Viimased
kommentaarid

1.5

Kirjutatud 22:38 12/10/2020
Avaldatud 10:23 13/10/2020
Vaadatud 497 korda
Ei meeldi?
Ma ei oska enam kuhugile pöörduda. Mu sõbrad on kõik naiste tallaalused ja mu lapsepõlvhirm sai teoks. Meil oli sõpradega kunagi täiskasvanute üle naermine, et naised keeravad mehel kotid sõlme, sa raisk ja nüüd see hirm ongi manifesteerunud.

Nad on võtnud mu sõbrad. Ma olen ainuke veel kes pole maha matnud oma unistusi. Ma ei varja, ma ei häbene. Ma olen täiskasvanud inimene ja peaksin käima tööl ja mitte rääkima sellist paska, aga ma tean, et pihis võib julgelt väljendada, sest karta pole midagi, anonüümsus noh... türa ma üldse ei taha, et privaatsus kaob. Maailm kiibistatakse ära ja ma ei saa seda inimestele öelda, et kohe-kohe inimkond suretab ennast välja, sest see kõlaks nii, et mind viiakse hullumajja ära. Ma parem teen nägu, et kõik on korras, ja ma olen igapäevaselt debiilik kes ei käi tööl ja noogutan kaasa, et peaks vist tööle minema ja kirikus käima... sellesmõttes on kerge ära petta neid, nad söövad sitta sisse ja ei saa midagi aru.

Aga jaa tahtsin lühidalt rääkida, et naised on mu sõbrad allutanud ja neist tallaalused teinud. Üks naine mängib minuga lausa, võttis mu parima viimase sõbra staatuse ära, varem oli ta kiskja naistes, aga nüüd näeb välja nagu lammas karjamaal, silmapupillid mustaks hüpnotiseeritud. Kahju.

Naised kisuvad küüned sisse ära, türa ükski kolmas silm ei ei näe väljapääsu enam, ükski käbinääre ei aktiveeru, ainus mis aktiveerub on kuradi neerukivid mida valuga välja kusta, sest see kibestumisrõõm on ikka tundmus omaette.

Sauna enam minna ka ei tohi, ei lasta kodust välja. Peale pikka palumist võibolla saad tund ja veerand minutit, et siis peab kodus olema ja õlut ka juua ei tohi.

Õnneks niipalju julgust veel sõpradel on, et selle õlle libistame saunas ikka sisse ära, aga peame välja ka higistama, sest muidu jäävad lõhnad rakkudesse ja naised haistavad kohe ära rakutasandil mitte siis alkoholi enda, aga et tema surmareegleid on eiratud. Kuhu nad oma kestad üldse peidavad? Maod noh. Armastust.

Kommentaarid

Arvaja kirjutas 23:47 - 16/10/20:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Paljud mehed beetad ja valged rüütlid ja tussi orjad. Nad ei saa enne vabaks kui on punast tabletti neelanud ja lugenid Rollo Tomassi “Rational Male” raamatut.
ilale kirjutas 20:46 - 16/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Asi ei ole nii lihtne. Naised alguses ei näita oma tõelist palet välja. Meelitatakse ja keelitatakse. Kui juba abieluvaraleping ja lapsed olemas, siis näidatakse, kelle käes võim on.
ila kirjutas 12:44 - 14/10/20:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
kust sellised luuser mehed tulevad ja kust selliseid mõrd naisi leitakse? kui mees laseb end ära kodustada ja munad maha võtta siis järelikult ta paremat ei vääri, kõik aint sellepärast et mitte üksik olla ja vahel seksi saada
ma tegelt ei tea kumbagi taolist juhtumit, ju siis elan normaalsete inimeste keskel, mgtow on pededele kes niikuinii keppi ei saa ja siis kuulutavad hähh, ma ei vajagi naist, käsikiimlus on palju odavam
mgtow is the way kirjutas 10:25 - 14/10/20:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
eks paljud naised üritavad meest niimoodi ümber oma sõrme keerata, et sõbrad pole enam ok, hobid pole enam ok, kõik teenitu muutub ühiskassa osaks, kõik mehe asjad muutuvad ühisomandiks ilma notariaalse lepinguta ja osad surutakse veel notariss, et ühisomandisse saaks kantud, mehele ei tohi enam meeldida varasemalt meeldinud muusika, filmid, auto, hobid, kui meessoost sõprade osas on mingi kitsendus, et ei tohi nii palju enam suhelda ja väljas käia vahel, siis naissoost tuttavate-sõpradega ei tohi enam isegi suhelda, vaid pead üldse ära unustama. samas naisel endal neid kitsendusi ei ole. jääb veel vaba voli ja õigus nt. sünnipäev sõbrannadega koos ööklubis veeta ja mees ei tohi küsida, millal naine koju tuleb. samas see on kõik ka meeste enda süüa. paarissuhe nõuab kahtemata mingeid kompromisse ja oma harjumuste muutmist ning suhtes kulub aega, et konarused maha lihvida. eelkõige aga peab inimene olema valmis aktsepteerima oma kaaslast sellisena nagu ta on. enamus suhteid lõppevad, sest naine tahab lõpuks mitte millegi eest saada poole kõigest, mida mees omas ning hakatakse veel late olemasolul ajusid lükkama ka laste abil, keelates mehel neid näha ning ässitades neid isa vastu üles. kui naine on feministide lobitöö tõttu kallutatud kohtusüsteemis õiguse saanud, siis ongi mees poole vaesem ja omadega perses pooles ulatuses. tänapäeval ei ole enam praktiliselt üldse leida tõeliselt väärt naisterahvast, kes oleks heale mehele hea naine, et luua koos ühisväärtuseid, pere, kodu, kasvatada korralikud uued kodanikud üles jne. enamus on puts laiali ja sobivad kas jõukad mehed, kellel on litsi ülalpidamisest suva või siis tore keskklassi mees, kes paljaks röövida. igasugused kalevipojad soomes töötamas ja küünetehnikud-koristajad, sellised leiavad ikka teineteist, aga seal pole midagi võtta, sest kalevipoeg joob raha maha ja ostab regulaarselt mingi seitsmenda seeria bmw, mis sodiks sõidetakse ning koristaja-küünetehnik on lihtsalt liiga loll ja harimatu, et mingit skeemi välja mõelda.
Oijahh kirjutas 07:22 - 14/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Tuttav teema. Naised on ikka uskumatud ussid. Kolitakse mehe ehitatud majja sisse ja siis ei lubata mehel pmts ilma loata kusel ka käia. Kõik mehe asjad muutuvad automaatselt naise omaks. Kui mehe tutvusringkonnast mõne nägu naisele ei meeldi, kästakse suhtlemine ära lõpetada. Aetakse mehega kõik tema tuttavad, ka õed‐vennad ja lapsepõlvesõbrad tülli.
pole mingi incel kirjutas 19:24 - 13/10/20:
-1 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
see pask on eesti naiste puhul tavaline. võrdsust paarisuhtesse tahad siis vaata välismaale.
Voldemar456 kirjutas 18:06 - 13/10/20:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Enda sõprade seas samamoodi, et paljud mehed tuhvlialused. Kui mees üksi siis on kõva mees küll. Aga kui naine helistab siis suhtumine muutub ja teeb kõik naisele ette taha ära. Jube vaadata selliseid mehi kõrvalt. Kuidas neid ennast see allumine ei häiri? Suhtes peaks kõik võrdne olema
Vinsu2 kirjutas 17:09 - 13/10/20:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Sa arvad, et oled hullult tark ja "erudeeritud", sest kasutad keerulisi võõrsõnu (manifesteerunud), aga tegelt oled ikka loll - kuhugi, mitte kuhugile, jumal küll!
Nimi*
Vastus*