Viimased
kommentaarid

1.3

Kirjutatud 13:41 14/10/2020
Avaldatud 16:22 14/10/2020
Vaadatud 754 korda
Ei meeldi?
Tere

Leidsin selle huvitava koha ning otsustasin kirjutada, veidi siis tausta.

Nimelt olen 36 aastane mees. Elus olen teinud pidevalt trenni, alustasin üsna noorelt. Olen töötanud nii kaitseväes (afghanistaanis käisin 2006) kui ka politseis (taktika instruktor). Alkoholi ja tubakat ei tarvita, narkoaineid ka mitte.

Aga pihist!

Kui liigun mööda linna,bussis,poes või istun peldikus alati on selline tunne, et keegi nüüd tahab mind lüüa, kägistada või miskil muul moel rünnata. Alati olen valmis, vaatan sirgelt inimestele silma, vaatan ümbrust. Kuidas ma inimest viskaks, kuhu lööks, mis tal seljas on ning millest paremini kinni haarata. Tänaval kõndides vaatan kus kohast võiks tulla lask, kuhu joosta kui see kõlab, kus varjuda.

Naisega voodis olles võtan neiult ümber kinni, nagu kägistaks ja suruks enda poole. Neiu ütleb, et see on armas kuid see tuleb reflektoorselt.

Pidevalt inimestega suheldes, jälgin nende jalahoiakut, olen valmis, vaatan õlgu, kehaasendit.

Ootan kuniks see löök, see tõmme, see algus tuleb, kui saan rakendada oma teadmised ja oskused mida riik mulle suure Huraaga siirdus. Kuid miskit ei toimu. Ei tänaval, bussis ega poes. Mitte midagi.
Minult ei ole isegi keegi suitsu küsinud viimase 7 aasta jooksul. Ise ma tüli ei nori, ei ole seda sorti mees.

Tahaks lihtsalt võta relv ning omale pähe tulistada selle peale. See ootamine, ootamine...


Kommentaarid

Hea koksi retsept kirjutas 16:04 - 17/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Vala klaasi 1/3 viina ja 2/3 banaanimahla. Joo klaas tühjaks. Korda seda protsessi kuni jaksad.
Sleek kirjutas 19:51 - 16/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Lihtsalt minna psühhiaatri vastuvõtule ja sealt edasi. Ma alates 2015.ndast käinud ühe kindla arsti ja psühholoogi juures. Eelmine aasta vastuvõtul sain isegi kiita, et olen näidanud paranemise märke: psühholoogi sõnul olin isegi tasakaalukam kui mõned tema patsiendid. Nüüd panin uue aja kirja, et jagada möödunud aasta sündmusi. Paljud arvavad, et see valdkond ei kõlba kuskile. Tegelikult suudetakse esimese diagnoosiga täppi panna. Edu kõigile!
Voldemar456 kirjutas 18:33 - 16/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Oot ... et soovitad joogatrenni teiste meeste retuusides prinke kanne vaatama pinna?
Jason Bourne kirjutas 14:11 - 16/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Pane siis poksikott ära, viska hantel nurka ja proovi joogat. Päriselt ka.. Käisin ise ka aastaid jõusaalis. Ühel päeval meelitas üks ttuttav neiu mind endaga joogasse.. Eks ma siis nõustusin nalja pärast minema - ettekäändel, et retuusides vormis pepusid on palju. Punnis piitsepsist polnud joogas sittagi tolku, pärast 10 minutit olin märg nagu merekooli saadetud kassipoeg. Aga jooga rahustab meeli ja maandab stressi - jooksmine ja jõusaal selle kõrval huinjaa, seda tean omast käest. Proovi, küll kord enda üle kontrolli saad.
tambet kirjutas 20:15 - 15/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ma peksan 2x päevas. päeval peldikus ja õhtul teki all hea une jaoks. vabastav ja rahustav tunne.
polva pets kirjutas 13:01 - 15/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ma peksan ka ennast 3x nädalas tühjaks ja tõesti hea tunne on pärast
Streetfighter kirjutas 12:29 - 15/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Soovitan sul astuda mõnda kohaliku poksitrenni. Saad ennast 3x nädalas tühjaks peksta ja on kergem olla. Mind aitas omalajal see kõvasti.
Volli kirjutas 18:19 - 14/10/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Järelikult tuleb hakata narkootikume tarbima kui seni veel pole seda teinud.
kepivend iraanist kirjutas 16:33 - 14/10/20:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
füüsiline trenn on hea, vähemalt pool tervikust (vaimne + füüsiline) on korras, lisaks regulaarne treening vabastab piisavalt "õnnemolekule" sisenõrenäärmetest, mis aitavad stressi leevendada. sa vast ise saad ka aru, et sul on mingi sõjategevusest ja menditööst tingitud vaimne probleem, et oled kogu aeg pinges ja ärevil ning 101% kohe reageerima kui on mingi olukord. selline pidev jõhkra stressi all elamine ja "ootamine, et kohe saaks rakendada õpitud oskusi" rikub südame- ja ajutegevuse pikapeale ära ning siis oledki mingi mõttetu invaliid valmis. otsi palun kindlasti abi nagu kognitiivne teraapia või lihtsalt mingi hea psühholoog, kes esiteks kuulab ja vajadusel suunab edasi. ei pea kohe hakkama antidepressante peoga neelama vaid saab ka teiste tabladega ja teraapiaga ajukeemia ja mõtted korda ning oled ikka ise, aga ilma selliste pingeteta. 36 on veel nii noor inimene, et kindlasti tuleks proovida leida abi ja see vastu võtta. ole tugev, sa ei ole üksi.
Nimi*
Vastus*