var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

2.0

Kirjutatud 21:52 17/04/2016
Avaldatud 23:16 18/04/2016
Vaadatud 1023 korda
Ei meeldi?
Türa maailm on ikka korralikke maune täis. Ärkan oma paksu persega hommikul kell 7.00 voodist üles, lähen sööma/pesema pärast seda istun autosse ja lähen tööle. Pargin kuradi Kristiine parklasse. Päev oli pikk ning kõik läks tööl hästi,nagu alati, oli tore tööpäev. :) Pärast tööd lähen sõidan koju ja vaatan et KURAT, auto on nii sitane, peaks üle võõpama selle musirulli. Kulutan türadi mitu tundi sellele, et see särama lüüa (vahepeal mõtlesin chillit bangi kasutada, sest mingi maun reklaamis peseb sellega terve türadi toa 2 minutiga mingi gei muusika kõrvas).... ENIVEI, siis märkan et mingi maun on üle kahe ukse oma sitase lasnamäe sitaaugu korterivõtmega kriimu tõmmanud, viskab ikka üle küll. Pärast seda oli selline tunne, et võtaks kahuri kätte ja läheks teeks tänaval paar rampage, et sitt siit maamunalt minema pühkida. Olen kindel et mingi Vladja kuskilt lasnamäe korterist vaatas, et oh kurat ilus auto, rikuks ära ja tõmbas Kristiine parklas võtmega mul autole veits valget värvi sinise sekka. VALUS MAUN OLED VLADJA!

KUI SA KURADI VLADJA SEDA LOED, SIIS TEA ET KUI JÄRGMINE KORD SEDA PLANEERID, SIIS MA OLEN JUBA SELLEKS ETTE VALMISTUNUD.

Oeh, pihtimine on tore. Hakkas kohe kergem.

Olge postiiivsed ja ärge rikkuge teiste inimeste vara! :) Tsau!
Mitte ühtegi kommentaari veel.
Nimi*
Vastus*