Viimased
kommentaarid

1.3

Kirjutatud 14:57 08/09/2015
Avaldatud 17:22 09/09/2015
Vaadatud 2230 korda
Ei meeldi?
See on ebainimlik, mis meedia inimestega teeb. See häirib. Valus on vaadata, kuidas lapsed nühivad koolipinki ise teadmata, mida elult tahavad. Mõelge, millise hariduse osaks ise oleme saanud. Enamus on kodukasvatuses ka nõrgad. Meid ümbritsevad ebameeldivad, enesekesksed , ignorantsed värdjad. Ma isegi ei hakka küsima, miks need inimesed nii käituvad, vaid arvan, et neid poleks nii palju, kui meil oleks võimalik tukidega mõned suud sulgeda. Ihkame vabadust. Ka mina tahan seda, kuid loodud süsteem on nii tugeva kaitsega, et sellest lahti murdmiseks peaksime kuulutama välja referendumi inimese psüühikale. HAIGE ühiskond. palju lihtsam ja efektiivsem oleks püstitada enda elus lühiajalised rahatud eesmärgid ning muutuda primitiivsete eluviisidega kõrgema intellektuaalse tasemega olendiks. Loobuda kõigest materjaalsest, mida ühiskond pakub. Põgeneda. Mis me igavusega peale hakkame on iseasi ja selle vastuseni pole ma veel jõudnud.

Kommentaarid

veenipoisile kirjutas 17:26 - 19/09/15:
-3 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Mine vittu värdjas - sinusuguste massimõjutatud värdjate pärast ongi kõik putsis. sa ise oled lihtsalt nii ära loputatud, et sulle ja su madalalaubalisele suguvõsale ilmselt midagi kohale ei jõuagi. See oli nüüd küll kõva sõna, et leidsid ühe kirjavea autori tekstist, aga samas laiemat pilti vaadata ei oska. Mõtetu tont - ma loodan, et su elu möödub kontoritoolis valgete seinte vahel arvates, et kõik on korras!
Dokto Rektum kirjutas 12:27 - 10/09/15:
-0 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Mulle meeldib oma Sierra tagaistmel kohalike parmudega seksuaalvahekorda astuda.
Dokto Rektum kirjutas 11:50 - 10/09/15:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ja kirjutada võiks ka ikka osata, kuid mina ei tee sellest suurt asja, keel muutub nii kui nii koguaeg ja kui ma aru saan, mida inimene öelda tahab, siis ei ole tähtis pisiasjade kallal nokkida.Selline dogmaatilisus hoiabki juutide ja islamistide usku püsivana ilma igasuguse kõrvalise valikuta.Samas tänu sellele kõikumatule käsutahvlile teevad juudid kõike väga põhjalikult ja muuseas seal 1000 lehe vahel on ka kirjas olla mitmeti looduslähedane ning mitte langeda "Babüloni hoora" võrgutuste õnge vaid vahepeal endasse vaadata..Ainus ja seejuures kõige võimalikult rõvedam mõtlemine on osades ringides see, et nad kõrgemal on ja järelikult õigustavad enamuse mürgitamist..Kaldusin vist vähe kõrvale nüüd :D
Ühiskonda kasvatatakse masinaks..kõik algab tõesti koolisüsteemist, kus pole isegi korralikku kehakultuuri kõrvutatud anatoomiaga nt.Kõik tuleks siduda ja luua seoseid, mitte õpetada sellises kastisüsteemis nagu meil koolid praegu on.Vaid väga üksikud vanemad suudavad ise lapsi tänu töökohtadele ja vähesele palgale kasvatada täielikult ning see on juba tüki hingest müümine.
Veel tahaks öelda, et kogu valimiste järjekord on valetpidi..miks mul on ainult 1 hääl, kui ma näen, et inimesi , kes asjalikud on rohkem..kui ma saaksin näiteks ära jaotada 5 häält siis oleksid tulemused palju tasakaalukamad ning tulemustest tekiks loomulik Gaussi kõver, kust näeb ära tegelikud favoriidid.
Dokto Rektum kirjutas 11:25 - 10/09/15:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Absoluutselt õige, aga miks sa arvad, et sellega kaasneb igavus..kui on täielik rahulolu, siis ei saa igavust olla!Hommikul tõused päikesega, tunnetad igas päeva osas keha õiget geneetiliselt väljakujunenud biorütmi, ega aja taga seda, mida päriselt vaja pole.Just see ongi kõige suurem probleem, et inimesed on loodusest võõrdunud ja enda arvates loonud mingi turvalisema paiga ning ei tahagi enam tagasi vaadata, kust tegelikult tuldi.Siiski ei saa ma öelda, et selle jaoks peab minema viskama materiaalsed hüved..kogu elu kunigriik kasutab mingil määral tehnikat ja probleem ei ole selles vaid mõtlemises, et see sind päästa saab.Ainus ravim on leppimine...mwahaha..Saatanaga leppimine ..mwahahahaha :D
Harddickplaya kirjutas 09:12 - 10/09/15:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Kakahäda on.
PihkurSiim kirjutas 23:08 - 09/09/15:
-0 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
Sa peaks pihku peksma
Harddickplaya kirjutas 19:21 - 09/09/15:
-0 -1    +1 +31 Teata ebasobivast
mine tõmba veenid pikuti sodiks kuradi sitane emo raisk. sinusuguseid türasid on päris palju ühiskonnas, kes on lollid ja laisad, aga põhjendavad, et nad lihtsalt ei allu ühiskonna osadele normatiividele. pärast olete töötud rotid, kes elavad nende nö. värdjate palgast kinnipeetud maksudest. kuradi türastanud kodutunde rott raisk. kui sul näiteks kunagi on vaja operatsiooni teostada haiglas ja sa invaliidistud või sured ära nagu peni, siis ära ole kuri, sest see sitt arst, kes lõikas, temal oli sama suhtumine nagu sul, et pohui need raamid ja ühiskond ning haridus. türa kuidas ma vihkan sinusuguseid laisku kantosse. kuradi türastanud parasiidid. ei tea, millega su ema ja isa on hakkama saanud, et karmavõla tulemusena sinusugune türakott on siia ilma sündinud. TÜRA SA VÄRDJAS EI OSKA ISEGI SÕNA "MATERIAALNE" KIRJUTADA! KURADI TÜRAKOTT RAISK!
Nimi*
Vastus*