Viimased
kommentaarid

4.2

Kirjutatud 12:03 02/04/2016
Avaldatud 11:04 03/04/2016
Vaadatud 2043 korda
Ei meeldi?
mõistan, miks eestlane kui rahvas välja sureb. põhjus on väga lihtne. see nn. noor eestlane ehk uus põlvkond ja põlvkonnad eestlasi, mis peale kasvavad, need on põhiväärtusteta, laisad ja lohakad sitakotid. tõusev trend on "ääää ma naq tahax äppe teha v nii ja 2k puhtalt kätte saada v nii äää." tra, sellise suhtumisega jääbki kõik tegemata, sest mingi ilma hariduseta või äsja euroakadeemia magistri saanud lita või pede ei saa kohe juhtima hakata. võiks mõista, et tipu poole asutakse teele kõige madalamalt. eestlane ei taha sigida ka. sünnitusmajast enamuses kõik vene nimed tulevad välja. mõni ime ka kui eesti kuttidele meeldivad teiste kuttide persed ja tüdrukud peavad teisest rahvusest mehe leidma, kellega pere luua. olen ühes ja samas töökohas töötanud viis aastat ja nende jooksul on kümnest eestlasest alles jäänud kaks ja sedagi koos minuga arvestades. teised noored on lastud lahti hoolimatu ja lohaka suhtumise tõttu või ei viitsita peale poolt aastat enam edasi olla, sest ei ole juhatusesse sooja kohta saanud. tra, mingi 23 aastane naga, kes ei oska endale kabja alt pestagi, tahab nõukokku valitud saada. töökaaslased on nüüd 80% ulatuses venelased. eesti keelt saan rääkida väljaspool tööd, aga tööl olles pean ise ka vene keeles rääkima, mis iseenesest ei ole paha, keeli on ikka vaja osata. samas sülitatakse nõudele, et eesti riigikeel on eesti keel ja seda peab oskama antud asutuses, kuid midagi ei ole teha, sest vastava rahvuse ülekaal on nii suur. eesti noor aga istub kodus ema-isa juures ja ootab kuni peldikus onni pannes ja ema tehtud pannkooke süües tuleb skype 2.0 idufirma persest välja ja saab 2 tonnat puhtalt, samal ajal kui vene saša või natalja on omandanud korraliku hariduse, suudab alustada madalalt ametikohalt ning teeb tööd ja pingutab. kohutav lihtsalt. niimoodi te persenussijad ja vitulakkujad lasetegi väikesel rahvusel genofondist kaduda?

Kommentaarid

margus bmw donetsk kirjutas 10:59 - 04/04/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
neandertaal ega elu pole selleks, et ennast vigaseks töötada, see töö fetisheerimine ja jutustamine 18h tööpäevadest on nii aasta 95. õppige parem nendelt rahvastelt, kes on õnnelikud, mitte nendelt kes on ületöötanud.
Neandertaal kirjutas 23:09 - 03/04/16:
-2 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
Kuule pooleaastanepoeg

Hea keevitaja panebki just vabaturul, kus tema oskusi on vaja, korralikult klotsi tasku. Nõuka-aegsed proled on enamuses lahti lastud, sest sellist ebaefektiivset tootmist, mida proled oskasid, pole lihtsalt vaja.

Putsi ma ei saa üldse aru, miks ma majandusjuttu pihid.netis ajan...
kargaja kirjutas 22:54 - 03/04/16:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Ma olen aru saanud, et selleks et edukaks saada peab olema valmis ka musta tööd oma kätega tegema. Ehk siis kui mingi pask vajab tegemist siis ei tasu vinguda vaid ise see sibi olla kes asja korda ajab. Otse koolist tulles ei saa ohvkoorss suuri nõudmisi esitada, esialgu tuleb kellegi kingi viksida ja tasapisi edeneda.
pooleaastanepoeg kirjutas 22:15 - 03/04/16:
-3 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
hehe neandertaal laavib vabaturgu ja kapitalismi aga samas soovitab kõigil proletariaadiks hakata ja keevitamist praktiseerida :) üsna veider combo, riigitäis "tõsistes valdkondades" rabelevaid FIEsid? :))
sss kirjutas 22:01 - 03/04/16:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Teen ise ka programme saan kätte 600-800 sotti kuus. Samas olen iseenda peremees ja saan mõnusalt diivanil laiselda ning ca.20 tundi nädalas tööd tehes. Loomulikult teeniksin ka eelpool mainitud 2+k kätte või looksin midagi facebook või midagi skype laadset (loomulikult on see vedamise asi). Rikkust pole, aga samas mulle piisab elu nautimiseks vähesest. Elu on elamiseks mitte enda tervise läbi töötamiseks. Olgem ausad, ametikõrgendust saavad kenad tibinad, perselakkujad(kaebupunnid) või tuttava tuttavad. Point on õige, et muidu niisama munade laiaks istumisega sissetulekut ei garanteeri. Parim variant on teha oma firma. Kuskilt tuleb siiski alustada, aga selle ei pea palju pingutama vaid endal peab midagi ajude vahel olema.
Küll need vanemate kulul elajad lähevad kuhugi liini peale laudu viskama kui endal perse paljas on peale vanemate surma.
Neandertaal kirjutas 13:00 - 03/04/16:
-2 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Kerge ebakõla eelmises kommentaaris, eks? Nii ongi, sest ajalugu on erinev. Meil teevad kohalikud järgi seda, mida mujal immigrandid.

Ja hea välistööjõud, erinevalt lääne-euroopast, tähendab meil ikkagi näiteks ukrainlasi. Juba aastaid tulevad sealt profitasemel keevitajad, kes panevad laevu kokku. Meil saab ka keevitajaks õppida, aga kohalik pederast kutsekasse ju ei lähe, tal on vaja minna ärikolledžisse firmajuhiks ja rikkaks saamist õppima. Reaalselt nühitakse seal enamasti munne kokku ja lõpetatakse mõne suurfirma keskastme juhi 6. assistendina. Need saavad ka esimeses koondamislaines sule sappa.
Neandertaal kirjutas 12:46 - 03/04/16:
-3 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
See on ka põhjus, miks meil on vaja välistööjõudu. Kohalikud lihtsalt ei tee või tahavad Soome abirahade peale minna. Ses mõttes on hea kui EKRE putsi saadetakse, need koos kesikutega just seda peldikus onni löövat lumpenit pooldavadki, et siis neile riigivõlga suurendades toetusi maksta ja nende abil võimul olla.

Tulemust saate näha lääne-euroopas, kus vasakpoolsed türakotid koos immigrantidega toetustest elavad ja räägivad, et kapitalism on rõve. Varsti neil aga kapitalistide raha enam raisata pole ja siis peavad nemadki tööle minema, kuigi jah, hui nad lähevad.
Nimi*
Vastus*