var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
3.7

Kirjutatud 10:39 11/05/2013
Avaldatud 11:34 11/05/2013
Vaadatud 1082 korda
Ei meeldi?
Olen suhtes olnud ühe tüdrukuga juba mitu head kuud. Tegemist on naisterahvaga, kes on suitsetanud juba tiinekast peale vahelduva eduga, suvel rohkem, talvel vähem. Ise ma jälle nulldolereerin naiste puhul suitsetamist ning olen talle suhteliselt selgeks teinud, et kui ta taas suitsetama hakkab siis jalutan minema. Meie koosolemise ajal on ta proovinud maha jätta, vahelduva eduga isegi õnnestub aga kohe kui oma sõbrannadega pittu läheb või niisama kokku saab siis tossab nagu korsten. Minu silmeall ta õnneks ei tee aga samas "pihib" ta mulle oma suitsetamised ära. (no korra kuus või paari tagant ikka libastub).
Minus tekitab see kogu jama nagu Minust ei hoolita, pettumus nii iseendas(kuna ma ei ole tema jaoks piisavalt suur põhjus mahajätmiseks) ning pettumus temas ( ta on niivõrd nõrk isiksus).
Kui oleme tema sõbrannadega väljas siis ta kurdab koguaeg et mmm.. nii mõnus oleks suitsu teha ja rõdul chillida vms.. vahest tekib tunne minna ta sõbrannade juurde, küsida üks suits, see põlema panna, tüdrukule hambusse lükata ning minema jalutada.

Kas ma olen tõbras, tundetu siga või lihtsalt ma ei armasta ega hooli temast piisavalt?

Kommentaarid

Vinskaja kirjutas 16:30 - 12/05/13:
-9 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Sest naiste munarakud ei uuene, meeste seemnerakud aga küll. Ehk siis suitsetav naine kahjustab igal juhul oma veel sündimata lapsi, suitsetav mees aga võib mõistuse koju tulles sellest pääseda.
miks kirjutas 15:26 - 12/05/13:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Et siis mehed võivad suitsetada ja naised mitte? Ühtemoodi surevad mõlemad ju, milles probleem?
Indrek nuga Sangla kirjutas 23:57 - 11/05/13:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
tissid haisevad suitsu järele ning on kollaseks tõmbunud. nende vahele ei saa panna ning see ongi põhjus, miks sa peaksid selle konikarlast eide maha jätma.
paavst kirjutas 18:33 - 11/05/13:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Enda vaatevinklist öelduna, nullib see minu jaoks naise kohe ära kui saan teada, et ta suitsetab. vahet pole kas iga päev 2 pakki või kord kolme päeva tagant. Sõltuvus on ikka sama. Pole ise kunagi sellise pahe küüsis olnud, seega ei oska öelda kui raske oleks paugu pealt maha jätta, samas olen suitsu mitmel korral teinud aga külge pole lihtsalt hakanud. Minu jaoks näitab suitsetamine ülimat nõrkust eriti naiste puhul. Näha kuidas mingi niigi õbluke naisterahvas veel kuskil nurga peal suitsu kimub, vastik hakkab. Näen praktiliselt juba silme ees, kuidas vähk nende keha õgib. Aga pihtijale soovin jõudu ja jaksu oma teise poole pahedest ülesaamise toeks olemisel. Üldiselt arvan, et paugu pealt maha jätmine on parem variant kui piisavalt tahtejõudu on. See suitsu piiramine on ikka niuke ajutine variant, olen tuttavate pealt näinud, varem või hiljem antakse ikka järele. Nii et kas kõik või mitte midagi. aaa...see ka veel, et olen kuulnud, et suitsetajatel on lihtsalt vajadus midagi näppida, paku talle alternatiiviks mingi tervislikum tegevus - las hakkab sihvkasid või pähkleid krõbistama, see pidi aitama. Märgin aga ära, et võimalike lisakilode ilmnemisel antud soovituse puhul mina aga ei vastuta.
Pihtija kirjutas 14:35 - 11/05/13:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Jama ongi selles, et ta proovib maha jätta. Ütleb, et see pole nii lihtne paugupealt ning ta annab endast parima. Ma tahaks teda uskuda aga ma ei suuda.. Ise ka tavaliselt jalutan kaarega mööda aga sel hetkel, mil ma temaga aktiivsemalt suhtlema hakkasin tegi ta vb paar korda kuus.
paavst kirjutas 14:22 - 11/05/13:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Suitsetav noor naine on jälk vaatepilt, sellistest naistest jalutan kauge kaarega mööda.
meelis kirvega kirjutas 11:57 - 11/05/13:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
"... kui ta taas suitsetama hakkab siis jalutan minema ..."

Miks sa ei tee siis seda?
Indrek nuga Tapa kirjutas 11:50 - 11/05/13:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
pane talle tisside vahele.
Nimi*
Vastus*