var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

2.9

Kirjutatud 12:46 28/08/2014
Avaldatud 17:32 28/08/2014
Vaadatud 1507 korda
Ei meeldi?
Tere, putsi küll. Asi on ikka niikaugel, et inimesed on räiged värdjad. Kõik kuradi kohad on mingeid väärastunud mollidega kääbikuid täis. Näiteks käisin just arsti juures haiguslehte lõpetamas ja kahjuks pidin selle järgi kaks faking tundi ootama. Ei, arstide vms vastu pole küll midagi, saan aru et tööd palju aga nende töö ongi needsamad haisvad värdjad. Kahe tunni jooksul käisid õe laua juurest läbi punaseks röökinud tittedega tiinemammad oma sõbrannadega, jutt ainult pidudest ja joomisest. Aga no putsi, koledad eided olid ka tra, tiss nii harali et isegi käed kahte suunda ajades ei saaks pihku võtta. Siis muidugi hunnik hingeldavaid, haisvaid ja mida-sa-noor-vahid-paku-istet kände. Ja kõige lõpuks lihtsalt emmekesed oma 3-4 kriiskava ja koleda lapsega. Türa tulevad istuvad kõik mu kõrvale ja siis vehitakse ja ajatakse mingit eriti debiili möla putsi. Türa, milleks on vaja keppida sada last kui ühel on pasahäda, teisel kusehäda ja kolmandal mäda voolab igast august. Ühesõnaga ma tean küll, et paljud inimesed tunnevad iga päev sama mida mina ning ei oskagi midagi teha tead. Ja minge te persse kuradi mammad ja tited ja haisukännud. Laske inimesel elada.

Kommentaarid

John Travolta kirjutas 12:36 - 29/08/14:
-0 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
Õige jutt.
mnjaa kirjutas 20:51 - 28/08/14:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
eks ta nõks ülevindi keeratud ebatolerantsus ole, aga samas ekstreemselt lolli juttu avalikus ruumis vahetavad inimesed on tõesti väga ebameeldivad..
kepimees kirjutas 19:56 - 28/08/14:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
damn right, muthafucka! igasugused mädaste ja röökivate sitta täis pärakatega üksikemad tuleks keelata. nahui te litad oma putsiga vehite ja lasete end igal töllmokast jorsil paugust täis pumbata.
Nimi*
Vastus*