var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 19:52 26/01/2018
Avaldatud 14:56 19/02/2018
Vaadatud 510 korda
Ei meeldi?
Sain inspi ühest eelnevast postitusest ja võtsin Delfi päevahososkoobi ette ja asendasin veidi sõnu. Mõte vast jäi enam-vähem endiseks;).

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tunnete täna huvi psüholoogiliste ja varjatud sita vastu. Võimalik, et satute olukorda, kus peate kasutama oma sitta.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kipute sitta lihtsustama ja olete "sitaga löömise" meeleolus. Kuid sellise sitaga ei jõua te arvatavasti just eriti kaugele. Olge sitasem!
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes hakkavad teie sitta ümber korraldama ning oma sitta peale suruma. Sellisel hetkel on kõige targem lihtsalt sittuda.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tunnetate täna tavalisest suuremat sitta perekonna ja sugulastega. Hea päev oma kodu sittumiseks või sitasemaks muutmiseks. Võimalik, et situte täna.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tänased seisud panevad teid põhjalikult selgeks õppima sitta, mida olete edasi lükanud. Võimalik, et satute kokku inimesega, kellega midagi sittumata jäänud.
Neitsi 23. august - 22. september
Olete täna sitane. Hästi laabuvad kõikvõimalikud sittumised ja sittumist nõudvad tegevused. Võimalikud sitased pakkumised.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Täna on soodne aeg kõikvõimalikuks individuaalseks sittumiseks. Kuid sitt teistega on veidi raskendatud. Tegelege asjadega, kus te ei vaja teiste sitta!
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võimalik, et saate täna ootamatult sittumise osaliseks. Samuti võib paraneda sitt. Ettevaatlik peaksite aga olema liigse sittumisega.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et tunnete soovi teha midagi sitast ja teiste jaoks šokeerivat. Olete veidi sitases meeleolus, koostöö on nüüd sitem.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Võimalikud kokkupuuted võõra sitaga. Aktuaalseks muutub välismaaga seonduv sitt. Hea aeg sittumiseks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Püüdke hoiduda kõikvõimalikust ebaselgest ja ähmasest sitast. Võimalik kokkupuude varastega või isikutega, kes tahavad teid sittuda.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tänane päev soosib kõikvõimalikke sitaseid meelelahutuslikke üritusi. Suudate tunda rõõmu inimestega sittumisest ning sita vahetamisest.

Kommentaarid

autorile kirjutas 19:07 - 07/03/18:
-0 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
täielik värdjas oled lihtsalt raisk. löö endale tellisega näkku ja istu asfaldipurustaja perse.
Nimi*
Vastus*