var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

3.3

Kirjutatud 22:03 10/08/2016
Avaldatud 00:12 11/08/2016
Vaadatud 1230 korda
Ei meeldi?
Hei kõik... mul selline värk et siis kui ma masturbeerin, mõtlen ma vahel sellele kuidas mingi mees minuga anaalseksi teeb (olen poiss, 15)... ma tahan koguaeg seda mõtet maha suruda... ise kindlasti kellegile ei tunnista seda. Tulevikus oleks ikkagi korralik ja kui keegi oskab aidata siis öelge kuidas pedesusest lahti saada. Ma ei ole selline nooruk kes mängib minecrafti või käib linna peal "hängimas". Ma peamiselt käin üksi linna peal poodides või ostan koju piima. Tegelen tänavakunstiga. Kuulan muusikat tuju järgi, kuid peamiselt kuulan korni, metallicat, trappi ja tugevat dubsteppi. Mulle meeldib üldse tegeleda loovust arendavate asjadega, ka muusika loomisega arvutis. Tean et see ei ole mingi tutvumisportaal, kuid tahaks leida kedagi kes kisuks mind sellest vastikust mõttest eemale. I want to cuddle. I want somebody who trusts me.

Kommentaarid

jesus kirjutas 14:17 - 11/08/16:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Kui nüüd päriselt naljata rääkida siis õlu unusta ära, see on suurte inimeste jook mõõdukalt tarbimiseks, 55 kg alaka teeb see veel juhmimaks kui ta on. Sa pead tüdrukut proovima, kui meeldib ja tahaks veel siis on hästi, kui sugugi ei meeldi ja mõtled poistest siis on asi selge, homo valmis.
DrRektum kirjutas 10:31 - 11/08/16:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Mis puutub muusika sellesse?
"oleks ikka korralik", pole just kuigi enesekindel vastus.
Vb asi ongi selles, et liiga palju piima jood..aeg õlle peale liikuda poja ja linna peal hängides muljeid koguda.Leiad ka ehk mingi tüdruku, kes sind sind meheks teeb.
Kindlasti ära liiga palju pabla selle pärast..maailm on täis selliste mõtetega inimesi, sina aga oled piisavalt julge, et seda kuskilgi välja öelda.Inimesed ei ole nii mustvalged loomad, meie sotsiaalne käitumine on üsnagi keeruline ning sellistel fantaasiatel/aktidel on oma koht selles süsteemis.
Aga võib olla oled lihtsalt liiga nõrk, et lased neil kujutlustel oma vaimusilma tõusta..ehk on asi testosteroonis.
Muidu võiks ju ka proovida mitte mõelda nii palju vaid mingit materjali vaadata sel ajal või mingi kindel erutav pilt endale mällu just selleks talletada, aga ma ei ole kindel, kas see püsima jääb ning sinu probleemi algpõhjust ravib.
Kui aga mure persisteerib, siis võid mu kabinetist läbi käia ja õmbleme sulle seavitu perse ning siis saad kuskile vähemalt kuuluda koos teiste meesnaistega.
Nimi*
Vastus*