Viimased
kommentaarid

4.6

Kirjutatud 21:39 13/04/2018
Avaldatud 17:56 20/04/2018
Vaadatud 3068 korda
Ei meeldi?
olen oma elukaaslasega koos elanud juba 9 aastat, teineteist teadsime enne seda 3 aastat, kokku 12 aastat inimesega tuttav. elame tüüpilist eesti noorte keskklassi elu. liisitud hea auto, pangalaen hea kodu peale võetud, mõistlikud ja pisikese karjäärivõimalusega töökohad, tuleviku plaanides 1-2 last. naine on standardite järgi ilus ja moodne. töö tõttu satun ühte eesti väikelinna, kus ühel hetkel tekkis armuke. selline lihtne keskharidusega ja kohalikus söögikohas teenindajana töötav ühe lapsega kena naisterahvas. välimise ilu poolest keskmine või miskit sellist. maailmapoliitikast ja majandusest või muul haridust ja elukogemust eeldavatel teemadel temaga ei saa rääkida, aga samas on temaga imeliselt lihtne ja hea ning tore koos olla. saab voodis vallatusi ka tehtud. tema laps suhtub minusse samuti hästi ja üllataval kombel iseenda jaoks, on mul endal ka täitsa vahva koos olla, kuigi pole enda ihuvili. oleme võimalusel tihti käinud nii kahekesi kui kolmekesi väljas erinevatel üritustel ja muudmoodi koos aega veetnud. mõnus on tunda end inimesena ja rääkida elust ja asjadest lihtsalt ning ehedalt nagu nad on.

enda naisele valetan, et on mingid jamad ja kohustused, et läheb kauem. õnneks tööl on enamuses mehed ja keegi ei lobise välja, kus keegi kolleegidest vallatleb kui peakski keegi naistest helistama ja küsima. on korra juhtunud niimoodi, meeskond ei andnud kaaslast välja.

miks enda naist petan ja aina enam kibelen tolle teise naisega koos olla? olen hakanud mõistma, et mingi feng shui ja kodudisainist kirjutavate ajakirjade järgi sisustatud kodu, mis sisuliselt on teistele näitamiseks (kui külalised tulevad, peab kõik steriilne ja ilus olema, et nad saaksid ahhetada ja ohhetada, samas mingit kodutunnet ei ole enam aastaid), elukaaslane ei taha midagi põnevat või spontaanset ette võtta, et igapäevast 8-17 E-R ellu natukenegi lühikest ajaviidet tuua. me peame alati koos, naise initsiatiivil, käima mingites kohtades, üritustel jne, kus on alati mingi kindel seltskond, kes mõõdavad sind pilguga, mis firmat sa seljas kannad, mis firma potti sa situd, mis firmaga sa sõidad, isegi puhkusereisid on mingitesse kindlatesse kohtadesse, sest "aga seal kõik käivad ja me peaksime ka minema."

kuigi nii palju aastaid koos elatud ja ühine elu loodud, siis mõtlen tõsiselt sellest jamast loobuda ja saada inimesena õnnelikuks ning loobuda enda kõrval pidamast inimest, kes elab mingite trendide järgi, sest nii teevad kõik populaarsed ja trendikad inimesed ja niimoodi lihtsalt peab. ma olen ammu unustanud, mida tähendab olla emotsionaalselt ja hingelt õnnelik. peaks vist kiiremas korras vigase suhte lõpetama või mis te arvate?

Kommentaarid

haha kirjutas 08:36 - 08/06/18:
-2 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
nojah, paras kuserott on autor sel juhul. oma jutu pihid.netis üles haipimine on vist ainus huvitav asi ta elus.
ramshtain kirjutas 00:08 - 08/06/18:
-1 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
keegi on sinna lihtsalt sadamiljon 5.0 hinnet pannud ja kui sina paned 1 siis ei muutu keskmine mitte 4.9 peale vaid 4.999999 peale, mis ümardatakse ikkagi viieks. käid paned iga päev ühe siis lõpuks muutub :D
haha kirjutas 21:44 - 07/06/18:
-2 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
huvitav, et kui sellele väljamõeldisele 1 panna, siis hinne ei muutu. see on ju ebaloogiline - kasvõi üks 1 peaks muutma 4,9 peale.
a võimalik muidugi, et see mingi adminni enda jutt ja siis hindamine kinni pandud.
jobikoll kirjutas 19:53 - 07/06/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
kolisid linna ja nüüd on kõik õnnelikud, minge putsi siis selle peale
ramshtain kirjutas 19:27 - 07/06/18:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
seda lugu jääb küll ainult mingi diima uskuma, algne pihtimus tundus tõsieluline aga see viimane väidetava autori kommentaar on küll nagu 5nda klassi lapse kirjand.
Dimon buumerist kirjutas 16:15 - 07/06/18:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ossa puts. Autor. Tubli oled! tundub et sul on munad olemas. Ostaks sulle isegi õlut ning kuulaks pealt selle story.

Aga juttukasse võid ikka tulla!
roger kirjutas 16:08 - 07/06/18:
-3 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
see mingi valjamooeldud stoori mule tundup:))))))))
jutukese autor kirjutas 14:09 - 07/06/18:
-4 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
olen läbi viinud tõesti suured elumuutused. tegin kodus juttu, et ma ei tunne end õnneliku ja rahuloleva inimesena oma kodus ja keskkonnas, mis mind ümbritseb. loetlesin ette põhjused, miks mulle ei meeldi trendikate ajakirjade järgi oma välimust, elustiili ja kodu ning hobisid sättida. püüdsin seletada, et elu tuleks elada iseendale, mitte selleks, et saada "laike" ja teised „laigihoorad“ su tegevust heaks kiidaks. tüli oli kõvasti. eriti peale seda kui ütlesin, et mul on südames ja mõtetes teine naine, kes hindab mind inimesena rohkem. nüüdseks endise naise üks põhilisemaid mõtteid oli: „... aga mida teised nüüd minust (s.t. temakesest) mõtlevad, et mees läheb ära mingi mõrra juurde?!? kuidas ma saan säilitada olnud elustiili ja võimekuse nii edasi elada?!?“ oma nüüdseks endise trendika kaaslasega läks kodu jagamine samuti nugade peale. lõpuks lahenes olukord niimoodi, et naine ei soovinud mulle anda õigust tema pool eluasemest välja osta ja ise saada ainuomanikuks, samuti ei tahtnud ta midagi kuulda sellest, et ma annan õiguse enda poole temale müüa ning lõpuks müüdi eluase lihtsalt maha ning raha läks pooleks ja kaetud sai võetud kodulaenu osa. hetkel on elu hea. muidugi kodu jaoks tuli uus kodulaen võtta ja maarajoonis olev naise kodu müüa. kokkuvõttes on elu hea. naine leidis enda jaoks hea töökoha nüüd linnas, lapsel on rohkem sõpru ja tegevusi ning võimalusi aega viita. ise olen samuti õnnelik. ma tunnen end tervikliku inimesena, kelle era-, töö- ja armuelu on tasakaalus ning positiivne. inimesed, ärge hoidke end mingites ahelates, võidelge end vabaks ning seadke oma elu nii, et te oleksite õnnelikud.
8 kirjutas 09:05 - 04/06/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Haarem on põhjusega välja mõeldud, pigem võta mõni veel juurde.
Vildur kirjutas 22:36 - 21/05/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
noh, suvi käes. saatsid trendilitsi putsi?
Zorro kirjutas 08:29 - 28/04/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Parem kindel kutt kui kahtlane mutt!
Tarmo kirjutas 18:02 - 26/04/18:
-1 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Mul on oma mehega sama teema, oleme lahku kasvanud ning nüüd olen hakanud deitima hoopis ühe lihtsa, it-toes töötava kutiga.
Kaevik kirjutas 13:56 - 26/04/18:
-0 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
Autor, jaga siis juba selle tantra-libu pilti või nime , et saaks onaneerida.
jutukese autor kirjutas 09:51 - 26/04/18:
-4 -1    +1 +18 Teata ebasobivast
praegune naine, kellega ühist elamist jagan, annab ikka end kätte, aga seks ei ole juba aastaid enam nauditav, sest "trendikas daam" on käinud ise ja mindki kaasa sundinud minema nende moodsate ja trenditeadlikele inimestele suunatud lingami, tantra jt kursustele. ühesõnaga intiimsus on omandatud kursustel, sest teised ka käivad ja nii peab. päris alguses oli seks kirest ja teineteise tahtmisest ning mõnus. seda tunnet ei ole enam ammu. on mingi raamatust õpitud jama järgi panemine või lihtsalt tuim nühkimine 1-2 poosis. suve alguses võtan praeguses kodus teema üles, et lahku minna. enam lihtsalt ei jaksa end piinata ja olla teistele näitamiseks oma elu vastavalt seadmas.
sool kirjutas 08:38 - 26/04/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Järeldan et teine naine laseb tisside vahele panna aga oma naine pirtsutab.
suht kirjutas 22:12 - 25/04/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Edukal elul pole häda midagi aga ise peab ju õnnelik olema, see on kõige tähtsam.
botihiina kirjutas 20:13 - 25/04/18:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
lõpuks ometi keegi kes saab aru kui mõttetu see tänapäeva "edukas" elu on
lapin kulta kirjutas 13:08 - 25/04/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Aga kuidas enda eidega voodis on? Kätte annab ja nuss on hea või mitte?
hiinabot kirjutas 09:10 - 21/04/18:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
läbi käidud tee.
soovitan soojalt see "trendi tibi" maha jätta ja elada niii nagu sulle endale meeldib.
Nimi*
Vastus*