Viimased
kommentaarid

1.4

Kirjutatud 21:35 24/08/2019
Avaldatud 15:43 04/09/2019
Vaadatud 783 korda
Ei meeldi?
Olen 25 aastane täiesti tavaline igavene üliõpilane Tartust, mul on üsnagi palju sõpru, panen korralikult pidu ja mul on aeg-ajalt ka pikem regulaarne suguühe mõne naisega. Oma naabri Peebuga, kes on nüüdseks 27-aastane, olen ma läbi käinud kogu lapsepõlve. Nii palju kui mäletan, oleme me alati väga lähedased sõbrad olnud. Kuid umbes aasta tagasi juhtus midagi, mis pealtnäha ei muutnud meie suhteid sugugi, kuid ma tean, et alati koos olles, mõtleme me alati ühesugustele asjadele.

Me oleme Peebuga alati koos saunas käinud. Mehed ikka käivad koos saunas, naisi pole mõtet sauna vedada, rikuvad saunatamise kogemuse oma pläkutamisega. Tavaliselt oleme me saunas meestega mitmekesi, aga mõnikord juhtub ka, et me oleme Peebuga saunas kahekesi.
Tol õhtul oli see pühapäev, kus me läksime Peebuga kahekesi sauna. Kuna Peep on minust vanem ja parema jutuga, siis tema lobises rohkem, mina kuulasin ja rääkisin kaasa. Kui me juba teist korda lavale läkisme, hakkas Peep äkki jalgu laiali ajama ning naistest ja seksist rääkima. Ta ütles, et ta on üldiselt päris kõva panomees, kes suudab öö jooksul mitu naist ära rahuldada. Rekord olevat suisa seitse naist ühe öö jooksul nagu Gunnar Graps. Mina aga ei olnud eriline naistemees. Me polnud Peebuga kunagi varem sellistel teemadel rääkinud. Oli näha, et Peebul saunalinna all midagi punnitas.

Peep jäi teema peale päris pikalt pidama ning pajatas oma seksiseiklustest ja mina tundsin, et mul hakkab saunalina all niuetes kah midagi kihelema. Üritasin oma munni kikkiminekut varjata. Kuid üsna kähku oli mu riist täies pikkuses ja kivikõva ning kuigi ma hoidsin seda jalgevahel, märkas Peep, et mingi huinjaa on toimumas. Kõigepealt viskas ta minu üle pedenalja, et mul teise mehega saunas käies munn kõvaks läks, et ikka päris sitane pederass olen, aga siis ta leebus ja sõnas, et see on loomulik ja seda pole vaja häbeneda, meestel saunas pidavatki tihti teiste meeste peale kõvaks minema. Siis ma võtsin jalad oma riista ümbert ära ja Peep sai seda kara täies pikkuses näha.

Nähtu peale hakkas Peebu riist veel enam paisuma ja mulle vähemalt tundus, et ta istus mulle natuke lähemale. Ma vaatasin imestusega tema munni, sest see oli peaaegu kolmveerandi võrra jämedam kui minu oma ja enda arust ma punastasin veidi nii suur nuia nähes. Tõeline looduse kroon.

Siis ütles Peep, et ma võin tema riista käperdada, kui ma ei julgenud ja
pärast hetkelist vaikust võttis hoopis Peep minu munni oma nimetissõrme ja pöidla vahele. Ma küll kartsin natuke, aga mu uudishimu ja erutus oli nii suur, et ma lasin tal tegutseda. Ma olin varemgi pihku peksnud kui naist parajasti pole või eksamiks valmistudes vaja maha rahuneda, aga tema puudutuste mõjul väljus sperma minust väga lühikese aja möödudes, kuigi ma üritasin pauku ära hoida, mõeldes hääbuvale maaelule ja vigasele regionaalpoliitikale.

Mul oli taas piinlik ja vaatasin, mida Peep nüüd teeb. Ta vaatas mulle
otsa ja üritas minuga tatti panna. Alguses ma puiklesin natuke vastu, sest kaks meest tatti panemas on pederastidele ainult iseloomulik, kuid kohe hakkasin ma teda keelega vastu suudlema. Vahepeal oli mul uuesti kara täiesti kõvaks muutunud.

Nüüd käskis Peep, et ma võtaksin talt suhu ja imeksin. Ma kõhklesin, kuid siiski tegin seda. Alguses oli see pisut ebameeldiv, kabjavõie maitses rõvedalt, aga ma sain rütmi kätte ja see ei olnudki enam nii hull, kabi sai ka puhtaks. Ajal kui ma imesin, pani Peep mulle pöidla persse ja tegi sellega seal ringe. Peep jobistas mulle suhu ja ma sülitasin selle tema kõhu peale, kuid ta andis mulle kõrvakiilu ja käskis selle ära lakkuda ja alla neelata ning ma tegingi seda, sest Peep ähvardas rusikaga muidu lüüa.

Ma ütlesin, et ma ei taha rohkem mingi pedevärgiga tegeleda ja tõusin, et pesema minna. Tema aga ütles, et kui ma palju mölisen, saan teda enda sees tunda. Ma ei saanud aru, mida ta selle tundmisega mõtleb ja vastasin endiselt, et ei taha. Peep aga ütles, et hakkad tahtma ja hakkab ka meeldima ning tuli minuga koos duširuumi. Siis ta käskis, et ma pööraks näo seina poole, käed vastu seina paneks nagu läbiotsimisel ja laseksin keha lõdvaks. Ma ütlesin, et ma tahan ennast puhtaks pesta ja koju minna, aga Peep pani mind jõuga sellisesse asendisse vastu seina ja lõi mind peaga vastu seina ning käskis uuesti, et ma kogu kere lõdvaks laseks. Kartsin, et Peep võib minu kallal vägivalda rohkem kasutada ning lasingi end lõdvaks. Nii lõdvaks, et natuke sitta tuli. Peep vihastas selle peale ning käratas, et mitte nii lõdvaks. Kuigi ma ei tahtnud midagi, oli huvi ja uudishimu siiski suur. Kui ma mingit jämedat asja, Peebu riista, enda perseaugu vastas tundsin, sain ma aru, mida Peep selle enda sees tundmisega mõtles. Peep ähvardas, et ma rohkem ei situks kui oma munni mulle perse lükkama hakkas. See oli erakordselt valus ja ma olin kindel, et tema suur kara minu persse ei mahu ning ma palusin tal lõpetada. Tema aga käskis mul lõuad pidada ja surus aeglaselt edasi. Ma piinlesin valude käes, aga ei julgenud midagi öelda, sest Peep oli ülakeha poolest minust oluliselt tugevam.

Ta oli minu arust juba päris kaua aega surunud, kui ta ütles, et alla veerandi on sees. Mul oli tunne, et mu perse plahvatab, aga ma ei julgenud nutma ka hakata, sest ainult naised nutavad. Siis ta lükkas juba natuke jõulisemalt kui lõpuks oli kogu tema riist minu sees. Siis hakkas ta seda kiirelt edasi-tagasi liigutama ja kuigi mul oli valus, tundsin ma ka väikest mõnu. Lõpuks ta lasi mulle sisse ja me pesime ennast koos puhtaks. Kui me pärast riidesse panime, küsis Peep kas mulle meeldis. Ma ütlesin, et see oli räigelt valus ja ainult pedede teema ju. Siis ta ütles, et järelikult me järgmisel korral peame kordama, et sa enam ei mõtleks, et see on pedede värk. Me oleme pepuseksi teinud nüüdseks viimase kahe aasta jooksul iga nädala tagant. Iga korraga lähevad meie saunasviibimised järjest rajumaks ning käib ka rohkem mehi lisaks meile saunas ja ma kinnitan, et nüüd ma juba naudin seda.

Kommentaarid

kogenudpederast kirjutas 17:43 - 16/09/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ja kui eriti kehvasti lheb kukub munn koos juurikaga ra ja alles jb auk. muidugi seda saab lasta munniga nikkuda aga keeruliseks lheb nikkuja leidja. heterod ei taha seda auku nikkuda ja peded ka mitte. pole ju ei vagiina ega prak.
Soovitus pedelt kirjutas 11:34 - 14/09/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Kena kuulda, et oled endas avastanud sisemise pederasti. Ka mulle meeldib teisi mehi nikutada, kuid soovitan kondoomi ja libestit anaalseksi puhul kasutada. Vastasel korral vib munn pletikuliseks minna ja otsast kukkuda.
Nimi*
Vastus*