var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

2.4

Kirjutatud 19:10 25/08/2012
Avaldatud 19:49 25/08/2012
Vaadatud 2195 korda
Ei meeldi?
Nädal tagasi reedel leidsin klubist ühe naise, kes minust 2a. vanem.
Peale klubi sai päris poolteist tundi juttu räägitud ja samal ajal üksteise käte vahel oldud.
Siis järgmine päev saatsime sms'e, pmst terve päeva rääkisime ja uurisime teineteise kohta.
Üle järgmine päev suhtlesime feissis, see oli siis pühap. ja teisp. saime uuesti kokku.
No ikka väga viimase peal tsikk oli. Tiirutasime ns ringi ja siis viisin ta tööle ära.
Neljap. tahtsin uuesti kokku saada enne tööd, et siis oleks ära viinud ta sinna. Aga no hakkas plokkima.
Ja siis hakkasime rääkima ja läks kuidagi jutt nii, et ma pidin ära ütlema, et ta mulle meeldib. No miks mitte eks. No ütleks et tuli positiivne vastus.
Igatepidi üritasin teda sebida ja ta ise suht sebis vastu ka, või siis ta ei saanud ise ka aru mida ta teeb.
No igatahes peale seda läkski suht persse. Ta liiga vana minu jaoks jne... Ega mind eriti vanus ei huvita , aga jah talle loeb see palju, ütles ise ka et mees peab ikkagi naisest vanem olema ja et sõbrad võime ikkagi edasi olla.
Ta läks veel ööseks tööle ja kuna ma olin seal lähedal siis mõtlesin et lähen sinna ootama juba, saatsin sõnumeid ja helistasin ka lõpuks, küsisin, et näeme veel viimast korda. Ütles, et ta ei tule sealt kust eelmine kord. Kuna ta oli juba rongi peal ja aind paar peatust oli tal veel sõita, läksin kiiresti teisele poole ja jäin ootama. Lõpuks ta ikkagi tuli, jooksin talle järgi. Haha.. ta oli ikka suht hämmingus, et kust ma teadsin sinna tulla :D Okei, tahtis et ma ta väravani saadaks ja no tal oli suht kiire kah, kerge jooksuga läksime. Eriti miskit ei rääkinud, veel vähem mingist suhte teemast.
Jõudsime kohale siis, aga ta jäi värava ette seisma, ma ütlesin, küll et ta võib sisse ära minna, tema vastas, et ta teab jah. Siis läks veel natuke aega mööda ja ütlesin uuesti. Siis lõpuks läks. Ma küll lubasin et see on viimane kord kui ma teda tülitan, aga eih, hommikul pidin ikka smsi saatma, loomulikult ta vastas ka. No ma ei tea kui mulle inimene üldse ei meeldiks siis ma küll ei viitsiks niiimoodi lolli mängida. Päris pikalt sai jälle smsitud, aga siis ta läks magama ja ei vastanud enam, ootasin kella 6'ni, ikka mitte midagi ja saatsin siis uuesti sõnumi, kuna mul oli terve päev aega mõelda, siis mõtlesin välja mis tal viga oli. Ma ütlesin talle koguaeg, kui tal villand minust või ma tülitan, et ta siis mulle ka ikka mainiks. Koguaeg tuli vastuseks ei ole villand, ei tülita. Kokku saamistega oli ka nii, ütlesin, et ega me ei pea kokku saama. Vastas tavaliselt, "ma tean jah :P"
Ja mis siis täna välja mõtlesin: küsisin, et tglt on asi lihtsalt selles et pole sinu maitse?
Ma olin temalt seda juba küsinud, aga suht läbi lillede, siis tuli küll positiivne vastus.
Aga sellele vastas jaatavalt, no mida vittu. Ei uskunud, et ta jaatavalt vastab. Nagu mis mõttes, tra kui mõttetu lolli mängimine see ikka oli. Sõber veel ütles, et ma liiga vara hakkasin seda sebimisteemat ajama. Aga no kui ma poleks ära küsinud, siis teeksin ennast siiamaani lolliks ja täiesti mõtetult. Ütlesin ka siis talle, et misasja, kohe ei saanud siis öelda. Vastas, et ei tulnud selle peale.
No mida vitttu, oli tõde väga raske välja öelda v. Ja peale seda veel paar sõnumit ja pole peale seda enam suhelnud. No algul tundus ta täiesti ideaalne. Kõik hea mida ma temast algul arvasin, oli täiesti vastupidine. Ah vittu tra kus mul ikka veab naistega. Aga jah fakt on see, et välimuselt oli ta unistuste neiu.

Kommentaarid

Anti-pede kirjutas 21:32 - 12/01/14:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Nikuhundid on peded.
ASDF kirjutas 09:41 - 28/08/12:
-5 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ma olen harjunud saama mida/keda tahan ja kohe. Tema pärast vôib pingutada ka
ASDF kirjutas 17:27 - 27/08/12:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ei usu ja ei põe sellepärast, ta vallaline, teeb mis tahab
Ei nuta ma midagi.
uurin kirjutas 12:17 - 27/08/12:
-0 -1    +1 +13 Teata ebasobivast
seda arvad sina. Iga naine tahab vahest kepišvilit saada ja samal ajal, kui sina siin pihufoorumis nutta lahistad, veedab tema mõnusalt aega teise gulkini munni otsas.
ASDF kirjutas 05:51 - 27/08/12:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ta ei ole mingi lits sul
Nikuhunt kirjutas 04:17 - 27/08/12:
-2 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Nikuhundid oleks kohe kotid sappa keeranud.
ASDF kirjutas 23:27 - 26/08/12:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
:D:D Lol, head kommentaarid ikka

No mõnele loeb vanus, mõnele mitte. Viimati olin temastki vanema naisega suhtes. Ei, nii noored me ei ole, vähe vanemad ikka.
Ei küsinud koguaeg. Esimene kord küsisin niisama pika kaarega ja teine kord küsisin otse välja.
Peabki konkreetne olema, mitte mingi lillemüüja, aind läbi lillede ei saagi rääkida. Vanused saime juba esimene päev teada. Aga siis me olime mõlemad vähe alkohooli tarbinud ja no, minu vanuse sai ta teada kohe. Aga enda oma ta valetas mitu korda. Alguses pidi ta olema 21, siis jälle 20.
Lõpus kui omavahel olime, siis küsisin uuesti, ütles et 19, tglt oli 5a. vanem. No ta suht nägi ka noorem välja, mõtlesingi, et ta siis 19, aga järgmine päev tuli välja et ta ikkagi vanem minust.

Nojah ju siis keerasin ikkagi ise kõik persse, vittu küll ma ytlen. Loomulikult ei arva, et ma ainuke jobu olen, ta suht mainis seda ise ka.
Pole öelnud, et ta suhelda ei taha. Asi on rohkem minus, ma ise ei taha enam. Või noh tahaks ikka. Ahh, ma ei oska seda seletada.
Ei usu, et ma miskit enam ette võtan, samas võiks uurida, mida ta nv'l teeb. Arvatavasti poleks just tore pealt vaadata kui ta klubis teisi sebima hakkab.
Anatoli kirjutas 11:02 - 26/08/12:
-1 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
Too long, didn't read. Also GAAAAAY!
uurin kirjutas 00:57 - 26/08/12:
-1 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
Liiga palju käisid peale, jätsid endast desperate tüübi mulje. Kui tegu on ilusa naisega nagu sa väidad, siis mis sa arvad, et sa oled ainuke jobu, kes teda sõnumitega pommitab või? Mul on sulle üllatus mees: kohe kindlasti mitte!
Naistega peab oskama käituda ja tunnetama seda piiri, millal huvi muutub pealetükkivuseks. Põhjus, miks ta enam sinuga suhelda ei taha, pole mitte vanus, vaid valikuvõimaluste suurus. Üks(või kaks) neist neljast-viiest jobust, kes temaga üritavad sebida on ilmselgelt sinust kõrge kaarega üle, seetõttu ka tema leige huvi sinu vastu, peale põhjalikumat tutvust. Võta midagi ette või lepi sellega, et sa beetaisane oled.
maamees kirjutas 00:50 - 26/08/12:
-0 -1    +1 +17 Teata ebasobivast
tuled naiseks või ei tule, ütle ära!
jobukakk oled kirjutas 00:47 - 26/08/12:
-0 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
Mida sa lootsid siis, arvata oligi, et suhet ei tule, sa temast noorem mitu aastat. Naistele see loeb väga, eriti kui sa oled mingi 19 ja tema 21 vms. Kuidas sind ta sõpradele nt tutvustaks piinlikkust valmistamata. Sa küsid naiselt kogu aeg seda, kas oled tema tüüp, no mida vittu sul endal mõttes veel on? Loogiline ka veel, et ta ei hakanud sulle vastama kohe. Kellegile ei meeldi sellised otsekohesed küsimused. Sama hästi oleksid võinud küsida, kas tuled naiseks või ei tule? Mõtle kiirelt!!:D Sul vedas, et niigi kaua temaga suhelda said. Ilmselt võttiski su vanuse välja tulemise ajast sind kui sõpra.
yoyo kirjutas 20:00 - 25/08/12:
-5 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
+1 vinskaja, looolz
Vinskaja kirjutas 19:55 - 25/08/12:
-5 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Nimi*
Vastus*