var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

4.6

Kirjutatud 14:25 13/06/2014
Avaldatud 22:00 13/06/2014
Vaadatud 1260 korda
Ei meeldi?
Ma olen äärmiselt frustreeritud asjaolust, et ühiskond on seekord tõelisel allakäigul. Naiste ja meeste omavahelised rollid on ümber pööratud, ainult selle vahega, et naised nõuavad endiselt üha rohkem, samal ajal on aga endale külge haakinud kõikvõimalikud halvad küljed. Meestest on samas saanud saamatud käkid, kes ei mõista ei puhtakujulist deduktiivset loogikat ega ka vajadust ajateenistus läbida. Mis kasu on sellistest inimeseloomadest, kes enam midagi väärt ei ole? Kui jube saab nende omaduste süvenemisel olema veel järgmine põlvkond inimesi?

Ei ole enam olemas potentsiaalset võrdväärset kaaslast. Kes on ilus, ei ole intelligentne, kes on haritud ja laia silmaringiga, ei kannata vaadata, ja kellel on mõlemat, on enda iseloomu rikkunud mehi meeste järel endasse lastes. Nad on rikutud nii iseenda kui ka teiste jaoks.

Miks nõuavad inimesed teistelt rohkem kui iseendalt?
Miks ei nõuta iseendalt vähemalt sama palju kui oodatakse teistelt?
Miks ei ole enam olemas kedagi, kes mõistaks ühtaegu nii soovi elu nautida kui ka vajadust geneetilist baasi õigel moel edasi kanda?

Kommentaarid

SuhtKamp kirjutas 20:01 - 15/06/14:
-3 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
hah
pirv kirjutas 19:57 - 15/06/14:
-10 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
ma olen frustreeritud sinusugustest debiilikutest, kes halavad siin.
sdsd kirjutas 21:53 - 14/06/14:
-1 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
jõusaalil pole häda midagi aga need kekutised kes seal torsot käivad pumpamas teevad asja nõmedaks, ajateenistus on üks nuss asi aga mida varem saab sellega ühele poole seda parem.
nahhui kirjutas 23:01 - 13/06/14:
-3 -1    +1 +15 Teata ebasobivast
see ajateenistuse läbimine aitab. Mul pooled grupivennad käinud ajateenistuses, aga nad nii tondid, et tahaks kohe kelku anda. Kõik on mingid elu kõvad vennad käivad koguaeg jõukas ja joovad mingeid pulbreid, sest siis saab räigelt naisi. suht nõme on jõukas käija ju, minujaoks see täiega feik. Sport on normaalne aga jõusaal on pededele. loomulik lihastoonus ftw. Muidu mõistlik jutt sul 5+
Nimi*
Vastus*