Viimased
kommentaarid

4.6

Kirjutatud 20:55 09/12/2013
Avaldatud 16:05 10/12/2013
Vaadatud 6304 korda
Ei meeldi?
Olen juba päris pikka aega uurinud erinevatest allikatest M/L Estonia hukkumise kohta, et mis ikkagi tegelikult juhtus. Läks seal kunagi oma sugulane ka märga hauda ning tõde on oluline. Järgnev tekst põhineb kõik FAKTIDEL, mis ma olen erinevate allikatega vesteldes saanud, mida olen lugenud, mida olen leidnud.

Tegelikult oli nii, et Angoolas kokkupandud ent Soomes elavatele kapitalismipisikust nakatunud venelastele mõeldud anaalsondid, mille detailid olid pärit Venemaalt ning need omakorda mahaviksitud kosmosetehnikast, mille müüsid venelastele juudi terroristid, pidid rändama salakaubana Eestist Rootsi. Sellest sai teada Läänemeres paiknev UFO ning sellega lennanud Antarktikas jääkilbi all resideeruvate natsidega koostööd tegevad lumeinimesed, kes olid pärit Siriuselt, kuna õige koduplaneet Pluuto oli hiinlaste radioaktiivsete jäätmete poolt saastatud, aga elasid pikemat aega Kanadas kui hokimängijad ning nad tahtsid neilt ammu varastatud tehnoloogiat (juudid varastasid ameeriklaste käsu peale) tagasi saada, sest need olid head anaalsondid ning võimaldasid kapitalistidest kommunistid teha kui sond oli persse pistetud.

Uppunud laevas olnud üks raseeritud "hokimängija" üritas diplomaatiliselt lähendeda ning palus kaptenil anaalsonde vedav veoauto üle anda, et võtku kiirus nulli, tuleb Läänemerre laskunud uus ameerika-hiina päritolu ja vene detailidest kokkupandud UFO (see millega taheti too teine katkine ära transportida) ning lastitakse anaalsondid ümber ja laev võib teekonda jätkata. Kapten keeldus koostööst, sest enne raseeritud "hokimängijat" oli temaga vestelnud juudist venelane, kes resideerus enamuse ajast Moldaavias kuigi mitteametlikult oli ta ameeriklane, nind olles näidanud kaptenile anaalsondi ja demonstreerinud selle omadusi (puutüvega samas mõõdus suur vidin, mille juudist venelane pistis ühele meeskonnaliikmele persse ning programmeeris viimase kommunistist hülgena käituma, s.t. hüljes ümises NSVL hümni ja oli punast värvi). Kapten sai lisaks veel kõne Rootsi paramilitaarse suunitlusega homoseksuaalsetelt erusõduritelt, kes olid ametlikult Rootsi sõjaväeluure ja mitteametlikult USA luureagentuuri teenistuses ning topeltagendid venelaste FSB heaks ning nemad tahtsid samuti anaalsonde enda valdusesse.

Kapten mõistis, et ta on võimetu rahuldama kõigi osapoolte soove, sest anaalsonde ei oleks jätkunud kõigile osapooltele ning ega keegi ei tahtnud neid jagada ka vaid käskis laevale täiskiiruse anda ning põgeneda. Teda hoiatati raseeritud "hokimängija" poolt, et nad tõkestavad laeva tee, juudist venelane ähvardas allveelaevaga tee tõkestada ning rootslastest homod ähvardasid hiiglasuure veealuse mehitamata anaalsondiga laeva tagumist otsa rammida. Kõigele lisaks sai kapten ilmutuse, mille genereerisid vene päritolu selgeltnägijad, kes olid FSB teenistuses, sest ka FSB tahtis anaalsonde endale, kuna nad olid Hiina topeltagendid (Hiina vajas neid tehingu raames Põhja-Koreaga, et sealseid inimesi kindlamini kommunismi ikkes hoida). Asi lõppes sellega, et merealune UFO, allveelaev, anaalsond, üle Läänemere lennanud Soome helikopterist visatud kohver, rammisid ja tabasid kõik korraga laeva ning vigastused osutusid hukutavateks.

Mis puudutab kadunud kaheksat, siis nemad notiti maha lumeinimeste poolt kui nad ei andnud infot, kellele nad anaalsondid andsid. Nägid nad kõik anaalsonde aga nende ümberlaadimise käigus kui laeva peale olid tulnud salaja allveelaeva abiga ameerika juudid, kes tegid koostööd Antarktikas asuvate natsidega ning seda, kuidas raseeritud "hokimängija" end raseeris.

Kommentaarid

edfhqbnbbb kirjutas 01:10 - 09/06/14:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
edfhqbnbbb kirjutas 01:09 - 09/06/14:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ksdnwiwdnasjkfkbyuwduhuiahlskdnakjsdbjhbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Minaeile kirjutas 01:07 - 09/06/14:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Oljeeb lahe mjateaan . Käisin kusel just.
Ahmed kirjutas 08:38 - 12/12/13:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
juudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudidjuudid
Tohoha kirjutas 17:39 - 11/12/13:
-1 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
noxter5000 kirjutas 12:06 - 11/12/13:
-1 -1    +1 +12 Teata ebasobivast
"Kuskilt maalt läheb ka piir, millist SAASTA ülesse lasta"
"Soovitaksin administraatoritel soojalt see teema eemaldada siit .."

aga telekast tulevate juutide või titanicu naljade peale küll naerad, või oledki siuke pehmo, kes iga musta huumori peale patja läheb nutma?
Tiit n Teet kirjutas 10:58 - 11/12/13:
-2 -1    +1 +10 Teata ebasobivast
lugege parawebi ja parafoorumit, seal on samal teemal analoogne spekulatsioon. sensitiivsed tussud on veitsa nõmedad tõesti, minge istuge potile parem.
valja kirjutas 06:40 - 11/12/13:
-9 -1    +1 +11 Teata ebasobivast
sensitiivsed tussud on veits jama siin kommentaariumis. kui loos oleks kasvõi kübetki huumorit olnud siis vb paneks isegi like
Estoniaga seotud 2 kirjutas 02:19 - 11/12/13:
-17 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Soovitaksin administraatoritel soojalt see teema eemaldada siit ja edaspidi mõelda mida ülesse lasta ja mida mitte. Ükski endast lugupidav inimene, kes on asjaga seotud ei nõustu mitte kuidagi, et kuskil sellist iba aetakse antud niigi VALUSAL teemal.
Estoniaga seotud kirjutas 02:05 - 11/12/13:
-17 -1    +1 +15 Teata ebasobivast
Kuskilt maalt läheb ka piir, millist SAASTA ülesse lasta, siin saidil olevad adminnid võiksid rohkem tööd teha selles vallas. Sellise teema üle ilkuda ja mingisugust nalja teha, sind peaks vastutusele võtma ja päris ausalt. Tahaks näha reaalses elus, mis inimesega tegu on, kellel on julgust parvlaev Estoniaga seonduvatel teemadel nalja teha anonüümselt internetis.
Kohutav kirjutas 21:21 - 10/12/13:
-8 -1    +1 +18 Teata ebasobivast
Sind peaks tõesti vaimuhaiglasse saadetama.
Nimi*
Vastus*