var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

3.7

Kirjutatud 19:47 08/05/2011
Avaldatud 20:36 08/05/2011
Vaadatud 1534 korda
Ei meeldi?
Tahaksin alustada sellega, et ei kavatse siia taolist juttu nagu: "Olen nii kurb, et mul pole kedagi". Seega ei ole see selline lugu - ja mitte ka vingumisjutt, kus kõik maailm on halb ja Universum on õudne koht elamiseks. Sooviksin Teiega, kallid lugejad, jagada lihtsalt enda...kuidas öelda, maailma nägemust? See oleks vist tõesti üsna sobiv fraas. Tundub, et siiski, need inimesed jätavad vähemasti mulle rumala mulje, kes väidavad näiteks, et: "Kui ei näe, ei ole olemas". Täielik jaburus - oletame, et seda öeldakse UFOde, vaimude, muude olendite kohta. Enda ignorantsus ei anna Teile võimalust kritiseerida kellegi või millegi olemasolu, seega - kui Teie väidate nt, et vaime ei eksisteeri, siis Teie uskumusest ei sõltu nende olemasolu (viitan siinkohal ka sellele, et mateeria on igavesti jääv nagu ka ühe geniaalsema inimese A.Einsteini võrrand E = mc2 tõestab). Pealegi, on uskumine väga habras ja nõrk emotsioon. Uskumise asemel oleks väiteks hoopiski tarvilik teada kas või. Selles mõttes, et olen ise samuti nagu öeldakse "kutsunud vaime välja" ja muud taolist - ja ma kinnitan Teile, et see ei ole naljaasi, isegi juhul, kui Te ei usu. Teadmatusest oleks jabur proovida ja pärast kahetseda.....Ehk? Tahaksin veel kirjutada sellest, et ärge uskuge KEDAGI, kes ütleb teile näiteks väidet "LOVE HURTS". Ei, armastus ei tee haiget. Inimesed ja nende ootused rikuvad kahjuks kõik ilusa tavaliselt ära. Või siis see, kui olla kogu aeg päevast päeva ninapidi koos - inimest ei tasu egoistlikult ära kurnata iseendaga, kellega oled koos. Head nahka see üldjuhul ei too, ja siis ongi nõnda, et näed, suhe juba läbi. Kahju on muidugi. Ilmselgelt, et on. Aga armastus ei ole süüdi...Kuidas saakski olla, kui see on peaaegu ülim tunne, kahe inimhinge (hundi) vaheline mõistatus? Selle asemel, et seda tunnetega ja emotsioonidega lõhkuma hakata, hoidke nii nagu oskate...Andke endast parim. Pingutage hullumeelselt: nagu täiskiirusel end hingetuks joostes. Jah, paraku ka mul endal ei ole praegu kedagi, aga see polegi oluline väga. Ennem peab ennast avastama - alles siis ollakse valmis. Tundub. :)
Siis tahaksin kirjutada religioonist ja islamist. Armatuse näitena oleks islam suurepärane "musternäidis" - kas nad kogevad kunagi armastust, kui pannakse paari 60-aastane mees ja 12-aastane tüdruk? See ei ole ju armastus, vaid mingi väärastunud ahelais kujutelm sellest. Õudne...
Ja viimaseks. Praeguseks. See käib suhteliselt uskumuste alla... On see, et kõige hullem, mis inimesed võivad olla, on mõistuse orjad. Ärge olge orjad! Olge iseendad. Mõistus on niivõrd salakaval, ärge uskuge "häält oma peas", mis alalõpmata dikteerib, kommenteerib, mida teha, kuidas olla jne. Öelge sellest lahti. Üritage. Nagu öeldakse, et ka Saatan oskab tsiteerida Piiblit enda kasuks - nii võiks öelda ka mõistuse ja inimese vahelise suhte iseloomustamiseks. Oletame näiteks, et Teil läheb vaidluseks millegi tavatu üle ja ütlete: "See pole reaalne". Kui nii, siis mis on? Mis on reaalsus? Ja nõnda edasi. Mulle meeldib see ütlus: "Ära painuta oma pead mõistuse ees", sest näiline reaalsus ei pruugi seda mitte olla. Pealegi reaalsus on kokkuleppeline. Nagu sõnad. Sest lapse sündimisel maailma, ta ei koge vahetult maailma, vaid ta saab vanemate (vääraid?) maailma kirjeldusi, mis ei pruugi üldse olla SEE.

Lihtsalt: pigem avage oma mõistus imele, kui laske see (eksi)arvamusel sulgeda.
Olge tublid ja nautiga suve,

ma, 22.

Kommentaarid

Marek kirjutas 22:16 - 08/05/11:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
pass that joint (y)
Troll123 kirjutas 21:59 - 08/05/11:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Vägagi tark inimene oled.
autor kirjutas 21:24 - 08/05/11:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Kahjuks ei tähenda alati ju see seda, et selle peremees oled. Samas, kuidas kellel.

Lihtsalt tahan öelda, et alati ei tasu oma pead uskuda. :D aga teisalt inimesed on erinevad ka.
ummm kirjutas 20:55 - 08/05/11:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Ei taha nõustuda selle enda mõistuse orja kohaga. Kui sa kuulad enda mõistust oled sa ju just enda peremees. Sa ei tohiks just kuulata seda, mida teised sulle ette dikteerivad ja selle asemel ikka ennast uskuda.
joaodasd kirjutas 20:49 - 08/05/11:
-2 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
cool story pro, tra ei jõua lugeda mingit kalevipoja pikkust lugu ausõna, kuidas sa viitsisid seda kirjutada?
Nimi*
Vastus*