var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
1.4

Kirjutatud 15:13 23/11/2019
Avaldatud 23:53 23/11/2019
Vaadatud 292 korda
Ei meeldi?
Olen 20. aastane noormees, kes tahab nikkuda igat liikuvat naisliha. Just hiljuti põrutasin üht meeldivat tüdrukut, kelle koolist leidsin. Jah, meeldiv, aga ainult siis kui riided seljas. Sest kui ma ta lahti koorisin, nägi ta keha suht vanaema välja. Igatahes langes mul ihuliige ära veidike tema trukkimisest, ja imelik hakkas. Seega sain teda ainult tagant võtta. Naine näeb väga kobe välja riietega ja kui tõmbad ta paljaks, avastad, et oled mingi rippuva tissi otsa sattunud.

Kommentaarid

oi kuidas saate kirjutas 11:41 - 23/12/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
varsti tulevad 20-30 vanglamentaliteediga suurt, tugevat ja karmi meest, kes hakkavad teiega homoseksi harrastama vastu teie enese tahtmist ja see vaatepilt ei saa ilus olema, mis siis avaneb kui peatselt saabuvad 20-30 vanglamentaliteediga suurt, tugevat ja karmi meest hakkavad teiega homoseksi harrastama vastu teie enese tahtmist. pärast peate 20-30 vanglamentaliteediga mehe munnid puhtaks imema.
ArnoldRuutel kirjutas 14:48 - 27/11/19:
-5 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Pärast nõukogude aja lõppu said paljud eraettevõtted alguse kolhoosidest ning sohvoosidest, kus olid olemas töötavad laudad ning loomad
Kogenud kirjutas 20:51 - 26/11/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Jah, kui oled head tussi saanud, siis lihtsalt ei taha leppida sitemaga. Enne taon pihku kui mingi lödevaga ja karvasega voodisse lähen. Kas me oleme siis ära rikutud või?
pederast kevin kirjutas 20:05 - 26/11/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
voldemar, väga hea kommentaar. seda lugedes juba poole peal tundsin tugevat peenise kõvastumist.
mis gabariidid sul ka on?
johhen kirjutas 09:15 - 26/11/19:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
voldermar kas sa enda riistast haarad täispikkuses, kolmandiku või kaks kolmandikku. kuradi pederast kirjutab siin selliseid rõvedusi. arvestades detailsust on Voldemari nime taha peitev pederast päriselt ka sitane pederast. huvitav kas see on joaso, lecter või edgar?
Voldemar kirjutas 22:10 - 25/11/19:
-1 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Mulle meeldib meestega jälle asjatada. Imen riista kõvaks ja seejärel õlitan noksi ilusti kookosõliga kokku. Õliste näppudega silitan ka oma armuauku. Seejärel ronin musile peale. Võtan riistajuurest kinni ja suunan noksi enda sisse. Surun kolmandiku riista endasse. Siis võtan noksi pepust välja ja teen veel õliga kokku. Sedasi on libedam. Siis istun taas otsa ja surun riista kogu pikkuses endasse. Vaikselt hakkan peal end tõstma üles ja alla. Meeldib kui vaid kolmandik riistast tuleb välja ning ülejäänud kaks kolmandikku on alati mu sees. Rütmiliste liigutustega on peagi mul kõva. Haaran oma riistast ja asun intensiivselt väikemehega mängims. Ratsutan aina kiiremini kuniks mu mahlad purskavad partneri rinnale ja näkku. Jätkan ratsutamist kuniks ka partner lõpuni jõuab. Laadungi vabastamise ajal tõmbab ta riista pepust välja ja purskab mu kanni peale. Siis langen kallima embusse. Suudleme ja kaisutame...
Siseminister kirjutas 15:57 - 25/11/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Õige märkus. Kusjuures tänapäeva riided, igasugu rinnahoidjad ja retuusid eriti veel sportretuusid võivad jätta VÄGA eksliku mulje. Esmalt vaatad et neiul on jube hea keha. Riided aga seljast võtab siis tissid ripuvad nagu sokid ja kann on lodev ja tselluliiti täis. Lisaks võib auk olla ära songitud ja kehvasti hooldatud/raseeritud.
Kui ühe korra vahatatud tutti saad siis niisama raseeritud tutt enam kõvaks ei ajagi.
DrrHLecter kirjutas 09:38 - 24/11/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Noormees, õppida, õppida tuleb. Õppinud silm suudab naiste keha ka riiete alt üpris täpselt lugeda ning ohumärke tuvastada. Vihjed on kogenud silmale enamasti olemas. Jõudu!
Nimi*
Vastus*