4.3

Kirjutatud 04:41 22/06/2013
Avaldatud 04:42 22/06/2013
Vaadatud 2358 korda
Ei meeldi?
Üks joobes ja veits kahtlase käitumisega vene mees hakkas tanklas, favoras mul autot silitama ja tagaistmel üksi olnud neiuga juttu ajama vms, igatahes maksmast välja tulles koos tuttavaga tahtis see tuttav ninapidi kokku minna temaga, ka joonud. Muidu see vene härra oli suht täitsa sõbralik aga veits sooda. Tükk tegemist oli et inimesed autosse ära pakkida ja minema tõmmata. Sain minuti sõita kui see vend mingi 100ga turu tnvt mööda vingerdades mööda pani, umbes samal ajal pidin seisma jääma kuna autos läks ka korralikuks karjumiseks, otsustasin ära ka et kutsun mendi tegelasele enne kui ta oma suure suburbaniga kellegist või millegist üle sõidab. Ronisin siis autost välja ja hellasin ning poole jutu pealt dispetsseriga näen et vend tagurdab mööda turu tänavat ~ 300m minu auto poole, hoog oli hea ja hakkas lähemale jõudma ja kui oli mingi 40m kaugusel siis vaatasin juba et paneb sisse, hüppasin sisse ja tagurdasin ise ka veel eemale, õnneks taipas see debiil ikka seisma jääda. Jälle tahtis see tuttav ninapidi kokku minna aga autost meil keegi välja ei läinud ja see venelane kes oli autost välja tulnud ka ise lähemale ei tulnud. Me autode vahed oli umbes 30m. Politsei jõudis umbes 1-2 minutiga. Ei teagi mis nad seal mähkisid aga tüüp puhuda alguses ei tahtnud ja politsei vajas minu tunnistust et ma nägin teda sõitmas, muidu trahvida poleks võimalik, ütlesin et mul kiire ja võin tunnistada küll, andsin kontaktandmed ja panime edasi jaaniõhtule.

Lugu siis selline, et järele mõeldes - olles ise saanud 0.31 (ehk 0.62 promilli, hommikupohmakas oli) eest 680 eur trahvi ja 3 kuud load, puudub mul igasugune sümpaatia nendesse trahvide määramisse ja sellesse süsteemi. Saan aru küll et roolijoodik peabki täiega saama aga kamoon mul olid mingid jäägid ja ma sain sellise litaka. Kahju hakkab lihtsalt, ma usun et kõigil on seda euri on mujalegi panna kui riigile anda. Niiet kui hellatakse siis ütlen et mõtlesin ümber, ei tunnista :)

Kommentaarid

Urrr kirjutas 18:20 - 25/06/13:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Sina kõrvadega munn - julged juua siis julge ka trahvi saada.
valdis rakvererajoon kirjutas 21:50 - 22/06/13:
-2 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
absoluutselt, selleasemel et kõik neljakesi selle neiuga armurõõme nautida kihutasite teie homod mööda linna ringi ja kutsusite üksteisele mente. kuhu nii jõuab?
Indrek nuga Saverna kirjutas 21:07 - 22/06/13:
-2 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
küllap see vene jorss tahtis tagaistmel olnud tüdrukule tisside vahele panna. su sõber, kes tahtis tolle vene jorsiga mitu korda tattipidi kokku minna on vist pede.
kjkkkjk kirjutas 18:00 - 22/06/13:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
tuleb trahvida joodikuid, sest nii on kõige kasulikum. jääknähu eest trahvimine tundub küll väga ebaõiglane kuid numbrid loevad ja kahjuks ei saa ära tõestada, et see promill on sul eile õhtust mitte pole just enne sõitu võtnud. Ise katsun oma tegemised nii seada, et järgmisel päeval pole üldse vaja sõita kui mingi jooma tulekul, ei taha pollaritega jampsida.
kukk kirjutas 10:39 - 22/06/13:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
noh kui ta väga kahtlaselt käitus siis võibolla oli midagi muud tarbind kui see pisike alkojoove, mis tal tuvastati.

aga eesti ranged trahvid tühiste jääknähtude eest, mida meditsiiniliselt ega suures osas mujal euroopas üldse joobeks ei kvalifitseerita on tõesti vaid riigikassa täitmise, mitte liiklusohutuse seisukohast välja mõeldud.
Nimi*
Vastus*