Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 05:25 31/07/2021
Avaldatud 18:13 31/07/2021
Vaadatud 223 korda
Ei meeldi?
Pole siin 7 aastat käinud. Muutunud pole midagi. Endiselt on need samad hälvikud kommentaariumis täpselt sama sitta loopimas. Eh, parem elage ennast siin välja kui kuskil mujal.
Ise olen nüüd korralik tööinimene - rügan 10h/päevas nagu kapitalism ette näeb. Äkki saab 10a pärast omale metsatuka lubada ja ühiskonnast nahhui tõmmata. Päris perses on see maailm ja aina hullemaks läheb. Naistele ma ei oska isegi läheneda enam. Enda pole välimusel väga viga ja naised näitavad huvi ka üles, niiet kahtlen et asi selles. Pigem ei viitsi ma rääkida tavalisest igapäevaelust ja rutiinist, kas päike paistab või mitte, kelle naine kellega kõrvalt pani, mida mõni poliitik räägib, kuidas üks mõttetu gripp meid kõiki ära tapab vms. Suures plaanis ei tähenda need asjad nagunii sittagi. Väga vastumeelestatud olen ka igasuguse sotsiaalmeedia kasutusele - kas tõesti on inimesed nii ebakindlad, et iga asi peab fesaris heakskiidu saama laikide näol? Isegi lilli ei saa neidudele kinkida, ilma et neid üles pildistatakse ja sõbrannadele eputamiseks ei saadeta. Ühtki päikeseloojangut ei saa nautida ilma pilti tegemata. Isegi ilutulestik filmitakse üles - kas tõesti on elu nii igav, et vaatad hiljem seda videot? Naudi hetke, tee mäluga pilt. Mulle meeldib aines peaga mõtiskleda kuidas maailm alguse sai, kuidas me mööda avakosmost ringi lendame tillukesel kivil, kuidas suurfirmad riike ja seaduseid ostavad, kuidas tänapäevani aetakse inimesi koonduslaagritesse, kui palju inimesi religiooni pärast surnud on ja sureb veelgi, kuidas valuutat juurde prinditakse ja inflatsiooni väiksemaks valetatakse, kuidas terve su elu (iga kiri, iga pilt, iga kontakt ja suhtlusside) on riiklikus andmebaasis jne, jne. Igapäevaelu on nii igav, igapäevaprobleemid on nii mõttetud. Tõsiselt kardan, et mina ei näe oma loomulikku surma vaid enne käib tuumasõda üle - kui mitte planeeritult siis kellegi saamatuse või tehnilise rikke tõttu kindlasti. Ilmselt on see paranoia ja ühiskonnast eemale hoidmine kanepist tingitud - seda läheb kulub päevas 1g ikka ära. Töö õnneks meeldib - sellepärast ka enda vaba aja sinna matan. Palka makstakse ka Eesti mõistes normaalselt (2000-2500/kuu neto). Õnnest on puudu üks tore neiu, kes maailmavaadet jagaks, kellega metsatukka kolida, kellega talu ehitada, kellega erinevaid psühhotroopseid aineid pruukida ja aeg-ajalt ka pauk keppi teha. Eks igal asjal on oma aeg, kuid üks mis kindel, lapsi ma siia maailma tuua ei kavatse. M25

Kommentaarid

Don Alehandro kirjutas 20:09 - 31/08/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
See palga number ajas naerma,ma arvan,et sa oled pilves,et sa selliseid numbreid kontol näed,tule nüüd korra reaalsusesse tagasi ja äkki siis saad keppi ka.
Mypenisorange kirjutas 22:24 - 02/08/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Krdi pseudointellektuaal, arvad et oled parem kui teised jah!
Adula kirjutas 17:33 - 01/08/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kle ära ole nii deep
Tyramisu kirjutas 14:36 - 01/08/21:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Kõik võib su jutust tõsi olla peale selle et palk on sul tegelikult 500-1000
Nimi*
Vastus*