Viimased
kommentaarid

4.7

Kirjutatud 11:21 20/07/2013
Avaldatud 19:06 20/07/2013
Vaadatud 9096 korda
Ei meeldi?
kuradi suguelundite ja ristiväe nimel! olen viimasel ajal täheldanud, et meil siin pisikeses eesti vabariigis on kahtlaselt palju "mehi", keda saab ainult väliste sugutunnuste ja ilmselt ka genotüübi järgi meessoost isikute alla liigitada. kuid käitumise, suhtumise, tõekspidamiste ning muude sääraste parameetrite poolest saab vabalt sitaste ja nõrkade lödipükstest pederasside kategooriasse paigutada.
näiteks üks lugu elust enesest. käisin eile koos Indreku naisega prisma peremarketis süüa ostmas. jäin saiakeste leti äärde seisma ning mõtisklesin, kas tasub midagi võtta või ei. minu kõrval peatus noor paarikene - tatt ja eit, võisid nad olla kuskil 17-20 aastased. eit tahtis mingit saiakest, ei mäleta mida ja pole ka hetkel oluline, ning tatt hakkas siis letist seda paberkotti paigutama. eit mõtles ümber ja oma peeretavat putsi meenutava häälega ütles kutile, et ikka ei taha seda, vaid hoopis toda teist... tatt paigutas saiakese tagasi ja hakkas uut võtma. oli see poisinaga jõudnud uue saiakese juba paberisse pista kui peeretava putsi hääl jälle nõudis, et ikka teist saiakest tahaks. tatt oli juba piinlikkust tundmas, seda oli prillidega kaunistatud mordast näha. kordus kogu operatsioon veel ühe korra. eit oli väga tähtsa näoga ning piilus veel silmanurgast ka kõrvalviibijaid, et kas ikka kõik näevad kui oluline vitt ta on ning kuidas ta tatika oma tahtmise järgi on jooksma pannud.
nihhuja, kuidas viskas selline odav ja pime allumine mingi pipravitu pirtsutamisele. kahjuks ühiskonna poolt kehtestatud normatiivid ning seadused ei lubanud tollele prillipapale kannaga nii näkku panna ja moraali lugeda. kurat võtaks, kust sellised "mehed" tulevad?! õige Mees oleks saiad tagasi visanud, eidele bitch slap´i andnud ning küsinud viisakalt: "kullake, millist saiakest sa nüüd soovisidki? ma ei saanud aru päris hästi." mitte ei oleks lasknud end teiste inimeste ees jooksutada nagu odavat pederassist orja, kellel on käevarrejämedune musta värvi dildo pärakusse surutud BDSM stuudios. mehed, olge ikka Mehed ja ärge laske end väntsutada! elementaarne viisakus ja käitumisreeglid naisterahvaste osas on okeid, lisaks Mees oskab ka nn. "naistetöid", aga kindlasti ei tohiks laste mingil pipravitul endale pähe istuda ja kamandada lasta.

olen Indrek, olen Mees, kolmandaks ei tule.

Kommentaarid

mati kirjutas 21:43 - 22/07/13:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ärge mind unustage!!!!
mouse kirjutas 12:07 - 21/07/13:
-2 -1    +1 +13 Teata ebasobivast
kuradi pervert! mu õde on 4 aastane ja sa tahad teda ära kasutada? ma lasen hoopis tal sulle tisside vahele panna. mina olen igal juhul kohal. ära sp põe!
Indrek nuga Lemme kirjutas 23:25 - 20/07/13:
-2 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
mul ei ole õde. septembri esimesel päeval ole kindlasti rakvere ametikooli ees, sest ma annan sulle füüsilise noomituse minu olematu õe solvamise eest. peale noomitust, noaga töötamist, su ema kõhu peale sittumist ning su õe tisside vahele panekut, kavatsen su tiiki kuseda. närune peldik selline... sa ei tea kui kiiresti mu isa lööb.
mouse kirjutas 21:36 - 20/07/13:
-5 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
peale seda, kui ma su tossupaelad kokku seon ja sa ninuli oled kukkunud, kutsun naabri yorkshire terjerid, kes su ükshaaval ribadeks uhavad. hiljem abiellun su õega vastu su tahtmist.
Indrek nuga Toila kirjutas 21:16 - 20/07/13:
-6 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
peale seda kui ma olen su näo nugadega veriseks käsnalaadseks moodustiseks kujundanud, siis ma situn su ema kõhu peale. hiljem panen su õe tisside vahele.
janar kirjutas 21:01 - 20/07/13:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
ärge vinskajatsege
mouse kirjutas 20:46 - 20/07/13:
-4 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
ei, ma ei mölise iga päev aga sõna pederass on eriti rõve! sinu kukega me kohtume rakveres, siis situme su peale sõbrakestega
Indrek nuga Lihula kirjutas 19:39 - 20/07/13:
-5 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
mouse, sa spermalõug õpi kirjavahemärke kasutama. ma olen täiesti teadlik vene keele värdvormi kasutamisest. kas sa oled üks neist putsidest, kes igapäevaselt möliseb või hoopis mannetu vänt, kes laseb enda peale sittuda?
mouse kirjutas 19:18 - 20/07/13:
-6 -1    +1 +10 Teata ebasobivast
õpi kirjutama kuradi hülgemorda PEDERAST mitte pederass!
janar kirjutas 19:10 - 20/07/13:
-3 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
vot see on väga õige jutt.
Nimi*
Vastus*