var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

4.6

Kirjutatud 12:41 13/08/2019
Avaldatud 15:29 13/08/2019
Vaadatud 234 korda
Ei meeldi?
Joaso jõudis kooli neljanda tunni keskpaiku.

"Izvinite sto ja apazdala," võttis Joaso oma vene keele oskused kõik kokku. Kuid vene keele õpetaja makc oli pedagoogilises meeleolus. "Mjis see sjiis olgu? Tjuleb tundi ja boože moi... Kas ma pjole pjiisavalt rjääkinud, et sina oled mušškoi rot. Ja sjitahaisuga mina kedagi klassi ei ljuba!"

"Aga õpetaja, ma ei haise sita järele, see tähendab läga järele haisen, aga see pole sita haisuga!"

"Teised jõpilased rjäägivad siin, mis njemad suvel tegid. lawl ostis niva ja rjemontis sjeda terve suvi. Tiit tjeenis terve suvi pjõllu peal raha, et DSG kast rjemontida. HDIndrek mjasturbeeris nii palju Kaja pjeale, et lõpetas haiglas jintensjiivis. Aga sjina? Sjind vabše ei hjuvita, mis teised suvel tjegid. Njäe vjeel Kosmonaut kjais Ljätis sumpsitehases tööl, interesna bõl on skazal."

Joaso teadis, et nüüd on paras aeg oma sitahaisuga koos oma kohale hiilida. Õpetaja makc võis kuni tunni lõpuni segaseid lauseid suust välja pursata, ilma et ta midagi muud peale iseenda mõttekäikude oleks tähele pannud. Ja ilma, et ainuski kaasõpilane ainsatki ta lauset tähele oleks pannud. Muidugi MinaTahan välja arvatud, tema kuulas alati makci ja unistas temaga vahekorras olemisest.

Tegelikult oli makci tundides isegi mõnus. Võisid ringi vahtida, nii palju kui süda kutsus. Aga täpselt nii kaua, kuni õpetaja oma tähelepanu sinule pööras. Seda juhtus õnneks harva, ligi korra nädalas. Sel juhul andis ta sulle mõne hiigla paksu raamatu nõukogude autotööstuse kohta, vene keeles muidugi, ja käskis sellest lugeda leheküljed kolm, sada kolmkümmend kolm ja viimased viis koos kaane ja kaanepildiga. Ja kõigest sellest, mis seal raamatus kirjas oli, ja millest sa muidugi ainsatki sõna ei mõistnud, tuli järgmine kord jutustada.

"Joaso, kas sa oled põllule sitta laotanud jälle?" küsis vasja ilmselge erutusega hääletoonis kõrvalpingist. Oli läbi pükste näha, et midagi punnitas kubemes.

Joaso noogutas ja krimpsutas nägu.

"Kuule minu arust haised sa sõltumata sellest, kas sa harid ja väetad põldu hooajal või mitte ja haised sa odava õlle järele aastaringselt!" kommenteeris lawl.

Joaso ei teadnud, kas noogutada või raputada pead. Ta otsustas hoopis vaikimise kasuks - keegi ei pea teada saama, et ta eile õhtul COOPi taga peale kolme liitrit õlut ja purjus peaga kukkus läga sisse ning magas seal hommikuni.

"LOL, Joaso sai Diima123ga 1v1 tehes suhu!" kõlas tagantpoolt, kus istusid cockblockimise meister Kosmonaut ja sarionanist HDIndrek.

Ka Streetfighter oli uudisest vaimustatud. Aga tema vaatenurk asjale oli pisut teistsugune. "Joaso situb liiga vähe. Normaalne mees situb kolm korda päevas korraliku laari."

Nüüd oleks Joaso tahtnud maa alla vajuda. Koos oma peedivärviliseks muutunud näoga. Samuti oleks ta tahtud kõiki lüüa, nii et nende haiged ajud peakoore seest välja lendavad.

"Mida ometi lammas minust mõtleb?" - seda ei julgenud Joaso mitte mõeldagi.

"Što pjihku peksma?" hakkas vahejuhtum õpetaja makci huvitama. "Nje nada peksma, bolna!"

Nüüd märkas kogenud pedagoog, et liiga lõbusaks läheb tunnis. "Joaso?!" puuris makc oma kullisilmadega poisi läbi. "Kui sjina ei saa tunnis kjorralikult õpitud, siis marss klassist vjälja! Ja tahvli lapp võta ka kaasa!" Joaso tõusis püsti ja loivas ukse juurde. Igatahes eelmisel aastal oli makc palju leebem olnud. "Aga õpetaja, mida ma tahvli lapiga teen?" pöördus Joaso õpetaja poole. Terve klass kukkus hirnuma. "PÜHI PERSET!" röökis Kosmonaut. Joaso vandus omaette - loomulikult tuleb lapp peldikus märjaks teha. Ainult et miks sellised asjad talle kunagi õigel ajal kohale ei jõua! Õpetaja makc oli aga intsidendi ammu unustanud. Tükk aega vahtis ta Joasole juhmilt otsa, siis tuli nähtavasti kõik meelde. "Aaa, tjee see mjärjaks vee tsees."

Nõnda sammuski Joaso peldiku poole. "Vaevalt saab uus kooliaasta pihta hakata, kui mul juba on jälle mark maani!" agastas ta ja tegi hammastega oma päikese tõttu tugevalt parkunud alahuule kallal tõsist tööd. Peldikus Joaso ebameeldivused jätkusid. Dr.H.Lecter pidas peldikus parajasti suitsupausi Tiiduga. Nad seisid troppis ukse ees. "Neetud!" pomises Joaso, "kui ma nendest terve nahaga mööda pääsen, siis..."

"Näe, see on meie klassi tropp," tutvustas Dr.H.Lecter teda Tiidule.

Ettevaatlikult lähenes Joaso uksele. Dr.H.Lecter sosistas midagi Tiidule hästi salakavalat ja korraga tundis Joaso, kuidas teda igast küljest kinni haaratakse. Joaso teadis, mis temaga sünnib. Ta viiakse lihtsalt kraani alla ja hakatakse teda pesema nagu siga. Ja mida rohkem ta vastu puikleb, seda märjemaks saab. Nii oligi. Joaso surus jalad tugevasti vastu maad ja karjus: "Laske lahti! Mis te pederastid teete! Appi!"

Paraku ei tulnud keegi Joasole appi. Õpetajad, kes ümberkaudsetes klassides tundi andsid, vangutasid vaid pead ja mõtlesid: "Jälle viiakse kedagi kraani alla. Aga mis ta nii karjuma peab - teised ju õpivad samal ajal!"

Joaso tundis, kuidas jääkülm vesi mööad tema jämedat kaela allapoole voolab. Ta luksatas vastikusest ja tegi viimase meeleheitliku katse end lahti rebida. Lõpuks õnnestus tal ühe kraanikausi serva tabada ja selle külge klammerduda. Tiit tõi kuuldavale elajaliku naeru ning hakkas Joaso sõrmi lahti kangutama. Igatahes polnud Joaso pidepunktil pikka iga. Suure raginaga eemaldus see seina küljes ja maandus põrandale. Kildudeks. Järsku jäi kõik vaikseks. Isegi Dr.H.Lecteri naerutuju oli kadunud. Ainult üks elukatest lõugas nagu ratta peal ja see oli Tiit. Arvatavasti polnud ta enne kogenud, et üks pealtnäha nii süütu kraanikauss võib terve labajala katki teha. Mõne hetke pärast oli Joaso jällegi üksi. Vigastatud eluka hädakisa kaugenes mööda koridori.

Siis tulid õpetajad. Kõige ees muidugi vene keele oma. "Boože moi! Ja mjina jütlesin talle, et mineb ja teeb ljapp mjärjaks! Aga mis siin juhtunud on?! Vaabše košmar! Mjiks sa sjeda tegid?!"

"Mina ei teinud midagi," ütles Joaso nutuselt.

Peldiku ukse vahelt pistis pea sisse direktor Volodja isiklikult. Nüüd tuli Joasol õpetajate tuppa rännata. "Sjeisa sjeal seina ääres!" kamandas õpetaja makc. "Sjeisad sjeal nii kaua kjuni sjulle mõistus tagasi tuleb! Kjui mjina noor olin, sjiis ei ljõhkunud keegi kraanikausse, mjeie kjäisime pioneeridena vjanemaid jinimesi aitamas!"

(jätkub)

Kommentaarid

vello kirjutas 00:01 - 22/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kas Indrek pärast Tiitu ja ta labajalga ka ravis. Oma arsti võtetega
Indrek Munn Perses kirjutas 15:36 - 19/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Juba üle poole tunni, tunnen perses võõrast munni!
og munnipump kirjutas 09:35 - 19/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
kosmos, lappa kotte kuradi sitane tont
Penis Pump Posse kirjutas 21:51 - 18/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
OG, lutsi Intsu kotte.
og munnipump kirjutas 19:05 - 18/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Miks sa närune värdjas minu nime kasutad?
Munnipump kirjutas 10:46 - 18/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Terve see jutukas on urrukavendi täis. Mõni on kapist väljas, teised ei ole. Aga kõigil läheb silm särama kui prinki mehe kanni või püksis pungitavat munni näeb.
vasjanaut kirjutas 13:57 - 17/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
situn munnikujulisse silikoonvormi ja külmutan selle ning saate kõik sitast tehtud dildoga taha, et paska ja verd pritsib igas ilmakaares. pärast kusen teile suhu ja näkku.
vasjaman kirjutas 13:13 - 17/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
haagel saavad kõik prussi ja pärast kusen persse.
pedenaut666 kirjutas 12:59 - 17/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Pange mulle tondid taha
Kosmonaut kirjutas 10:36 - 17/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Keri perse tont.
Vildur kirjutas 21:50 - 15/08/19:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
poisid hoidke siin seda homovärki ikka üleval. pihid.net ikka homoportaal nr 2 Eestis!
Indrek nuga Kehra kirjutas 19:09 - 15/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
kosmonaut, sa oled mööda seinte ääri luusiv kuke kukk.
pederast kevin kirjutas 18:58 - 15/08/19:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
ints ju oma kogemusest koloonias räägibki. seal tema meestehuvi alguse sai kui noori kukkesid trukkis ja vanadelt olijatelt põske võttis.
Indrek nuga Rapla kirjutas 14:44 - 15/08/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
te saaksite noortekoloonias nii taha, et näo peal ei jätkuks ruumi pisaraid tätoveerida. pedekari selline raisk.
pederast kevin kirjutas 10:29 - 15/08/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
intsul pole kunagi naist olnudki. ta aint meestega seksinud.
volmer kirjutas 09:26 - 15/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
naljakas, et mingi vend on intsu peale nii pöördes, et pidevalt kommentaarides himustab intsu ja intsuga koos teiste meeste urrukaid. võta intsuga ühendust, võib-olla on ta vabameelne liberast ja nõus mehega ka seksima. kaua sa siin kiunud ja kraabid ust nagu kiimas kutsikas.
pederast kevin kirjutas 18:24 - 14/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
indrek on ju siin aastatega pooled pihineti pärakad läbi nikkunud.
wilbur kirjutas 10:53 - 14/08/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
kosmos ja indrek nikkusid. pärast peksid koos tiidu läbi rihmaga.
Valmar kirjutas 22:56 - 13/08/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kas Tiit ja Indrek kohe täitsa nikkusid niimoodi või?
pederast kevin kirjutas 19:09 - 13/08/19:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
miks siin jutus on maha vaikitud suvine tiidu ja indreku vaheline kuum amrastus. kuidas indrek soovis tiidust ikka mehe teha, aga tiidul see munn kuidagi tööle ei hakanudki. see oli selle suve kõige olulisem asi siin pihid.netis.
Nimi*
Vastus*