var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
1.4

Kirjutatud 05:11 19/07/2018
Avaldatud 13:11 19/07/2018
Vaadatud 623 korda
Ei meeldi?
Kui mul vahel kuskilt valutab, siis ma ei otsi kapist tabletti või salvi. Ma ei tõmba valutavat kohta sidemega kinni ega proovi selle paranemist kiirendada. Ma avastasin, et mulle meeldib kui mul valutab kuskilt. Selle peale tulin ma varajases puberteedieas kui võtsin liiga tõsiselt ütlust, et armid teevad mehe ilusaks. Oma nö laksu käin kätte saamas tavaliselt Võrus või Antsla lähistel Triinu baaris. Teen mõne purjutava mehejuraka lähenedes kõik endast, et nad mulle kallale tuleks. Kui verisena maas laman tunnen ennast sama hästi kui mõni normaalne mees peale voodis naise kallal askeldamist. Enda vabanduseks ütlen, et ma pole vähemalt omasooihar.

Kommentaarid

Streetfighter kirjutas 13:34 - 20/07/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
tiit on nõus su tulevõrjevoolikuga vigaseks peksma
SOOLIKAPETS kirjutas 13:40 - 19/07/18:
-5 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
eriti kõva sõna pidi BDSMis olema kui valatakse sind süütevedelikuga üle ja pannakse põlema ning siis tule summutamiseks pekstakse sind prussidega kuni enam leeki ei ole. mingi pool aastat umbes valusid ja taastusravi, ilma taastusravita ilmselt kauemgi. kõrgem pilotaa˛ pidi olema. triinu baaris molli ja taha saada on kapipedede teema rohkem.
Nimi*
Vastus*