Viimased
kommentaarid

3.6

Kirjutatud 13:17 23/02/2021
Avaldatud 13:21 23/02/2021
Vaadatud 414 korda
Ei meeldi?
Mul on palju erinevaid mõtteid, mida sooviks katsetada või teha, aga neist võib pahandusi tulla või tervisele kahjulik olla ning seetõttu ma ise ei ole julgenud teha neid asju. Näiteks mõningad näited. Ma tahaks näiteks proovida taaraautomaati vedelikku täis pudeleid ja purke panna, et mis helid kostuvad taararuumist kui avamata plekkpurk või triiki vett täis lastud kaheliitrine coca pudel taga kokku litsutakse masina poolt. Kindlasti oleks huvitav ka taaramasina operaatori lõugamist kuulata. Tahaks vetsupotist patareisid ja patareimõõtu akusid alla lasta. Mitte korraga, aga ükshaaval või mõned korraga, et ei ummistaks potti. Päris naljakas mõelda kui mingid sibid tulevad kollektorit puhastama, sest vesi ei voola enam ära koos sitaga ja paberiga, ning avastatakse suurem hulk patareisid. Ei tea, kas patareid võiksid ka jõuda välja kohalikku reoveepuhastusjaama? Fuck mother nature. Tahaks energiajooki koos viinaga juua ning triipu teha. Jama jällegi, et pärast võib maksal valus olla ning peal ka. Kõigele lisaks on kokaiin keelatud narkootikum ning seotud kuritegevusega ning ei tahaks kuidagi politseiga probleeme ega aidata kaasa kuritegelike grupeeringute rikastumisele keelatud aine tarbimise läbi. Lihtsalt mõningad huvitavad mõtted, mida tahaks katsetada, aga ei saa, sest pole julgust või on seadusega keelatud ning ei ole mõistlik teha. Head lugejad, jätke palun kommentaaridesse oma huvitavaid mõtteid, mida teie tahaksite teha või proovida, aga ei saa, sest ei ole julgust või võimalusi.

Kommentaarid

Marv kirjutas 22:59 - 08/03/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Patareid jõuavad su korteri või maja ette läbi torude ja kukuvad lõpuks su maja ette kanalisatsiooni kaevu põhja. Kunagi võib olla 10-20 aasta jooksul natuke puhastatakse koos muu lägaga, mis on püsib solgi põhjas ja kõrgemale ei tõuse. Patarei hape on ammu välja jooksnud ja metall poolel teel oksüdeernud olekus.
Lihtsalt kirjutas 09:06 - 28/02/21:
-3 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Kunagi mõtlesin, et läheks mingile megasuurele üritusele, näiteks GunsnRoses või Metallica kontserdile, paigutaks ennast võimalikult lava ette ja esimese laulu ajal situks püksi. Praegusel koroona ajal saab seda trikki teha vähendatud formaadis näiteks kaubanduskeskuses tipptunni ajal, või ühistranspordis.
munnihunnik kirjutas 16:28 - 27/02/21:
-3 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
See on väga hea mõte, poetada maxima riiuli vahele oma kodunt toodud prahti
Lihtsalt kirjutas 14:45 - 27/02/21:
-3 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Mul oli kunagi mõte, et viiks oma kodust vanu asju toidupoe riiulitele. Võtaks iga kord ühe asja kaasa ja poetaks vaikselt letile. Näiteks veneaegseid kodumasinaid. Vahvliküpsetaja, triikraud, kettaga telefon, Pille klaver jne. Teoks ma seda mõtet ei teinud, aga huvitav oli mõelda.
Ajajaga kirjutas 14:39 - 25/02/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Panin ükskord raamatukogus pihku
Valmar kirjutas 13:43 - 25/02/21:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Ükskord nikkusin taarapunktis naist.
jobistunud pauk kirjutas 12:51 - 25/02/21:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
taaramutt tuleb kohe mölisema kui sa valesi asju paned automaati ja võib sulle täis pudeli ka perse suruda
patareidega ei juhtu ilmselt midagi torustikus kui sa just kilodega neid ei suru sinna
triipu ära karda teha, narkot võib ikka ära proovida ja selles pole midagi halba
tarkpea kirjutas 13:43 - 24/02/21:
-4 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
eelkõnelejaga täitsa nõus. olles ise viinud töökohast taarat erinevatesse automaatidesse siis enamus neist ei võta vastu taarat kus vedelik sees.
vandaal kirjutas 17:03 - 23/02/21:
-2 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Taaraautomaati pudeleid panna siis mõni lahja ei tee suurt sittagi. Need mis plastpudeli ära lömastavad lasevad valla võrratu solina. Gaseeritud joogi puhul väike purskeheli. Töötavad edasi ja eks see läbu on pärast kellelegi koristamiseks seal. Veel arenenumad masinad lükkavad tagasi ja ei võta vastu.
Patareid lähevad alla nagu naksti. Ükski sibi pole midagi seni ütlema tulnud.
Sitane narkar ei ole ja triipu ei tee. Selles osas peab keegi teine sind valgustama.
Nimi*
Vastus*