var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.1

Kirjutatud 15:04 09/01/2018
Avaldatud 12:25 11/01/2018
Vaadatud 784 korda
Ei meeldi?
Suures sitas horoskoop. Kui sa oled üleni sitas siis:
Kaljukits on su jaoks kadunud. Tema jaoks oled sa olemas ainult edus, sest sealt saab midagi omale lõigata.
Veevalaja filosofeerib teemal Sitt sinuga ja analüüsib, millest sa suure sita sisse sattusid ehkki väga sitta puutuda ei söanda, aga päris ära ka ei jookse.
Kalad kuulab su sita ära ja ujub oma sita sees edasi. Teda su sitt ei koti, ta hakkab jahuma enda sitast.
Jäär tormab pea ees mõtlemata sinuga koos sita sisse ja siis sama kiirelt sita seest välja. Iseasi kas sa jõuad tema kiirusel temaga koos sitast välja.
Sõnni hirmutab suures sitas olemine ja ta hoiab eemale. Sitt haiseb ja suurem sitt haiseb veelgi rohkem. Üleolev naer peale su suure sita kurtmist telefonis omaette on kindel amps.
Kaksikud situb sulle ühe sita juurde õhkornas lihtsuses ja naerus, sest nagu ta iseloomgi - topelt ei kärise. Ülepea sitas ja kaksikud on juba kellegi teise sita otsas ja sinu sitt on ajalugu ta jaoks.
Vähk nutab peatäie su sita pärast ja sõimab sind. Mõlemat korraga. Tunneb kaasa ja parastab. Aga see suures sitas olemist ei kergenda.
Lõvi ei taha su sitaga tegemist teha, sest talle on tähtsam tema enda sitt ja üleüldse oled sa ise süüdi , et suures sitas oled.
Neitsi kuulab su sita ära ja ütleb poolvingus häälega, et sa oled ise oma sitas süüdi ja jagab healjuhul paar näpunäidet kuidas suurest sitast ära saada. Aga seda ka ainult, kui küsid.
Kaalud kuulab su sita ära, teeskleb et tunneb sulle sitaks kaasa ja läheb koju ja kirub sind kas omakeskis või teiste ees , et missuguses sitas sa raisk oled.
Skorpion ütleb sulle käriseval häälel, et selle sita sa ise omale kaela tõmbasid ja küsib, kas teeb ühe viina välja ja ei kao su kõrvalt suures sitas. Võib aidata isegi helpida su suurt sitta.
Ambur on ametis piisavalt enda suure suu ja alkoholilembusega tekkinud sitast, et parimal juhul ütleb ta otse et tal on täiesti pohhui su sitast. Ta on sama läbi teinud ja teed ka sina. Nägemist


Kommentaarid

autorile kirjutas 23:27 - 11/01/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
totaalne lehma sitt on su jutt. istu omale tänavakivi perse ja pista paar tükki pääsukese sitta põske.
nikukas kirjutas 20:52 - 11/01/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
sitt jutt aga selle vaeva eest panen sulle ikka plussi
Nimi*
Vastus*