var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

3.8

Kirjutatud 14:47 19/02/2018
Avaldatud 14:56 19/02/2018
Vaadatud 1026 korda
Ei meeldi?
tabasin end ühel päeval mõtlemast ja jõudsin arusaamisele, et ma olen inimesena ja isiksusena täiesti mannetu jobu. mu elu koosneb ainult järgnevast: keskpärane kõrgharidus ja suutlikkus on tinginud keskpärase töökoha ja palga, samas tegijamad inimesed sama diplomi ja erialaga panevad eestis tasku üle 3k euro, kõik kursavennad ja -õed on oluliselt edukamad ja suudavad oma diplomit ja oskusi realiseerida paremini, peenise gabariidid ja suutlikkus on samuti keskpärane, elan tavalises korteris, sõidan tavalise autoga, onaneerin rohkem kui olen naistega vahekorras, endale naist, kellega kodu ja pare luua ei ole veel suutnud ja ilmselt ei suuda ka leida, vingetel reisidel ei ole raha käia (laenu võtta, et mingi 2-3 nädalat prassida kuskil kagu-aasias nagu on populaarne, tundub idiootne ja mõttetu finatskohustus), hobisid ei ole, söön kodus poolfabrikaat toodangut, mida soojendan mikrolaineahjus, vahel olen vihane, et nii mõttetu munn olen, vahel vahin youtube vahendusel mingeid motivatsiooni tõsta lubavaid videosid, aga reaalselt midagi ise elus ette ei võta, sõpru praktiliselt ei olegi, on samasugused jobud nagu mina, aga ma püüan nendega suhtlemist vältida, sest nad on jobud ja iseennast näha läbi teiste on vastik, kujutan ette et minu kohta mõeldakse täpselt sama, kehaliselt oleks eeldused korraliku toitumise ja jõutreeningu puhul olla atleetlik, aga samuti ei viitsi / taha / suuda midagi ette võtta, kuigi tundub ülimalt elementaarne, et nädalas 4-5 korda kulutada 1,5 tundi korraga treeningu peale, selle aja ma jobutan lihtsalt maha paraku jne.

seltskonnas suudan endast positiivse mulje jätta kui inimesest, kellel on vinge diplom, kõva töökoht, kallis auto, väga hea elukoht, tohutu reisikogemus jne. tegelikult ma olen väga palju lugenud reisikirjeldusi ja muidu internetist mingite asukohtade põnevaid fakte ning pärast esined lihtsalt nagu oleksid ise seal käinud ja näinud. ei ole eestist kaugemale eales saanudki. isegi hiiumaale ega saaremaale ei ole jõudnud ja enamus dolbajoobe eestis nimetavad neid kahte saart nagu need oleks eraldi autonoomsed saareriigid, mis millegipärast asuvad eesti vabariigi territoriaalvetes. auto ja elukoha kohta on samuti lihtne valetada. keegi nagunii kontrollima kohe ei hakka faktide õigsust su elukoha ja sõiduvahendi osas. samuti netist loed ära mingi review a la ferrari kohta ja võid ju pärast leierdada samamoodi, et iste oli pask, aga sõidukogemus kiirenduse näol esmaklassiline. hilisemaid kontakte ma ei säilita ega püüagi hoida, sest siis tuleksid valed välja. mingiks 5 minutiks saab egolaksu kätte kui ilus ja edukas naine tahab sinuga kontakte vahetada, et edasi suhelda. olen siis andnud oma numbri, aga ühe numbri ütlen valesti, justkui oleks eksimus. samuti meesterahvad on tahtnud kontakte vahetada. mitu korda on heal järjel maineka firma omanik või juhatusest mitu inimest andnud oma visiitkaardi või -kaardid sõnadega: "võta ühendust, kuluks sinusugune inimene meeskonda ära. veel parem, tule esimesel võimalusel läbi, arutame täpselt asjad üle." põhimõtteliselt pakutakse hea palgaga head töökohta, aga ma ei saa seda ju vastu võtta, sest päriselt olen ma valelik tont, kes on "speech 100" achievementi saanud valetamise eest. hullupööra kadedaks teeb edukate inimeste elu ja olu.

suht kesine elu on. enesepettus ja valed on magusad ja nendes püherdada on erakordselt lihtne. samas kui alustaks valedega, aga töötaks end edukaks inimeseks üles, siis oleks justkui kõik korras ja õige? räägitakse ju, et kui sa piisavalt midagi korrutad, siis ühel hetkel muutub see reaalsuseks.

Kommentaarid

china kirjutas 22:41 - 09/03/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
soovitan nahhui tõmmata, otseses mõttes mine kuhugi kaugele ära kus keegi sind ei tunne, ära suhtle mõnda aega oma tuttavatega ja ära võrdle ennast teistega, võibolla tuleb õnn siis su õuele
pihi autor kirjutas 11:50 - 09/03/18:
-2 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
ma tahaks olla tuus mees ja reaalselt ka kõike seda teha, omada jne. häda ongi selles, et liiga vänt ja loru olen. elan enesepettusega.
autorile kirjutas 20:59 - 01/03/18:
-2 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
värdjas oled, tao pihku.
hoisung san kirjutas 18:29 - 21/02/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Kas sa tahad olla teiste ees tuus mees või tahad teha seda mis sulle tegelikult meeldib?
popopo kirjutas 22:38 - 19/02/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
käi vittu, ausalt ka
Vildur kirjutas 21:00 - 19/02/18:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
kusik oled küll, aga rahuistuseks ütlen sulle seda, et pooled neist edukatest on antidepressantide ja kõvade rahustite peal. teised joovad niisama ja murdosa elab päriselt idüllilähedast elu.
ona panna pole patt. see jäta meelde.
Nimi*
Vastus*