var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
/forum">Foorum ?>
3.5

Kirjutatud 10:44 05/04/2018
Avaldatud 16:58 06/04/2018
Vaadatud 941 korda
Ei meeldi?
Ärge saage valesti aru. Minu eesmärk pole seksistlikult kõlada. Aga kuhu on kadunud kõik head naised? Veel umbes kümme aastat tagasi oli võimalik tüdruk välja jalutama kutsuda või mingile disko-õhtule minna... Ajad olid justkui romantilisemad, aga nüüd on elu nii neetult kommertslikuks muutunud.
Paari kuu tagune näide elust enesest: sattusin ühe tuttava tuttava juurde peole ja ei tundnud sealt praktiliselt mitte kedagi - mõnda üksikut nägu ainult. Aga ühe täitsa kena tibiga tekkis õhtu jooksul klapp ja me vahetasime andmeid, et teinekord edasi suhelda. Kirjutasin talle paari järgmise nädala jooksul mõne korra, et võiks kuhugi välja sööma minna ja kokku saada. Aga tal polnud kuidagi aega ega viitsimist. Samas netis suhtlesime endistviisi lõbusasti edasi ja ma tundsin, et varasem säde pole kuhugi kadunud. Siis aga ühel päeval - nagu välk selgest taevast - teatas ta, et 1000 eurot kuus ja võime teha mis ma aga tahan... Olin/olen väga pettunud, aga igasuguseid on olemas, ei maksa pead norgu lasta.
Ma ei vaata eriti telekat, aga vist eelmisel nädalavahetusel tuli Kanal 2 pealt mingi saade (vb Reporter, ei tea), teemaks olid igatahes pulmad. Preili saatejuht käis siis ringi ja küsis umbes 25-35 aastastelt naistelt, et milliseid mehi nad vaatavad. Esiti mainiti, et ei tohi ikka päris koll olla ja võiks olla romantiline... Aga siis hakkas tulema, et tahaks ikka Porchega sõita ja mehel peab sügav tasku olema. !?!?
Viimase "hoobi" et siia südant puistama tulla, sain aga eile õhtul. Mu õde on juba mõnda aega unistanud sellest, et ma leiaksin endale kellegi, kellega peret luua. Suhte vastu pole mul midagi, aga pere loomine tundub kuidagi ette ruttav. Aga see selleks. Minuga konsulteerimata, tegi õde mind vilistlaste peol tuttavaks ühe oma kunagise klassiõega. Pikalt me too õhtu ei vestelnudki ja ehk oleksin selle seiga lihtsalt ära unustanud, aga sain temalt eile sõbrakutse. Mis mul ikka kaotada oli - kena tibi ikkagi. Tegin ta profiiliga tutvust ja sain teada, et tal on kahe aastane tütar. See pani mind veidi kulmu kortsutama, aga päris risti veel ette ei löönud. Kõik oli ok. Kuniks, ma küsisin,
"millist meest sa otsid?"
Vastus sellele oli minu jaoks tõeline šokk: "Ma otsin kedagi, kes suudaks mind ja mu last ülal pidada."
Sellise asja peale ei oskagi nagu kohe midagi vastata. Mõni aasta tagasi ütles TÜ-s meile üks lektoritest nii: "Raha on seksim kui seks."
Mis te arvate, kas see on tõsi? Kas eestlased on Indiast eeskuju võtnud ja miskist mugavusabielu on uus norm?

Kommentaarid

Sleek kirjutas 15:07 - 03/05/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Õige turg on hoopis võetud naised. Nemad püüavad iga hinna eest seda õiget leida. Elatakse ju ainult koos niikaua, kuni leitakse keegi parem. Mees, kellel selline tõeline kuld kodus istub, muutub aga ise mugavaks ja purjetab ehk ise üksinduses vanadusse.
suslik kirjutas 23:49 - 20/04/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Järjest enam tekib omalgi veendumus, et naist tuleb vist küll piiri tagant otsida.
Vildur kirjutas 20:58 - 10/04/18:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
maru mõnus on neid materialistlikke putse aga rautada. ostad neile rinnahoidja või teed spa-paketi välja ja kohe märg vitt alati saadaval. ja kui üks ära tüütab, võtad kohe uue augu ette.
Siukeniuke kirjutas 19:37 - 10/04/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Mai tea kas see on ikka ainult tänapäeva mure, et naised tahavad ülalpidamist.. ilmselt on tänapäeva mure, et mehed ei taha peret üleval pidada.. Vanasti nii oligi, et mees pidas peret üleval ja naine hoolitses kodu ja laste eest. Siukest elu tahaks mina ka, aga ilmselt tuleb edasi unistada, kui nüüd asjaolusid vaadata..
siukeniuke lits kirjutas 10:19 - 10/04/18:
-0 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
viimane kommenteerija on pesuehtne tänapäeva noor lits. peamised argumendid hoida suhet on: mehelt on auto, mehelt on maja, kui läheksin lahku, kaotaksin kõik. mõni ime ka, et paljud noored ja mõisltikud mehed on pededeks hakanud või vanemaid naisi vaatavad, sest omaealised või nooremad on materiaalsete väärtuste peal väljas olevad libud. eestis väga populaarne suhtetüüp on lasta end mehel taguda, aga pohui, sest mees liisib mulle lexust.
Siukeniuke kirjutas 10:02 - 10/04/18:
-3 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Elan küll välismaal, aga ma olen kah suht mugavaks muutunud. Nüüd kus juba aasta mehega koos elame, tahaks ka nagu abielluda ja lapsi saada, aga vot ta ei taha millegipärast. Nüüd hiljuti sain ühe kolleegiga tuttavaks (vahetasin töökohta), kes ajab mu ühe ainsa puudutusega märjaks. Me tööl aind flirdiks ja naeraks üksteisega. Et mu elukaaslane mu naljade peale naeraks või ise nalja teeks, seda eriti ei ole. Ka ei mäleta ma, millal ma viimati end tõesti armastatuna tema poolt tundsin.
Nojah, igatahes dilemma on selline: töökaaslane, kes tahaks lihtsalt naist keda armastada ja peret ja nii või siis elukaaslane, kellega olen üle kahe aasta koos olnud ja kes võib-olla hiljem tahab ka peret. Aga ta on jõukas ja tänu temale on mul üldse auto. Tänu temale elame me oma majas aiaga.. kui ma oma töökaaslase välja valiks ei oleks mul enam ei autot, ei maja aiaga.. ja mu koer kaotaks ka oma peremehe, keda ta nüüd niiii väga on armastama hakanud. Ma arvan, et mu töökaaslane ei saa lihtsalt koeraarmastuses aru. Niiet jään ikkagi oma elukaaslasega, kuigi ma juba kahtlen, kas ma tõesti tõesti tahan temaga terve elu koos olla, sest armastus tundub hääbuma hakkavat.. :P
kullakaevajad naised kirjutas 21:29 - 07/04/18:
-2 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Tere tulemast Ameerikasse, kapitalismi hälli!
suht kirjutas 08:52 - 07/04/18:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
kahju on lugeda sellist asja aga ma usun, et normaalseid naisi on ka ikka olemas. Kui ise mees oled siis peaks leidma.
arvan kirjutas 03:54 - 07/04/18:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
et neid naisi on ikka üsna vähe, et järeldust teha. Ja ka 10-20aastat tagasi oli täielikke tibisid, ehk rohkemgi, sest tibindus oli moes, ka prostituute ja kullakaevajaid leidus. Äkki sa vaatadki väga ilusa ja seksuaalse välimusega täismeigis naisi, kes on sellised.
naisemees kirjutas 23:08 - 06/04/18:
-5 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
mees, sul pole lihtsalt 1000 eurot kuus anda tibile, muidu oleks rahu majas ju
autorile kirjutas 18:13 - 06/04/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
välismaa naisi vaata, eesti pifid ongi sellised.
agaaaaaaa kirjutas 17:02 - 06/04/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
kuidagi imelik on see elu jah
Nimi*
Vastus*