var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
1.5

Kirjutatud 17:52 08/08/2018
Avaldatud 10:32 16/08/2018
Vaadatud 735 korda
Ei meeldi?
Alkohol on üks suurepärasemaid asju elus, mida ma eales proovinud olen. See muudab mind justkui teistsuguseks inimeseks, selliseks kelleks ma sooviksin unistustes saada. Kainena olen ma üks tagasihoidlik ja luuserlik inimene, keda saadavad pidevalt melanhoolia noodid. Kui ma aga olen kübetki alkoholi tarvitanud, siis olen ma tõeline peoloom, minus pakatab eluenergia ning motivatsioon siin elus midagi saavutada. Ma hakkan võtma riske ning inimestega kurameerima. Kainena eelistan ma viibida üksinduses ning lihtsalt unistan päevast päeva. Ma ei suuda tunda vestlustest naudingut ega soovi ennast uutes olukordades proovile panna. Ma arvan, et pideva vine all olles oleksin ma palju rohkem täisväärtuslikum ning kvaliteetsem inimene kui kainelt. Nii näiteks on just minu elu kuskile edasi liikunud just tänu alkoholile, ma olen leidnud selle abil armastust ning ka fantastilisi tööpakkumisi. Vahepeal ma lihtsalt sooviksin, et aju toodaks ise mulle pidevalt alkoholi vereringesse, et ma ei peaks nõnda palju kulutama raha. Ma olen ikka tõeline eluheidik ilma selleta ning minu ebapopulaarne arvamus on see, et alkoholil on ka palju kasutegureid.

Kommentaarid

Nats kirjutas 00:22 - 24/08/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Joodikud on luuserid
Caution kirjutas 04:57 - 18/08/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Ole ettevaatlik, ühel päeval võib alkohol lakata töötamast nii nagu sa seda sooviksid ning tekib soov proovida midagi efektiivsemat... Lisaks, ma oletan et sa oled vanuses 16-24 mis on aju arengu jaoks väga oluline aeg. Kui sa sel ajal harjutad oma aju sellega ära, et sotsiaalsetes olukordades funktsioneerid ainult švipsis olles, siis tulevikus võib elu veel raskem olla. Tean, et mingi suvalise tüübi suvaline kommentaar ununeb kiirelt, aga ma ei saanud jätta kirjutamata. Stay strong!
Nimi*
Vastus*