var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
4.7

Kirjutatud 13:08 15/08/2017
Avaldatud 23:28 15/08/2017
Vaadatud 2879 korda
Ei meeldi?
arvan, et enesetapjad on igavesed sitased egoistlikud türapead, kes mõtlevad ainult iseendale. säärane arvamus on kujunenud kahe mõttekäigu tõttu.

esiteks enesetapja tegu ei ole ühe valu või häda lõpetamine, vaid oma pasa tõttu enda ümbritsevatele hingevalu tekitamine. täiesti egoistlik käitumine. ainult mina mina ja veelkord mina. mitte kunagi ei ole elus situatsiooni või sündmust, mis ei oleks lahendatav. eriti haledad on need värdjad, kes mingi eide või mehe pärast, kes kedagi teist nikkuma hakkab, vabasurma minek. sellised tuleks pärast üldse mingisse üldkasutatavasse auku visata ja muld peale. mehi-naisi on maailmas jalaga segada ja mingi ühe pärast endale pael kaela panna näiteks on absoluutne kretinism.

teiseks need jobud, kes rongi või auto või bussi ette viskuvad. mõned lohhid on ka keset avamerd üle parda hüpanud lainetesse. mis te lambad arvate, et kui jalutate rongi ette, et siis on kõik okei? arvate, et rongitäiel inimestel ei ole paremat teha kui passida tund või kauem kuniks tuleb asendustransport? arvate, et juht, kes on kangide-rooli taga transpordivahendil, et tal on pärast hea olla ja tunne on mõnus kui mingist idikast sõidab üle ja ei suuda midagi teha? kunagi oli helsingisse suunduva laeva pardal kui kaudselt sai olla tunnistajaks, et mingi debiil jättis pingi peale kirja ning kargas üle parda. oli õhtune aeg ning laev tõmbas pidurit, päästepaat lasti vette, otsiti seda idikat, hiljem oli näha ka päästehelikopterit taevas tiirutamas. türa milleks sellist nussi tekitada? sellise türa perekonnalt tuleks pärast päästekopteri kasutamise ja seisaku tõttu hilinenud inimeste ajaline kahju kinni taguda kõige rauaga.

türa kui tahate mingi luhta läinud niku või "sõber ütles munn" tõttu elu lõpetada, siis ronige sügavale metsa ja tõmmake end seal oksa või visake pikali ja oodake. putsi kuradi türakari raisk. nahh.

Kommentaarid

autor kirjutas 21:59 - 23/01/18:
-10 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
tra ise oled. see on number 1 pihtimus ja sellele on palju 5teisd pandud. kõigile see meeldib ja järelikult siis õige jutt!
Tarmo kirjutas 17:11 - 23/01/18:
-1 -1    +1 +18 Teata ebasobivast
selle jutu autor on värdjas pedelõust.
kelo kirjutas 22:06 - 05/09/17:
-5 -1    +1 +14 Teata ebasobivast
kus otsast see hea on, see pläust on ju iseendaga vastuolus. kõigepealt räägib nagu mingi hipi ja lillelaps pikalt laialt tunnetest ja kuidas ikka elu on tähtis ja kuidas enesetapp lähedastele haiget teeb, siis teeb autor kannapöörde ja kehastub ümber kõige labasemaks ossiks, kes lubab ise kõik enesetapjad raudlatiga ära taguda, nagu enesetapja surm sellisel viisil ei teeks tema lähedastele haiget eks? kas sa nikumasin - ma eeldan et sa oled selle jura autor siin, võiksid palun öelda mida sa siis täpsemalt selle looga siin öelda tahtsid?
nikumasin kirjutas 21:41 - 05/09/17:
-18 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
nah tatid, see on ülihea pihtimus, pange viitesid ja plusse või minge vittu pärdikud.
Munnipump sa õige mees!!
jalmarkalmar kirjutas 15:44 - 05/09/17:
-3 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
teeme challengi, paneme sellele pihtimusele niipalju ühtesid kui võimalik :D
munnipump kirjutas 13:34 - 05/09/17:
-19 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
ekstraklassist munn peab olema kui mingi pedeka poolt viiekaid laotud pihtimusele ühtesid vastukaaluks laduda cookiesid kustutades. selleks peab ikka eriline nolifer pedekast rott olema. türa on viitsimist.
Neandertaal kirjutas 20:15 - 04/09/17:
-3 -1    +1 +27 Teata ebasobivast
Kõigepealt kirjutas autor mingi sita kokku, siis hindas ise ennast cookiede kustutamise abil. Nüüd vahib päevad läbi siin, et kohe kellegi kriitikale vastata miinuste ladumisega. Eriline noliferist pederass peab ikka olema, et nii teha.
Autor mingu selle asemel naabrionu kärbatanud vorsti stimuleerima. See on talle paras töö.
kelo kirjutas 17:55 - 04/09/17:
-4 -1    +1 +15 Teata ebasobivast
autor on päris üks kord ise endale viie pand, vaevalt see gavnoo siin kellelegi reaalselt meeldiks. või kellele meeldib see peab ikka suht loll olema
karm vend kirjutas 18:48 - 29/08/17:
-5 -1    +1 +11 Teata ebasobivast
Mingi alaealise netigängsteri kõvatus siin.
nimi kirjutas 18:13 - 21/08/17:
-2 -1    +1 +11 Teata ebasobivast
ära klähvi siin kuradi tattnokk.
paraku kirjutas 21:39 - 17/08/17:
-0 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
depressioon võib esineda ka neil, kellel on korras suhe või kes ei taha üldse mingit suhet, isegi lastel ja ka nõuka ajal. See on ajukeemia probleem, mitte ainult suhete. Surm, suhted ja ebaedukas elu võivad seda küll süvendada, aga mingi eelsoodumus peab olema. Kerget depressiooni võib leevendada regulaarse spordi ja mõtestatud tegevustega, aga iseasi, kas depressioonis inimesel on selleks jõudu.
maldovaldo kirjutas 19:16 - 17/08/17:
-4 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
kõigepealt oled kuri, et inimesed ennast ära tapavad, siis lubad nad ise maha lüüa :D no krt otsusta juba ära kas tahad neid näha elamas või surnult. selleks peavadki lapsed koolis kirjandeid kirjutama, et ennast normaalselt kirjalikult väljendama õppida, loodetavasti sa ikka käid veel koolis ja saad harjutada.. muidu oleks küll eriti kurb lugu kui sa jääkski selliseks :D
sitapump kirjutas 08:17 - 16/08/17:
-1 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
kas depressioon ei ole tänapäeval ajendatudki mitte eduka elu mudelist ja luhtaläinud suhtest? deprekas ei teki niisama.
paraku kirjutas 02:11 - 16/08/17:
-2 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
ei tehta enesetappu alati mingi konkreetse põhjuse pärast, umbes, et naine jättis maha, ema suri ära, sõber ütles munn. Enesetapjad on alati psüühiliselt haiged inimesed sel ajal, kui enesetapp sooritatakse. Kas depressioonis vms. Samamoodi, nagu purjus inimesele ei ütle, et ära kujuta ette ja juhi autot korralikult, nii et keegi alla ei jääks, ei ütle enesetapjale, et ära end tapa. Enamasti polegi see kaalutletud ja planeeritud, et nüüd astun rongi ette või hüppan laevalt alla, inimest võib triggerdada suvaline asi ning siis tehakse automaatselt.
Nimi*
Vastus*