var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 00:42 14/09/2017
Avaldatud 14:04 14/09/2017
Vaadatud 1033 korda
Ei meeldi?
Ükskord märksin, et trussikute persevahe kohas on lisaks peerutriibule veidi verd, algul oli hirm suur ja kohe guugeldama.
Seal iga teine vastus, et pärakuvähk. Selge. Surm tuleb. Õnneks paari päevaga läks üle ja elu jälle lill. Unustasin ära.
Läheb mööda paar nädalat ja jälle veri! Seekord juba pohhui, küll ära kaob. Toitumine ka ebaregulaarne ja küllap sellest mõni haavand vms. Öösel oli linadele vereplekk tekkinud.
Naisele midagi ei tahtnud öelda, see nagunii hakkab paanitsema ja saadab kohe arsti juurde. Piinlik ka. Saan ise hakkama.
Ka see jama kadus paari päevaga ise ära.
Läheb umbes nädal mööda. Kõik on tore kuni...
Ärkasin hommikul ilge kipitus ja valu perses, käisin pelleris ja veri igalpool, nagu palju, voodi ka verine jälle. Nahher ei ole võimalik!
Linad ruttu pessu ja siis avastasin, et persest urritab mingi pöidla jämedune tükk välja, mis veritseb.
WAT, hemorroid ongi või?! Peale sittumist pühkida ei saa, ainult vee all loputad. Vanust nagu kah veel vähe ja juba selline pässi häda kallal.
Okei, parem kui vähk, aga ikkagi perses keiss. Guugeldasin kuidas koduste vahenditega jagu saab kuna sellise pasaga perearsti juurde küll ever ei lähe.
Muidugi jahuvad kohe, et kindlasti vaja arsti ja rohtusid või hoopis operatsioon teha. Buduaari vms eide foorumis mingid peast rasedad mölisevad kah sel teemal veidi, aga meeste poolt täielik vaikus.
Sealt panin kõrvataha, et kodus saab õunaäädikaga ja külmade vannidega midagi teha.
Äädikas veega pooleks ikka veidi põletas. Tundus, et tõmbab tagasi, aga poole tunni pärast oli jälle sama. Nii paar korda päevas tegin seda äädika kompressi ja lasin jääkülma duzzi persevahele. Verd tuli vähem juba, äädikas tõmbas hemorroidi poole väiksemaks ka. Proovisin seda tagasi sisse lükata, aga tuli välja tagasi. Naisele ikka midagi öelda ei julgenud. Kuidagi äkki õnnestub kogu see jama ära klaarida ilma.
Üle nädala läks mööda nii, aga seis suht sama, kerge paanika tekib.
Perse kah, apteeki abi otsima. Seal küsisin kõige paremat asja mis neil on, mingi salv anti. Määrisin peale, tegi vist hullemaks isegi, mõtetu pask. Igatahes kõik oli pasane sealt ja kleepus.
Siis lugesin kuskilt, et peab palju küüslauku sööma. Suht lootusetu seis oli, sõin mitu küüslauku päevas ja panin juba puhtalt äädikat perse.
Mõne päevaga hakkas nagu mingi areng toimima, ei tea kas see oli siis küüslauk, äädikas või hirm või selle kõige koosmõju, aga see värdjas seal urruaugu serval hakkas taanduma. Kuskil nädala jagu veel vaikselt sama combot 2x päevas ja läkski ära. Kokku kestis see nuss umbes kuu aega ja nüüd on kõik okei.
Tundub nagu teine sünnipäev, aga pold väga hullu tegelt.

Kommentaarid

suslik kirjutas 21:03 - 18/09/17:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Haha tra parim jutt ikka üle pika aja. Aga no pöidlajämmune sooletükk väljas, siis kao küll arsti juurde. :D
diima223 kirjutas 23:30 - 17/09/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
enda päraku ravisin terveks munni vitamiinidega soovitan dr lecteri käest küsida
doktor kirjutas 23:27 - 17/09/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ravin kõigi pärakuid
Streetfighter kirjutas 13:05 - 17/09/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Diimal on auk ikka korralikult ära tambitud.
Eesti Discord kirjutas 17:15 - 16/09/17:
-0 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
Saab ka homoseksi!!
https://discord.me/estonia
Eesti Discord kirjutas 20:40 - 15/09/17:
-17 -1    +1 +15 Teata ebasobivast
Eesti suurim ja aktiivseim discordi jututuba
https://discord.me/estonia
Persevest Vello kirjutas 18:55 - 15/09/17:
-7 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
soovitan kõigil pihid.net pidevatel külastajatel profülaktika mõttes jäätükki persse suruda ja rohkem suhu võtta või persse panna, mitte persse saada.
Persearst Vello kirjutas 16:22 - 15/09/17:
-0 -1    +1 +14 Teata ebasobivast
Soovitan ka Munnipumbal hemorroidikontrolli tulla, sest istuv eluviis, mida Pihid.netis pidev kommenteerimine tähendab, tekitab ka sinu perseauku hulgaliselt hemorroide!
Vaatame urruka üle ja siis võid linnapeale augutäidet otsima minna.
aus kirjutas 12:30 - 15/09/17:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
olen ise suht noor, tulin kaitseväest juunis ning viimased 2 kuud kui metsas elasime tuli mingi taoline pask endalegi, õnneks kadus ära mingi paari nädalaga, tra ei saanud persetki puhtaks tõmmata ilma et pisar silmas
tuleb kirjutas 03:03 - 15/09/17:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
rohkem kiudaineid süüa, siis ei tule ka pärakuvähki
munnipump kirjutas 16:22 - 14/09/17:
-16 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
topi vähem silindrikujulisi esemeid ja türasid endale pärakusse. samuti unusta sitapoti peal nutitelefon ja pihkupanek ära, mis vältavad tunde.
Nimi*
Vastus*