var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.9

Kirjutatud 23:15 12/12/2016
Avaldatud 18:43 13/12/2016
Vaadatud 1831 korda
Ei meeldi?
Käisin esimest korda reedesel päeval Virmas. Ja pettuma ei pidanud. Muidu ise sellist eesti tansulkat ei kuula ning kohutav oli vaadata pakse vaalu. Aga eriti heaks mälestuseks jäi üks eriti adekvaatne milf. Blondid juuksed, hele pintsak, valge särk, mustad sukad ja seelik. Oli ikka vaatepilt! Terve tänase päeva mõtlesin, et ehk kohtaks teda seal veel ning teeks talle ettepaneku tahapanekuks. Aga seda ei tea ega teinud ma seda reedel, sest teada oli, et öösel võtan oma homeboidega ette tripi sõbra korterisse kesk-eestis, et siis 420 blaze nigga.

Kommentaarid

rakverelane kirjutas 21:05 - 22/12/16:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Virma on viimane koht kuhu minna ja tihtipeale ongi õhtu viimane koht, kuhu normaalsed inimesed lähevad. Kui tahad õppida Rakvere pööbli hingeelu tundma, siis see "paar" on antropoloogiliseks kogemuseks parim. Seltskond jaguneb kaheks: koleinimesed, kes isegi ei viitsi enam kuhugi mujale minna, sest teavad et nad ei kuulu mujale, lihttöölised, kalevipojad ja soome koristajad. Teine grupp on klubikülastajad, kellel pole millegipärast näkanud ja viimases meeleheites külastatakse seda urgast, et öösel kell pool 4 ehk mingi rõve lehm kaasa rabada ja linnuke kirja saada. Sattun ise sinna mõned korrad aastas ja alati leidub mingi naissoost olend leti ääres või siis suitsuruumis kes külge kleepub ja kelle ärarääkimiseks piisab labasest viinakoksist või poolikust õllest. Muusika on ikka tõsiselt rõlge mida seal mängitakse, mingi Patune Pool, Meie Mees või muu tore Virumaal põlve otsas tehtud ühemehebänd. Virma on Rakvere häbiplekk, aga nii nagu iga rahvas väärib oma valitsejaid, väärivad ka rakverelased seda baari.
mrs n8ustun kirjutas 14:55 - 16/12/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
stop blazing u fgt
Indrek nuga Kohila kirjutas 22:45 - 15/12/16:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
neandertaal räägib õiget juttu. 420 blaze? teiesugused noored homopoisid ostavad kohaliku barõõga käest kuivatatud kaselehti segatuna loorberilehtedega. pärast olete ajalehest keeratud jointist saadud trükivärvi ja vingugaasi tõttu näost sama lillad nagu teie orientatsioon ja ägisete käpuli maas. tattninad.
Neandertaal kirjutas 20:19 - 15/12/16:
-1 -1    +1 +10 Teata ebasobivast
Kurb vaadata, kuidas täisjõus mees, kes jaksab olla reede ööselgi üleval, läheb mingite homoboydega põhku suitsetama, selle asemel, et ühe vallatu ja kompleksivaba milfiga üks meeldiv pauk nikku teha ning panna alus ka edaspidisele regulaarsele kepielule.
Nimi*
Vastus*