Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 15:26 13/10/2021
Avaldatud 15:47 20/10/2021
Vaadatud 339 korda
Ei meeldi?
kuulasin eile kuis naabre mees täispeaga laulis kungla rahva laulu.. Pisar tuli silma kohe. Meenus sündmus ühest õhtust kus naistega sai pimedas metsas peitust mängitud. Enamus jäidki kaduma, ise ärkasin hommikul kastani puu alla üles. Kastan oli öösel pähe kinni kukkunud, röögatu valu. Õudselt valus meenutada seda seiglust. Pärast läksime põllu peale et korjata põld hiiri. Venna toppis põldhiire eesnaha alla ja itsitas. Ma viskasin talle kartuliga vasta pead, et nii ei tehta.. Tema hakkas lõugama ja läks naabre mehele kittuma. Naaber oli täis ja laulis kungla rahva laulu. Peksa said kõik see õhta. Isegi peksin enda kastani puud. Nüüd mõtlen et oli vaja peksta..

1997 jaanipäev

läksin grossi poodi stroogonovi ostma, avastasin et raha pole kaasas. ütlesin müüjale, et lähen toon raha. Samal ajal surusin stroogonovi munade vahele sooja ja lahkusin poest. turva mees tõmbas kabaga kuklasse ja lendasin verise peaga vasta betoon seina ja murdsin kolju.

2025 jõulu esimene õhta

läksin grossi poodi et osta tumedat šokolaadi, sest muud polnud teha. avastasin, et raha pole ja toppisin šokolaadi endale tagumiku vahele. turva mees lõi jalaga selga ja lendasin peaga vasta kassa aparaati. turva mees tõmbas püksid jalast ja nägi, et oleksin justkui täis lasknud end. Tõmbasin refleksist persevahelt tumedat šokolaadi ja pistsin suhu, sest veresuhkru tase oli liiga madalaks läinud. Politsei tuli ka kallale, laskis mulle taseriga pähe...

Loo moraal I:

Soovi nii palju head kui soovid, kuid kõik ikkagi läheb untsusse.

p...
7