var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.5

Kirjutatud 02:45 24/11/2018
Avaldatud 17:42 03/12/2018
Vaadatud 230 korda
Ei meeldi?
Olen 19aastane tüdruk ja postitasin parasjagu 4chani ja avastasin, et minu IP range on blokitud korduva väärkasutamise alusel. Mina pole aga sinna midagi reeglitevastast kirjutanud, vaatan lihtsalt hentaid ja yaoid, aeg-ajalt kirjutan midagi. U 4-5 aastat tagasi positasin igasugust jama /b/-s ja tegin pooltrollivaid teemasid, mis polnud otseselt keelatud, reeglid on seal lõdvad ja ei blokitud. See blokk tähendab, et minu kodu kõik IP-d või isegi teenusepakkuja blokiti, aga viimast väga ei usu. Kuigi on võimalik, et Eestist on palju /pol/ trolle.

Mul on aga 2 venda. Üks on viks ja viisakas, tema vaatab seal hea juhul origamit, rahvuslike vaadetega, aga mitte /pol/ tasemel. Teine on ka muidu tore, programmeerija, huvitub arvutitest ja istub enamiku aja netis. Viimasel ajal on maininud, et naised tahavad ainult raha ja neil on ikka elu nii kerge. Ei pannud tähele, ju mingi probleem tüdrukuga. Aga äkki just tema ongi see troll, kelle pärast blokiti? Me elame muide kõik koos ja kasutame sama internetti.

Kes veel ei tea, siis 4chanis on /r9k/ board, kus käivad peamiselt incelid. Olen lugenud, et viimasel ajal blokitakse just saripostitajatest inceleid, kui nad teevad teemasid, mis on otseselt sõimamine või trollimine. Niisama ebapopulaarne arvamus on lubatud, sh vingumine naiste üle. Kui aga incelid oma teemasid mujale 4chani postitavad, siis ollakse palju rangemad. Ühe teema eest võid saada ajutise bloki, aga juba paari eest /r9k/st väljaspool eluaegse. Seetõttu kahtlustangi, et mu vend on incel. Nüüd jääbki oodata homseni, et kumb see IP-aadresse muuta üritab, kumbagi pole hetkel kodus. Et see, kes teeb, on incel. Olen põnevil.

Kommentaarid

arvuti6ps kirjutas 13:32 - 11/12/18:
-6 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
e valimised tuleb ära keelata
Streetfighter kirjutas 12:49 - 11/12/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
EKRE
to keskmine peenis kirjutas 06:28 - 07/12/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Samamoodi tahab enamik mehi ilusaid naisi ja armastus on teisej'rguline. Vahe on selles, et naised ei kogune internetis ega vingu pidevalt, et meestele meeldivad ilusad naised. Kujuta ette, kui paks ja kole naine läheks tänavale mehi maha laskma, sest ta ei saa meest? See ongi incelite mentaliteet.

Eks ta ole jah, et naistele loeb ka mehe staatus, näiteks raha, aga meestele jälle naise välimus. Kuidagi silmakirjalik on ühe üle vinguda ja teist eitada. Partneri leidmine ei olegi aus ja õiglane, nagu pingutuse tagajärjel saadud ülikooli diplom või hea töö, vaid suures osas ebaõiglane, geneetiliselt ettemääratud. Tegelikult on mehel isegi lihtsam, sest rikkaks võib pingutuse tulemusel saada, ilusaks mitte (ilukirurgia aitab vähestel).
DrOlo kirjutas 12:41 - 04/12/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Näita tisse
Saunamees kirjutas 23:19 - 03/12/18:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Miks peakski üks naine mingit keskpärast tilli tahtma kui leidub äge elumees kes välja käristab. Need keskmised tillid jäävad ennast niikauaks hõõruma kuni leiavad lepliku mammi kelle paremad aastad on möödas. Ise ju vaatad ka ikka noort piffi kes munni kõvaks ajab mitte köögi katat kes oskab hästi rosoljet teha.
keskmine peenis kirjutas 22:51 - 03/12/18:
-3 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
no aga mis seal väga valesti intsellidel on? enamus naisi soovib end majanduslikult kindlustada ning armastus teisejärguline. selles on süüdi edumeelsuse kultust propageeriv tarbimisühiskond. jutustuse autor ilmselt samasugune loll puts, kes valib pappi pritsiva eluvenna lühiajaliselt kui saaks valida stabiilset suhet ja elu pakkuva keskmise palgaga keskmiku. nii et tõmba putsi tõsiselt.
Intsell kirjutas 20:10 - 03/12/18:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Ei oskagi nagu midagi kosta selle peale.
panovend kirjutas 17:55 - 03/12/18:
-4 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
kle tainas, kirjuta normaalses eesti keeles normaalsete terminitega. oma pol incel r9k võid putsi pista. idikas raisk. mine suru üks pokemoni vibra endale persse.
autorile kirjutas 17:53 - 03/12/18:
-1 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
tra kuskil poole peale jõudes hakkas juba pea valutama.
Nimi*
Vastus*