var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

4.6

Kirjutatud 20:38 06/04/2012
Avaldatud 21:22 06/04/2012
Vaadatud 9161 korda
Ei meeldi?
Nii naljakas kui see ka ei tundu, siis viimasel ajal olen leidnud ennast vinguvaid, rõhk on sõnal "vinguvad", pakse naisterahvaid vihkamast tabanud. Mul üldiselt ei ole inimeste vastu mingit vimma (ei loe nahavärv, usulised tõekspidamised, füüsiliste puudujääkide olemasolu / puudumine jne), aga pekiseid, mõtlen selliseid emalaeva kategooriasse kuuluvaid tümikaid, neid olen vihkama hakanud. Kogu aeg on mingi totter vingumine, et ei sobi nii ega sobi naa. Lisaks veel süüdistused, et paljud teised ning üldse kogu ühiskond on selles süüdi, et gabariidid on mõne lennukikandjaga samasugused peaaegu. Ei, maailm ega teised ei ole selles süüdi, et te tümikad olete. Kõige hullem on see, et seltskond peab kohandama enda tegemisi tümikate järgi. Kui mingi aktiivsem tegevus ei sobi, siis on kohe õiendamine, et keegi ei arvesta, kõik rõhuvad ning teised süüdistused. Täitsa tigedaks ajab, sest tüüpiline nn. sobilik koht on siis kuskil maas lösutamine ning söömine. Kui inimestega mingi reis või aktiivsem ajaviide läbi viidud ning tümikat ei ole kaasa kutsutud, siis on taas probleem, et kõik on pahad. Saa siis aru, milline peaks see kuldne kesktee olema. Teiseks... Maailmas laialt levinud maovähenduse operatsioon tuleks keelata enamusele pekipersetele, kui just ei ole tõesti tegu mingi meditsiinilise seisundiga, et maovähendus on tõesti viimane abinõu. Te olete ise ennast morsaks söönud labaste põhjenduste saatel, a la toit on nii maitsev, ma ei suuda, mul on stress jne. Selle asemel võiks end liigutada ja aktiivne olla ning end teisi väljundeid kasutades pingetest vabastada. Nõrgad värdjad olete. Mul ei lähe siiani meelest kui ma ühel koosviibimisel koos sõpradega olin ning nägin kuidas üks morsk omale röstsaia peale pigistas meeletu koguse majoneesi. Ise näost leemendas ja hingamisraskused olid piinamas, aga pigistas rasvast nõretavat majoneesi nagu.... Nagu... ei oskagi nähtu iseloomustamiseks mõnda sõna kirja panna. See oli lihtsalt võigas. Röstsaia katnud majoneesi kogusest oleks piisanud ikka nii mitmegi salati vms taldrikutäie katmiseks. Ja siis veel see põrsale omane nägu, suu ja põsed majoneesist tilkumas. Korra kursusekaaslase uue kodu soolaleivapeol olles tuli mulle mr Rops kurku ja päris korralikult kui nägin ühte teist morska majoneesi tarvitamas. Teatud vaatepildid mõjuvad rängalt. Saigi südamelt ära.

Kommentaarid

Toomas Anni kirjutas 17:14 - 31/03/13:
-4 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Vabandage, ega keegi minu plaate osta soovi? Võin ka pooltasuta anda.
Indrek nuga Tootsi kirjutas 00:21 - 25/03/13:
-1 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Rõvedad lehmad tõesti. Fakk raisk.
saatja kirjutas 21:56 - 31/01/13:
-2 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
haha raigo peenema rikg riiigo lible
lips kirjutas 21:30 - 31/01/13:
-0 -1    +1 +18 Teata ebasobivast
vihkan ka paksusid lehmasid...tra peavad ennast mingiks tähtsaks tegelaseks...mäletan eelmist nv klubis kus siga hakkas ligi ajama....saatsin konkreetselt perse ja siis hakkas paukuma"kas sa tead kes ma üldse olen?"...vastasin: "no kuidas ma siis ei tea, haikelt inetu ja suur ruigam oled, mine võta kuskil nurga taga kaalust alla...klubi põranda lõhud ära"
peale seda oli seal siuke ilme nagu oleks seeni söönud...ma tõmbasin sõprade juurde tagasi ja lasime jooki edasi.
Nimi*
Vastus*