1.0

Kirjutatud 22:34 05/12/2022
Avaldatud 21:18 02/01/2023
Vaadatud 246 korda
Ei meeldi?
Täna otsustasin kirjutada riime. Ning vastata luuletuste näol. kõikidele inimestele, kes kompinud piire. mu privaatsust häirinud idikate paraad. Mõni kord tahan välja lasta oma deemoni, kes nii vaikselt muiates ootab mu sees. Siis laipu ma jagaksin lahkelt, nii vaimselt , kui füüsiliselt. Ma tean on seadused ja kohtud, üle koormatud on tegelikult nende töö. Kui isegi midagi juhtub, on nii palju aega, et reageerima ei pea üleöö. Ma tahaksin teile töölistele öelda.Õiglane oleks luua siberisse tee. Ainult oinad, tilganäppijad ja tainad. Te ei oskagi teha ühtegi tööd. Vaadake korra peeglisse ja siis tulge Urgu, kus rebane sisse enda seab. Siis mõelge nüüd päriselt järgi, kas urus rebase kavaldatud saad? No tõenäosus on pigem mitte, sest rebane on teinud seda tööd. Korduvalt veerend päid ja tulnud ette, et see töötaja, kes kaval alul näis, jookseb saba jalgevahel paanikas kahte lehte, mitte ühtegi senti ta ei näind. Ja paras see ongi sul oinas. Ära valeta ega varasta leiba, mis ausa tööga teenitud meil. Mine vittu sa haige siga. Oma viga et sa seaduseid ei tea. Ma tahaks sind lüüa risti nagu jeesus kristust või ajada vardasse kui sea. Ainult toiduks sa sitt võibolla kõlbad, sest tolku sust mujal ei saa. Palun tapa end ära, sa koormad, kogu ühiskonda, ise ennast kõige rohkem ka!

Kommentaarid

macaroni kirjutas 21:44 - 06/01/23:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Savisaar oli Eesti Vabariigi taastamisel alati kas peaaegu või täiesti valel poolel. Ta soovis sõlmida N. Liiduga liidulepingu, mis tähendanuks õigusliku järjepidevuse lõppu ja Eesti Vabariigi muutumist postsovjetlikuks uusriigiks. Ta tahtis kodakondsuse nullvarianti ja oli vastu Eesti kroonile, ta oli vastu omandi tagastamisele õigusjärgsetele omanikele, ta oli vastu Eesti Euroopa Liitu ja NATOsse astumisele, ta mängis Tallinna linna venelastele. Ta oleks seda küllap teinud ka Eestiga kui ta poleks nii palju vastumeelsust esile kutsunud, et enamasti suutsid Eestimeelsed erakonnad tema vastu siiski koostööd teha ja Toompeale teda pärast 1990. aastat ei lastud.
bert kirjutas 17:39 - 04/01/23:
-1 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
Paljud kriitikud olid Indreku lolli jutu suhtes pigem skeptilised või siis üldse negatiivsed. See mõjus Indrekule halvasti. Olles juba nooruseeas suhteliselt antisotsiaalne, andis negatiivne tagasiside Indrekule väga kõva tõuke depressiivsusele. Indrek hakkas oma munni põletama ja kahjustama, nimetades seda väikseks mõttetuseks. Depressiooni tulemusena oli tal perioode, kus ta ei onaneerinud üldse. Ent sellele vaatamata sai Indrek Haagel regulaarselt ja ohtralt perse, kirjeldades kogemust kui päikest tema muidu nii depressiivses elus. Üha rohkem hakkas ta persesaamist nõudma suvalistelt meestelt. Indrek, kes oli järjest rohkem hakanud enesesse sulguma, ei leidnud enam abi ka teistelt homodelt, kes olid muutunud ta lolli jutu suhtes väga kriitiliseks.
Kuivõrd ta oli väikese munni omanik, mõjutas ka see teda, jättes Indreku ilma võimalusest ise kellelegi perse panna, kuna lihtsalt ei olnud midagi perse panna, mis päädis sellega, et Indrek pidi uhkuse alla neelama ja loobuma mõttest kunagi kellelegi perse panna. Lisaks halvale majanduslikule seisule olid tal ka kõhuprobleemid, mistõttu ta alailma oma parimaid persepanukundesid vedela sita pilvega üle valas, nii süvenes tema depressioon veelgi. Olles üksinda ilma sõpradeta ja rahata, polnud tal mingit muud väljundit kui tegevusetult oma kodus ringi käia, vedela sita rida taga, mistõttu hakkas ta mõtlema ka enesetapumõtteid.
2023. aasta detsembris naasis ta Haagele, mis tundus talle kui parim päev ta elus. Ta leidis, et ainult munn perses tunneb ta, et on elus. Masenduses sellest, et ta siiski ise kunagi kellelegi perse panna ei saa, võttis Indrek enesetapu kindlalt kavasse, hakates selleks tarbeks varuma märakust (seda hakkas tema jaoks oma märadest armukestelt koguma Nooremveebel).
bert lorem kirjutas 17:22 - 04/01/23:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile. Indrek sum, homosexualis sum et libet penis magnus in recto meo. Etiam sum zoofile.
lorem kirjutas 15:44 - 04/01/23:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Sed a dolor congue, blandit dolor eget, blandit elit.
Donec accumsan sem a elit malesuada malesuada.
Curabitur eu lectus sed ante blandit tempor viverra vel arcu.
Quisque vel purus bibendum, fringilla leo sed, tincidunt erat.
In auctor lectus non molestie congue.
Phasellus ut felis ac purus condimentum molestie.
Suspendisse suscipit enim eu leo tincidunt commodo faucibus ac nisl.
Pellentesque sed metus eu sapien eleifend imperdiet.
Fusce tincidunt mi a lacus feugiat pellentesque.
Maecenas ultricies turpis condimentum mauris gravida aliquam.
Nullam imperdiet urna et enim sodales dictum.
Praesent ultrices turpis ut viverra sagittis.
Nullam quis ipsum vitae erat suscipit elementum.
Morbi iaculis arcu nec sem convallis, id tincidunt elit ultricies.
lorem kirjutas 15:43 - 04/01/23:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla id neque convallis, malesuada urna vel, fermentum lorem. Aenean at nisl ipsum. Ut ex sapien, interdum quis suscipit at, commodo vitae erat. Aenean pulvinar efficitur lectus, sit amet blandit turpis molestie nec. Vestibulum pretium lectus venenatis orci ullamcorper tempus. Vivamus pellentesque efficitur lectus, ac fermentum libero placerat in. Pellentesque commodo ligula quis nulla vulputate ullamcorper.
Pellentesque convallis convallis augue ut interdum. Vestibulum vitae sapien consectetur, viverra quam at, tincidunt enim. Aliquam vulputate tristique erat, ac molestie justo faucibus quis. Ut consequat tristique erat non vehicula. Nunc euismod, quam in varius suscipit, neque ipsum tristique libero, sed porttitor nulla dui a libero. Pellentesque placerat non dui porttitor tristique. Suspendisse vestibulum, massa pellentesque auctor vulputate, metus lectus laoreet sem, interdum placerat lectus est vitae nunc. Aliquam et auctor urna. Nullam porttitor dui et dolor porttitor, vitae mattis nisl varius. Phasellus vitae odio nec metus congue volutpat. Donec fringilla sodales feugiat. Suspendisse fringilla efficitur odio a fringilla. Aenean commodo, libero id rutrum facilisis, risus libero interdum lacus, at luctus massa mauris vel mauris. Duis a turpis ac arcu consectetur vulputate eget ornare ante. Praesent malesuada ut quam at ullamcorper. Nam dapibus massa nec consequat fermentum.
Duis auctor nisl a velit aliquet, ac ornare lectus auctor. Aenean dapibus euismod feugiat. Praesent laoreet non sem nec sollicitudin. In pellentesque diam eget dignissim pellentesque. Donec feugiat vulputate sagittis. Donec at tempus metus. Sed eleifend, orci vitae mollis semper, velit purus ultrices ipsum, quis placerat enim nunc at lectus. Pellentesque scelerisque fermentum arcu, id tristique libero ultricies id.
Nunc sed consectetur erat. Nullam in efficitur mauris. Vivamus elit sem, volutpat ac nunc non, semper euismod ligula. Phasellus eu enim quis erat sollicitudin mollis. Quisque sodales risus eget sapien consectetur aliquet. Pellentesque hendrerit sem ac egestas mollis. Duis sit amet velit dui. Vestibulum tristique elit sed nisi hendrerit, fermentum mollis nibh ornare. Mauris aliquam sagittis placerat. Donec id ligula non sapien placerat dignissim in malesuada nulla. Integer efficitur condimentum augue, sit amet feugiat est finibus at. Phasellus consequat placerat congue. Donec nunc ipsum, iaculis id feugiat id, scelerisque et justo. Donec nec finibus massa. Aliquam lacus lorem, sodales id magna vel, sodales accumsan nulla.
Suspendisse sodales porttitor nisi ornare ullamcorper. Suspendisse potenti. Aenean velit arcu, fringilla vehicula nibh at, semper dapibus metus. Praesent nec malesuada elit. Nulla fringilla ut arcu volutpat placerat. Etiam dapibus maximus dolor vel pharetra. Phasellus ac pretium sapien, vel rhoncus elit. Sed consectetur mattis urna, et imperdiet lectus sodales at. Maecenas non purus quis turpis consectetur dictum vitae a ante.
bert kirjutas 15:41 - 04/01/23:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Karmo Lee (sündinud 8. juuli 1993 Eestis) on investor. Aastal 2013 aprill 24. alustas tudengina oma esimese äriga olles ise 19-aastane.
bert kirjutas 15:40 - 04/01/23:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Paljud kriitikud olid Bruce'i kubistlike teoste suhtes pigem skeptilised või siis üldse negatiivsed. See mõjus Bruce'ile halvasti. Olles juba nooruseeas suhteliselt antisotsiaalne, andis negatiivne tagasiside Bruce'ile väga kõva tõuke depressiivsusele. Bruce hakkas oma teoseid põletama ja hävitama, nimetades neid "rumalateks". Depressiooni tulemusena oli tal perioode, kus ta ei maalinud üldse. Ent sellele vaatamata maalis Bruce kubistlik-futuristlikke maale, kujutades taiestel eelkõige geomeetrilisi natüürmorte. Üha rohkem hakkas ta kujutama klaasi kõrrega, vaase lilledega ning ka juustu. Bruce, kes oli järjest rohkem hakanud enesesse sulguma, ei leidnud enam abi ka sõpradelt, kelle kunsti suhtes muutus ta väga kriitiliseks.
Kuivõrd ta oli väikese antiigipoe omanik, mõjutas majanduskriis ka teda, jättes Bruce'i ilma klientidest ja surudes ta sügavamasse majanduslikku kitsikusse, mis päädis sellega, et Bruce pidi uhkuse alla neelama ja õelt raha laenama. Lisaks halvale majanduslikule seisule olid tal ka kõhuprobleemid, mis süvendasid tema depressiooni veelgi. Olles üksinda ilma sõpradeta ja rahata Pariisis, polnud tal mingit muud väljundit kui tegevusetult Louvre'is ringi käia, mistõttu hakkas ta mõtlema ka enesetapumõtteid.
1936. aasta augustis naasis ta New Yorki, mis tundus talle kui põrgu. Ta leidis, et ameerika inimestel pole hinge. Masenduses sellest, et õde peab teda üleval pidama, tegi Bruce 12. novembril enesetapu, võttes veronaali üledoosi (selle unerohu oli ta Pariisist kaasa võtnud).
bert kirjutas 15:36 - 04/01/23:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
1881. aasta paiku kaotas Gill mõistuse ja paigutati Charentoni hullumajja. Ta lasti sealt siiski mõne aja pärast välja ning 1882 maalis ta oma elu ainsa tõsise maali "Hullumeelne", mis oli ka Pariisi Salongis väljas. Kriitikud arvasid sellest maalist väga halvasti, mispeale Gill läks lõplikult hulluks ja suri Charentoni hullumajas 1885.
rassiteooria kirjutas 22:37 - 03/01/23:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Rassiteooria järgi on eksisteerib maailmas kaks poolt. Suurimat rakendust on(alusetult) leidnud teooria natsoinaalsotsialismi retoorikas kui "õigustus". Erinevaid pooluseid nimetati "võtjateks" ja "kaotajateks" kusjuures iga isik võis kuuluda korraga ka kahte (rassi)gruppi. Hilisema koristustöö tulemusena sellised isikud kyll elimineeriti, kuid relvastatud vastupanu jäädi siiski mäletama kui "võtjataid". 21 sajandi algusaastatel muutus rassiteoori seaduseks, mille kohaselt ei ole võimalik inimeste rassi üheselt kirjeldada.
topoloogia kirjutas 22:33 - 03/01/23:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Billy: tule sisse
Bob: hei vend, mis toimub
Billy: hei tule uks sisse
Bob: kindlasti
Billy: Bob mida kuradit sa siin teed, ma ütlesin sulle viimati, kui tulid purjus peaga jaamast, et ära tule
Bob: Hei, ma ei saa tulla ja oma suurt venda aeg-ajalt näha
Bob: jumal, ma mõtlen, et ma ei ole purjus, suitsetasin paar tükki, aga tulin lihtsalt mööda ja ütlesin tere
Billy: las ma arvan, mis probleem seekord on, deniero
Bob: see on laen
Bob: ole hea, sa tunned mind
Bob: Mul on uh töökoht
Billy: sa tead, mis vend lihtsalt tapa selle kohe ära, sest sa tead, mida sa alati saad neid jama, mis kunagi ei realiseeru
Billy: ja sa pead oma jama oma käest ära võtma
Billy: need koomiksikujud ei lõika seda
Billy: Ma saan sulle kadeti programmis tööd leida, kus sa armastad tulekahjusid
Bob: ma armastan tuld ma armastan tuld see võlub mind ma ei saa seda aidata värvid, mida sa tead, et see paneb mind põlema ma ei tea, miks see nii teeb
Billy: Kuule mees, ma pean sulle midagi peale panema, ma tahan sinuga rääkida
Billy: miski, mis mind häirib
Bob: yuyu jälle üks suure venna loeng
Steve peab jälgima, kuhu ta läheb - - - - - - - - - - -
Billy: See, mida ma üritan öelda, on vend, see on mina
Billy: Ma tahan sinuga endast rääkida, vennas
Bob: sul on viga, suur vend, sa võid rääkida, mis viga on
Billy: noh, kas sa mäletad seda aega, kui me koos hängisime ja purju jäime ning ma hakkasin sulle nendest tunnetest rääkima
Bob: mis geivärk
Billy: Tõtt öelda, need on need fantaasiad, millest ma teile rääkisin
Billy: Mul on neid üha rohkem ja nad panevad mind tõeliselt sisse
Billy: nagu eelmisel päeval, olin duši all ja fantaseerisin kõigist teistest duši all ja me olime kõik koos armunud
Billy: ja see mulle meeldib
Billy: tead eelmisel õhtul, kui üks poistest magas ja ma sirutasin käe ja mängisin tema riistaga
Bob: seks on seks poisid, tüdrukud, heh vahet pole, tunneb end hästi, see on loomulik, ära muretse selle pärast, see on ok
Steve koputab uksele - - - - - - - - - -
Billy: Kuulake
Billy: Keegi ei tohi sellest teada
Billy: kas sa saad aru, nii et hoia oma kuradi suu kinni, ma olen tõsine
Billy: tule sisse
Steve: hei juht, vabandust ettevõttesisese ettevõtte pärast, kuid meil on ajakavaga seotud probleem, millest peame rääkima
Billy: Steve, see on mu väike vend Bob, kellest ta just lahkus
Bob: Oi, oli tore sinuga kohtuda
Steve: Vabandust, ma tulen natukese aja pärast tagasi
Billy: ei, ei, pole suurt probleemi, anna mulle viisteist minutit
Bob: Nüüd on seal perse, keda ma ei tahaks kuradida, sa tead, mida ma mõtlen
Billy: Noh, see uus kadet on gei ja ta on jaama ümbruses ka teistelt kuttidelt selle kohta palju kiusamisi saanud, sest ta on lahe ja ta on kapist väljas.
Bob: hei, suur vend, sina ja mina peaksime ta katusele viima ja talle 20 tolli naudingut näitama...
Billy: Jah, jah, sa tead, mida sa hoiad oma kuradi räpaseid käsi temast eemal ja tule välja ja veendu, et lahkud läbi selja
Bob: pane oma suu kinni
Bob: me jagame sama verd
Bob: ära aja seda kuradi vägevat jama minuga
Bob: sa oled selline olnud sellest ajast, kui sa tuletõrjujaks said
Bob: härra tulejuht
Bob: sa vihkad, kui asjad põlevad
Bob: üritab alati maailma päästa
Bob: päästa maailm, vennas päästa maailm
Billy: tead, mis kutt sa lihtsalt... vale number ok
Billy: sa tahad minuga keppida, sa oled kuradi psühho ok
Billy: tule uimastist maha, võta märjukest maha
Billy: Ma ei hooli sellest, mida sa teed, aga nüüd mine kurat välja
Bob: Persse, ma ei hooli niikuinii, suur vend
Isakass kirjutas 17:48 - 03/01/23:
-1 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
Mul on pisut allapoole banaanina
bert kirjutas 17:45 - 03/01/23:
-2 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
Kas siit gaylehelt saaks kokku kollektsiooni igasuguse kõverusega munnidest? Vasakule-paremale-üles-alla. Huvitaksid veel kõiksugu deformatsioonid või ebatavalisused. Kõiki neid munne peaksin saama nii suhu kui perse. Võiksin ka ise saada munni omanikule perse panna, aga see on teisejärguline.
bert kirjutas 17:35 - 03/01/23:
-3 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Kõik suunad viivad aga homoks. Homoseksualism on ainus võimalik suund. Seega kõik suunad on tõelised.
Ühtlasi annan mina, bert, teada, et minu selle aasta eesmärk on imeda vähemalt 3000 munni.
bert kirjutas 17:26 - 03/01/23:
-5 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Teadaanne meremeestele: kõik suunad on tõelised. Ma kordan: kõik suunad on tõelised.
raimo92 kirjutas 17:13 - 03/01/23:
-2 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
bert valter nimealt käib ints delfis kommimas seda me kõike juba teame, pane parem mingeid häid homojutte
bert kirjutas 17:09 - 03/01/23:
-5 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
2019. aasta Riigikogu valimiskampaania ajal tuli avalikuks, et Sinise Äratusega seotud varikontod tegelevad sotsiaalmeedias postitamisega. Kuigi algul Kaalep keeldus teemat kommenteerimast, tunnistas ta hiljem, et Sinine Äratus tõepoolest tegeleb sellega ja et ta ise saatis nime Bert Valter (kes olevat Tartu Ülikooli tudeng) all Eesti Päevalehe ja Delfi ühisesesse arvamusveebi artikli, mis ka avaldati ja mis analüüsis EKRE maailmavaadet ning seda, kuidas talle näib, et teised parteid on nõus EKRE-ga koalitsiooni moodustama.
Enda väitel tahtis Kaalep tõestada, et liberaaldemokraatlik artikkel, mis esitab EKRE vastu jaburaid süüdistusi ekstremismis ning genotsiidiks vajaliku pinnase ettevalmistamises, avaldatakse igal juhul. Oma arvamusartiklisse peitis ta sõnumeid nagu „mina olen Ruuben Kaalep” ja „Eesti Päevaleht on loll”, mida sai kokku lugeda ühe lõigu lausete esimestest tähtedest.
capri kirjutas 22:22 - 02/01/23:
-8 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
AITÄH KÕIGILE JÕULUSOOVIDE EEST!
Kahjuks ei jõua kõigile postkastis vastata, aga kaunist erutavat aastalõppu ja uute naudinguteni juba uuel aastal! 💋💋💋
❤️❤️❤️❤️Kirglikult kuum lõõgastus ja magus pingete maandus ❤️❤️❤️❤️
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
💋💋HELISTA või SAADA SMS, siis suhtlus tunduvalt kiirem💋💋
Kirjadele vastan kui aega saan. Paluks mõistmist ja kannatlikkust......... Kümnega pilte hinnanud härrasmeestele vastan eelisjärjekorras;)
MÕNUSA LÕÕGASTAVA MASSAAŽI huvilised oodatud nautima MUGAVAS PRIVAATSES PESAKESES.
Lilli võib kinkida, aga külakostiks eelistaks pigem puuvilju kui šokolaadi ;)
Meeldivalt kuumade kohtumisteni!
NB! EMOTIKONIDEST JA KOMPLIMENTIDEST KOOSNEVAD SÕNUMID PALUKS POSTITADA PILTIDE ALLA KOMMENTAARIDESSE.
Postkasti oodatud ainult sisukad kirjad ja konkreetsed kirjad- nii härrasmeestelt, preilidelt kui prouadelt.
Ihnuritel ja eelarvamustega persoonidel pole mõtet ühendust võtta.
NB! Hotelliteenust, intiimteenuseid ja ööbimisvõimalust EI paku.
SEKSI EI PAKU.
ÖÖSEL EI KOHTU.
VARJATUD NUMBRIGA HELISTAJATELE EI VASTA.
PALUN ÄRA SAADA ühesõnalisi või meeleheitliku seksisooviga kirju, kui ei soovi blokeeritud saada.
Vastuseks küsimusele "Kuidas läheb?"-
mul läheb väga hästi, aga kui viitsid sisutihedama kirja nimel halle ajurakke pingutada, läheks kohe tunduvalt paremini;)
MIS JAHUTAB MAHA?
Ebadiskreetsus, pealetükkivus, ebakindlus, tühjad lubadused, lapsikus mehelikkuse aseainena, empaatiavõimetus, enese liiga tõsiselt võtmine, suutmatus õigel ajal lahkuda, silmakirjalikkus, madal IQ JA EQ.
"SEKSI SAAB VÄ?" kirjad jahutavad ka maha. Kui ei soovi blokeeritud saada, ära nii primitiivseid küsimusi esita.
PS. FOORUMIS ropendamine ja labased postitused jahutavad kindlasti maha ja garanteerivad minupoolse blokeeringu!
Valin jah, kellega suhtlen ning sisemise inetusega silmapaistjad, palun tiirelge kusagil kaugemal orbiidil.
MIS KÜTAB KUUMAKS?
Intellekti sensuaalne säde, muhe huumor, kergelt kammitsetud kirg, spontaanne kirg, aeglane mäng, afrodisiaakumina toimiv parfüüm, võime sütitada naise jahiinstinkti.
NB! Kui oled mulle kirjutanud pika ja ilusa kirja ning oma konto seejärel blokeerid, pole kahjuks võimalik sulle vastata ning kiri rändab prügikasti.
perse kirjutas 21:46 - 02/01/23:
-1 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
totaalne sitt. sellise pasa kõrvale ei kõlba isegi munni pesta.
Pruun meritaht kirjutas 21:39 - 02/01/23:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Ole hea mees ja ära rohkem proovi riime kirjutada, eks. Palun?
Homoraator kirjutas 21:34 - 02/01/23:
-0 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
Kahtlane paskvillilaadne jura. Kõlab üsna nagu lollIndreku seosetud soigumised.
Nimi*
Vastus*