var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
/forum">Foorum ?>
1.0

Kirjutatud 02:41 18/10/2018
Avaldatud 10:26 22/10/2018
Vaadatud 252 korda
Ei meeldi?
Sõprusringkonnas ja tööjuures arvatakse, et olen alfaisane, kellel iga nädal uus tibi voodis. Suudan tõesti hästi flirtida ja endast head muljet luua, kuid reaalsus on hoopis midagi muud. Vanust üle kolmekümne ja viimati olin vahekorras ja suudlesin keskkoolis. Pärast keska tüdrukust lahku minemisest tekkis imelik tõrge naiste osas. Flirtimisega on lood ülimalt hästi, aga sealt edasi sellist sammu ei suuda teha. Seepärast on tekkinud osades inimestes mulje, et eks ma üks ülbe hoorajääger olen, kes võrgutab ja jätab asjad lahtiseks. Mõned aastad tagasi hakkas peol üks naine intensiivselt mind käppima, mille peale hakkasin üle keha vappuma ja värisema. Edaspidi olen selliseid olukordi üritanud vältida. Olen käinud psühhiaatri, psühholoogi, seksuoloogi juures, aga abi ei kuskilt. Olen olukorraga leppinud, sest majanduslikus plaanis on mul äärmiselt hästi, hea töö, hea palk, tegelen hobidega, mis meeldivad. Ja mis mulje jääks minust, kui ma olin vagiina kallal üle viieteistkümne aasta tagasi, ei tea, kas üldse oskaks midagi sellega teha, et naisel hea oleks. Jätaksin lihtsalt lolli mulje. Ainult haiget teeb, et pere peab homoks. Seleta palju tahad, et ei tunne meeste vastu absoluutselt huvi, nende arvates pole ma normaalne, ammu peaks juba lapselapsed neil olema ja muu selline jutt. Pole ka aseksuaal, pornot vaatan ja masturbeerin päris palju. Suudan aksepteerida asjaolu, et tõenäoliselt ei ole ma kunagi päris naisega vahekorras ja kaalun seksiroboti ostmist.

Kommentaarid

Asfalt kirjutas 17:32 - 23/10/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Toetan Dibiili arvamust. Võta prostituut, tee ära ja saad rajale tagasi. Pole midagi paremat sellest jamast lahti saamiseks kui tagajärgede ja muu suhtejamata korralik kepp ära teha.
Dibiil kirjutas 13:35 - 22/10/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Telli prostituut, ta vaikib ja annab seksi.
Nimi*
Vastus*