var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

3.3

Kirjutatud 21:15 02/10/2012
Avaldatud 21:26 02/10/2012
Vaadatud 1834 korda
Ei meeldi?
FÜÜSIKAÕPETAJA
Mul kahjuks isiklikult ei olnud temaga kokkupuuteid, kuid teistele õpetajatele meelehärmi ning õpilastele lõbu pakkuvad lood, mis kooli peal liikusid, olid justkui päeva tipphetked.
Ma pajatan teile lähemalt sellest imepärasest härrasmehest. Ta oli umbes 30-aastane poissmees, füüsikaõpetaja. Ta eripärane riietus pälvis alati tähelepanu. Tal oli peen stiilitaju. Rohkem kui kaks kuud, iga päev, saabus ta kooli samas riietuses. Laiad kotti vajunud helepruunid püksid, mustad tossud. Nahka meenutavast materjalist pluus, kuhu oleks hästi mahtunud mitukümmend kilo toidukraami, mida koolisöökla laualt võtta sai. Ja siis veel ilge kulunud vöökott, mis terve selle kupatuse puusa kohalt kokku tõmbas. Ka sinna mahtus paar õuna või kilekotiga hernesuppi. Talle meeldis kasvatada oma vaimustavat näokarva, mis oli hõre nagu piimavunts. Kuid järjekindlalt ta seda kasvatas. Siit sealt nimetati ta näokarvkatet sirgendatud kubemekarvadeks. Juuksed olid tal peaaegu õlgadeni, rasvased. Ta tuiskas kooli peal ringi, nii et õli pritsis juustest. Ta nägi välja nagu ehtne samurai. Ta ütlused olid meeldejäävad. Kui ta üritas üheksandikele seletada staatika teemat ning otsustas seda demonstreerida õhupalli abil ja seda juustesse hakkas hõõrutama, hõikas üks poiss " Ära tee, teed veel palli õliseks" mille peale õpetaja vastas "Türa, emal sul õli"
Lemmik teema, millest tunnis rääkida, oli cs.
Teda nähes tekkis alati küsimus, mitu kilo kanepit ta tarvitanud on. Ta vaatas umbmääraselt koolis ringi, õpilastele otsa ja suu pooleldi lahti ninng vahepeal hääletuid sõnu podisedes traavis ta oma veidi kõverate cowboy jalgadega ringi. Ta lõhnas veidralt, kuid selle lõhna põhjust ei suutnud keegi tuvastada.
Veel tema hiilgehetki:
"Su vanaema on õlipats"
"Õp. Anonüümne näeb oma soenguga välja nagu Rooma paavst"

Kunagi hiljem vahetas ta oma seksapiilse pluusi välja ühe samas suuruses ilge 90.nendate pluusi vastu, mis oli hallides ja pruunides toonides ning mis meenutas veidi keskaja kuninganarri puhvvarukatega pluusi.

Hetkel katkestan selle jutustuse meie kaunist endisest füüsikaõpetajast.
Ilusat õhtut.

Kommentaarid

dauno kirjutas 08:47 - 04/10/12:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
löö endale õunaga vastu pead,ffffucking Isaac Newton
yo kirjutas 23:36 - 03/10/12:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
opan gangnam style
miiiiz kirjutas 15:02 - 03/10/12:
-3 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Paras värdjas oled, ma banniks ära kõik sellised koolist.
uurin kirjutas 01:23 - 03/10/12:
-4 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Päris raske juhus... Raske juhus olla idioot, kes elementaarsemaidki füüsikavalemeid ei jaga ja kukub õpetajat sõimama puhtalt tema välimuse põhjal, lihtsalt selleks, et enda haritamatust kuidagi välja vabandada. Ma ei tea mis sa oled, mees või naissoost, aga üks on kindel, inimkõnts oled sa igal juhul, kelle karjääri tippsaavutuseks jääb mingi mutritreial kusagil tehases või turvamees Maximas.
dfgdf kirjutas 23:08 - 02/10/12:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
SWAG
Nimi*
Vastus*