var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

3.7

Kirjutatud 23:15 15/06/2016
Avaldatud 13:16 16/06/2016
Vaadatud 1182 korda
Ei meeldi?
Vaatasin pühapäeval telekast Eesti naiste tantsupidu. Enamus naisi olid virila või mossis näoga. Millest see katkematu ja alaline rahulolematus tingitud on? Vaesust ei ole, nälga ei ole, sõda ei ole. Palju halvematel aegadel on naised õnnelikumate nägudega olnud, kui praegu. Kas on tegrmist masohhismiga, et meelega mõeldakse endale igasuguseid probleeme,tekitatakse vaenlasi, valitakse vihkamise objekte ja siis nauditakse enda vihast tekkivat adrenaliini?

Kommentaarid

ving kirjutas 20:06 - 04/09/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Eestlastel ongi nägu ikka alati vingus. Eriti vanema põlvkonna hulgas, kus pole vingus näoga mitte ainult selfiprintsessid ja klassi populaarsemad kaunitarid, vaid peaaegu kõik.
Tüüpiline Eesti puhkus - tädi hakkab vinguma, et keegi peab ju kurke korjama ja salatit tegema. Siis tuleb vanatädi tütar, kes vingub, et peab naabri-Jürile ütlema, et täna lehte ei tulegi. Hüüab vinguva häälega üle aia, kui 80aastane Jürka esimest korda ei kuule, on jälle hullem ving, et peab uuesti ütlema, nägu mossis ja kulm nii silme peale tõmmatud, nagu oleks päike seniidis. Siis tuleb kolmas sugulane, kes vingub, et kus kühvel ja hari on. Saades teada, et köögis, vingub ja ohkab vaevaliselt, justkui peaks Kolgata tee läbima. Tuleb vanaonu ja vingub, et koer märgistas tema valuveljed ära ja nüüd peab need puhtaks pesema. Hoolimata, et auto oli tulles klaasideni porine ja kohe välja sõites omandab jällegi pruuni kooriku. Vanaema vingub, et päike lõõmab, siis jällegi, et tuul tõmbab. Kõik mutikesed sädistavad korraga, et Eesti suvi ongi selline, et elada ei saa. Tädi on juba naisteparve elevile ajanud, et kes tilli korjab, kes kurke koorib. Pool päeva vinguvad tavaliste igapäevatoimetuste üle, mis võtavad kõik kokku ehk 15 min. Siis vaatavad jälle metsa poole, et see on ju kõik vaja küttepuudeks teha ja ega kartulid sügisel end ise ei võta.
Naljakas on see, et vingatsid on eranditult puhkama tulnud linnainimesed. Vanatädi ja -onu ning vanavanaema, kes seal elavad, ei vingu kunagi.
kibestunud kirjutas 22:41 - 17/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Laupäeval oli ülisitt ilm. Tantsijad olid ca 10 tundi jäise vihma ja tuule käes, peavarju polnud, liguneti terve aja õues lageda taeva all. Pühapäevaks olid pooled tantsijad haiged+läbikülmunud ja valusate liigestega :) Muidu oli tšill, keegi kedagi ega midagi ei vihanud, vingumist ka eriti kuulda polnud.
4354343343535 kirjutas 21:33 - 16/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
eestis pole vaesust :D hohoho, kus vatisees sina küll kasvand oled :D
nikumasin nr 1 kirjutas 16:25 - 16/06/16:
-0 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
tegu on lihtsalt pirtsakate ja lollide vittudega. päris suur hulk eesti naisi on elamas mingite buduaar, vitt24, comsomolitan, perekool jne ideaalide järgi, mis juurutavad, et tuleb leida pikk, seksikas, musklis, tõmmu, rikas, armastab lapsi, armastab koristada, armastab peksta jne jne jne mees, aga tegelikult lastakse kõik normaalsed mehed lihtsalt üle, sest "standard" ei luba sellist meheks võtta ja peret luua. enamus lõpetab nikunäljas ja kibestunud vanatüdrukutena või kui bioloogiline kell tiksub viimaseid minuteid, siis võetakse mingi suvaline tropp, kes nussib ja elab nagu primaat või mõni panovend, kellel on sohilapsi ja aborte rohkem kui keenias elanikke. selliste värdjatega ei olegi midagi teha. raisatud tuss, mis ei leia sihtotstarbelist kasutamist. teine põhjus on see, et on leitud mingi polt, keda üritati kunagi ümberkasvatada, s.t. litsakast ja alkolembesest mehest musterpereisa teha, aga on feilitud, samas on laenud ja surve sugulaste poolt peal ja ei saa sitta maha ka jätta. vaadates noori plikasid, siis sellistega pole üldse midagi peale hakata, v.a. pauk nussi atlantise peldikus. kui ikka plika kirjeldab end sotsiaalmeedias kui "easy-going enjoy life hawaii kawaii", siis nahui. lääne-euroopast paras valge naine hankida. endised postsovjeti riigid ei anna head järelkasvu naiste osas.
Igor kirjutas 15:35 - 16/06/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Probleemiks nikupuudus kuna alkohoolikutest meestel ei tõuse. Käin koguaeg suksutamas nende naisi ja teenin head pappi. Kahjuks igale poole ei jõua.
Nimi*
Vastus*