var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.8

Kirjutatud 01:18 24/07/2018
Avaldatud 17:10 24/07/2018
Vaadatud 755 korda
Ei meeldi?
Ma olen täitsa pede noormees maakolkast. Niivõrd kütkestav on vaadata nooruslikke poiste kehasi, mis nõnda lihastes ning siidised. Ei saa kuidagi aru oma eakaaslastest, kes käivad pidudel muudkui naisi lantimas ning vaatavad nende rindu ja tagumente kui mingisuguseid reliikviaid. Mind jätavad aga naiste pepud ja rinnad täielikult külmaks. Üks kord mingi plika tundis mu vastu peol suuremat huvi ning tahtis mulle käe püksi toppida, aga see mõjus mulle nii šokeerivalt, et ma jooksin kohe toast välja. See tundus lihtsalt väga imelik ja vale mu jaoks. Loomulikult said enamus sel peol korralikult keppi ja mõllata, samas mina unistasin koguaeg printsist valgel hobusel, keda kunagi ei tulnudki. Ei tea, et kuidas ma taolises patuses ja üksikus elus küll hakkama saan, sest Eesti on suhteliselt homofoobne riik ning see teema on suhteliselt taunitav siinkandis. Vanemad lööks mind maa alla ning sõbrad paneks giljontiini alla arvatavasti, kui peaks nad midagi mu kalduvustest teada saama.

Loomulikult pole mul kellegagi oma tunnetest ka rääkida, sest ühtegi teist pede poissi ma ei tunne hästi ning ei julge ka otsida, sest mul on enesekindlusega probleeme ning ärevushäired kainelt. Praegu kulistan ma üksi Viru Valget ning haletsen enda homoseksuaalset elu. Alkohol lahendab ajutiselt ikka su probleeme ning parandab hingehaavu. Lisaks annab see jõudu elamiseks ning aitab mõtteid klaarida. Ometigi päris alkohoolikuks ei tasu ka hakata, vaid tuleks kuskilt psühhiaatrilt abi otsida.

Kommentaarid

aga kirjutas 20:42 - 24/11/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Mine Chatroulette'i, pane huviks gay ja kui tuleb ilus homopoiss, saate mõlemad pihku panna. Nägu ei pea seal isegi näitama. Aga kui näitad, võid teinekord avastada, et sõber on ka homo, paljudel on nii juhtunud.
Nimi*
Vastus*