Viimased
kommentaarid

1.9

Kirjutatud 03:28 13/12/2016
Avaldatud 18:45 13/12/2016
Vaadatud 2552 korda
Ei meeldi?
Meesõiguslased on viimasel ajal palju kirjutanud, et naine peaks vähemalt pool arvet restoranis ise kinni maksma, kui ei taha prostituudi teenuseid osutada. Kohvi väljategemine on õnneks samuti vananenud komme ja kui, siis tehku välja naine, mehed on naisi juba sadu tuhandeid aastaid nuumanud!
Kahjuks pole kodumaisesse meediasse jõudnud viimased uudised meesõiguslusest. Nimelt tahetakse, et just naised kondoomi eest maksaks, vähemalt 70 eurosenti, mis on poole kondoomi raha! Kui keskmise isuga mees tahab seksida 3 korda päevas, kulub tal kondoomide peale tervelt 126 eurot kuus! See on juba mõne inimese toiduraha.
Eesti naised aga räägivad ikka rasestumisest ja suguhaigustest, ise taipamata, et kondoom on ju naise pärast! Mehele ei meeldi läbi kinda seksida ning kondoomi kantakse ainult naisele vastutulekuks, aga siis võiks naine selle ise kinni maksta. Naisel ei kõlba kondoomi kaasas kanda, sest siis on ta ainult ühe asja peal väljas, küll aga võiks kavala daami kombel olla kaasas 3-4 eurot sentides, et mehele vähemalt paari kondoomi hind kinni maksta, suurema isuga mehe korral rohkem.
Mees teeb kondoomiga seksides nagunii hinnaalandust, sest korralik naine ei seksi suvalistega, et tal oleks suguhaigus. Selline naine on ikka ja alati l.ts, aga mees täkk. Paraku nii see on ja jääb, bioloogia vastu ei saa. Naine võib alati ka bille kasutada ja siis ei jää rasedaks. Niisiis, korraliku naisega seksides pole vaja karta ei suguhaigusi ega rasedust, aga mees teeb ikka naisele teene, seksides läbi kinda! Kui naine päris prostituudi muljet jätta ei taha, maksku mehele kondoomi eest. Just see on järgmine võitlus meesõiguslaste rindel, kui naistele väljategemine on juba prostituudi eest tasumiseks muudetud. Paljud mehed maksavad praegu kahjuks veel nii kohvi kui ka kondoomi eest, aga see aeg hakkab muutuma.!

Kondoomi raha alati pooleks või maksku naine! Suurema isuga mehel kulub kondoomide peale 300-500 eurot kuus, millega võiks juba sponsori teenuse ja billide eest maksta!

Kommentaarid

koeravere kirjutas 10:30 - 23/12/16:
-56 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kes kurat mu peebibillid ja telefonibillid kinni maksab? Mingid Hilly-billyd olete vä?
nii tehakse kirjutas 05:21 - 16/12/16:
-6 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Tee mitu tabi sama hindamata looga lahti ja saad nii palju miinuseid anda, kui tahad. Incognito mode töötab ka. Imestan küll, et mõnel on jaksu 300 miinust anda, ise olen maksimaalselt 40 peale plussitanud (miinuseid anda niimoodi eriti ei viitsigi)
Kysimusele kirjutas 09:16 - 15/12/16:
-154 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Siin mingid tryhard moderaatorid arvavad, et on naljakad kui kaks sada tuhat miinust topivad kellelegi.
putsis kirjutas 20:59 - 14/12/16:
-12 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
tra ma sain alla 700 eelmise kuu eest palka, täitsa putsis
tegin ju nii palju tööd
Kysimus kirjutas 17:52 - 14/12/16:
-29 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Miks Naisolevus nii palju miinuseid on saanud??
marcus bmw donetsk kirjutas 13:52 - 14/12/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
donetski rahvavabariigis on kõik hinnad väga soodsad nüüd, soovitan tulla
Naisolevus kirjutas 12:26 - 14/12/16:
-52 -1    +1 +15 Teata ebasobivast
Ilmselgelt hariduseta mehe poolt kirjutatud või siis lihtsalt mingi troll.

Ma olen nõus, et mees ei pea koguaeg välja tegema ja väljas söömas käies on täiesti okei arve pooleks teha, aga see jätab lihtsalt hea mulje, kui vähemalt esimesel kohtingul välja tehakse (kui Sul on neiuga tõsisemad plaanid.) Esiteks jätab hea mulje ja paraku on nii, et mehed saavad rohkem palka kui naised, siis võivad ka natukene rohkem panustada ka ntks suhtes olles kui naised.. Kui mõlemad pooled on sellega nõus. Kokkulepete asi. Ei arva, et naine sellepärast kohe prostituut on.

Ja ma nõustun, et see, et mehed on nö tegijad, kui neil palju naisi on, tuleb ajaloolistest tagamaadest, et mees pidi sugu jätkama ja tal pidi palju järglasi olema, aga see ei tähenda ikkagi, et kui mees saja erineva naisega magab, ta lits mees poleks... Ja kahjuks sellised mehed ongi just need, kes enamasti vinguvad, et miks nad endale normaalset naist ei leia..

Ja kondoomide koha pealt - vahepeal oli ju kampaania, et naised võivad ka kondoomi kaasas kanda ja Kasuta kondoomi jms.. Ma ei ütle, et see poleks ka naise enda vastutus kondoomi kasutada... Aga nüüd väita, et naine on sellepärast lits, et ta kondoomide eest maksnud pole.. Sa ise tahad ju samamoodi seksida? Ja mismõttes korralik naine ei peakski kondoomi kasutama, sest et ta ju ei seksi suvalistega, kellel on suguhaigus... Aga kui ta Sinuga seksib ja Sa saja erineva suvalisega seksinud oled enne teda, kust ta peab teadma, et Sul suguhaigust pole? Ja isegi kui naine võtab pille (tugeva P-ga mitte nõrgaga nagu juba mainitud), siis need ei kaitse ikkagi suguhaiguste eest. Nii et Sinu jutt on lihtsalt mõttetu hala ja eneseõigustus. Hakka naisi hindama ja väärtustama ja võib-olla satud ka mõne väärt isendi otsa. :)

Päikest!
tulensiberist kirjutas 10:22 - 14/12/16:
-7 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
sitt mees kes kandossi jaoks raha nuiab, normaalse munnikandja jaoks pole 500 eurot kuus mingi näitaja
smug nigger kirjutas 01:06 - 14/12/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Pille* mitte bille
Nimi*
Vastus*