Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 12:23 08/07/2021
Avaldatud 20:40 08/07/2021
Vaadatud 225 korda
Ei meeldi?
Tahaks turvafirmasse tööle minna. See on mu elu unistus.

Kommentaarid

Nurmik kirjutas 16:17 - 15/07/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
No putsi lita kas sa tahad veel palka juurde saada? Mida vittu palju sul vaja on? Saad 600neto kätte ja ära vingu, esmaspäeval ole kell 6 hommikul kohal ja hakka saagima, türa selle murdunud saehamba nussid ise tagasi, oma asi kuidas aga käsisae hambad on kallid asjad, ole õnnelik et sa üldse abivahendeid saad kasutada. Need euroalused valmiksid sinuta veel kiiremini ja ole õnnelik et ma sind armust veel hoian libu.
AUS KODANIK kirjutas 15:36 - 15/07/21:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
JAH OSTAKS KA SEDA KUI RAHA OLEKS AGA KAKA EGA KEKA JEWROLIIDU TÕTTU JÄTAVAD LIHTSA INIMESE MAKSUMAKSJANA VAESEKS MA EI OLE SÖÖNUD JUBA MITU PÄEVA SEST RAHA EI OLE KOGU RAHA LÄHEB MAKSUDEKS MIS LÄHEVAD JEWROLIIDU TOETAMISEKS JAH ON IKKA RASKE KÜLL KUI RAHA EI OLE MA EI OLE JUBA MITU PÄEVA SÖÖNUD SEST MAKSUDEKS LÄHEB KOGU RAHA MILLEST TOETATATAKSE JEWROLIIDU LOLLE SEADUSI JA SELLE TÕTTU JÄÄB MAKSUDEST ÜLE NI VÄHE RAHA JA MA EI OLE JUBA MITU PÄEVA SÖÖNUD SEST PEALE MAKSUDE MAKSMIST KAKALE JÄÄB NII VÄHE RAHA ALLES SEST MAKSUD ON KÕRGED JA MA POLE SELLETÕTTU MITU PÄEVA SÖÖNUD SEST RAHA EI OLE SEST MAKSUD ON KAKA TÕTTU JEWROLIIDULE NII SUURED ET PALGAST EI JÄÄ MIDAGI JÄRELE JA SELLE TÕTTU MA EI OLE MITU PÄEVA SÖÖNUD SEST MAKSUD ON KÕRGED JA JEWROLIIT KOORIB MEID MAKSUDEGA JA SELLETÕTTU ON PEALE MAKSUDE MAKSMIST RAHA VÄHE JA MA POLE JUBA SELLE PISKUGA MITU PÄEVA SAANUD SÜÜA SEST MAKSUD JA AKTSIISID ON KÕRGED TÄNU KAKALE JA TEISTELE PUUKIDELE VALITSUSES KES MEIE PALKADEST MAKSUD KOORIVAD JA KÄTTE EI JÄÄ PRAKTILISELT MIDAGI JA SELLE TÕTTU MA POLE JUBA MITU PÄEVA SÜÜA SAANUD SEST RAHA EI OLE PEALE MAKSUDE MAKSMIST JA SEE RAHA LARIASTATAKSE JEWROLIIDULE TÄNU KAKALE NING SEETÕTTU ET RAHA LARISTATAKSE ON MAKSUD SUUREMAD JA PEALE MAKSUDE MAKSMIST EI JÄÄ MIDAGI ALLES JA MA POLE SEETÕTTU JUBA MITU PÄEVA SAANUD SÜÜA SEST RAHA EI OLE KUNA ENAMUS RAHAST LÄHEB JEWROLIIDU JAMADE JAOKS PEALE PALGAST MAKSUDE MAHA ARVESTAMIST EI JÄÄ MIDAGI ALLES SEST KAKA TOETAB JEWROLIIDU PUUKE MEIE MAKSURAHADEGA MIDA KOGU AEG TÕSTETAKSE ET IUNIMESTELE EI JÄÄ MIDAGI ALLES NING MA POLE MITU PÄEVA JUBA SÜÜA SAANUD SEST RAHA EI OLE KUNA MAKSUD JA AKTSIISID ON NII KÕRGED TÄNU JEWROLIIDULE JA KAKALE NING SEETÕTTU ON PEALE PALGAST MAKSUDE MAHA ARVESTAMIST KAKALE NII VÄHE RAHA ALLES ET EI JAGU ELAMISEKS NING MA OLEN JUBA MITU PÄEVA SÖÖMATAOnn kirjutas 14:16 - 13/07/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Mulle meeldib poes kurke persse toppida. Ja siis kui turvad vahele võtavad, siis lasen kurgi neil selle välja võtta.
tambet kirjutas 19:36 - 12/07/21:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Velllo, kui mingi toode pärakust leitakse, on asi üldiselt lihtne - varas kas tunnistab süüd ja saab karistada või piirdume anaalnoomitusega. 99% valivad viimase variandi.
e69 kirjutas 00:39 - 12/07/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
turvamehena saab sul väga raske olem.. ise töötasin kunagi viljandis grossipoes turvamehena., palk oli aus 600 kätte.. 5 aastat seisin lihtsalt poes, mõtlesin millal tööpäev läbi saab, aga polnud hullu midagi.
tambet kirjutas 14:04 - 09/07/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ka ise teenin leiba turvamehena. töö on rahuldust pakkuv, eriti meeldib mulle potentsiaalsete varaste "põhjalik" läbiotsimine privaatselt tagaruumis.
Amet kirjutas 05:22 - 09/07/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Hea mõte. Kui saad autoga patrullijaks mõnes väikelinnas. Seal ei toimu eriti midagi ja saad enamuse tööajast niisama autos istuda ja kasvõi tukkuda.
Nimi*
Vastus*