var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

2.3

Kirjutatud 03:27 28/01/2020
Avaldatud 14:49 28/01/2020
Vaadatud 344 korda
Ei meeldi?
Tere, suhteliselt kaua mõtlesin, kas avaldada siia oma loo või mitte.

Lugu algas siis 74ndal aastal kui ma siia ilma sündisin. Kasvasin poolikus peres, isa suri kui olin 3ne. Jõi end surnuks. Ema kasvatas mind kuidas sai, raske oli.
17 aastaselt läksin tööle lattu. Töötasin seal kuniks raha hakkas napima ja süüa enam ei jätkunud. Tuli leiba tuua lauale muul moel. Sain 18 ja kolm nädalat hiljem peeti mind kinni.

Paragrahv 139 ja kaks reaalset. Komandeeriti tollal keskvangla nime kantud asutusse. Juhtis seda toona Raivo kui mälu mind ei petta. Ei puutunud temaga eriti kokku sellel ajal.

Mäletan esimest päeva, barakk ja 40 matsi,20 voodit. Oli platnoid kes lebasid voodis pidevalt ja ülejäänud siis vahelduva eduga ja korda mööda. Hiljem asi veidi paranes ja igaüks sai siiski oma isikliku narikoha.

Kui oma lõpliku asukoha leidsin hakkasin tutvuma kohalikega ja uurima elu kohta. Suurt kriminaali minust tolla polnud.

Platnoid kutsusid ükshaaval enda juurde inimesi. Uurisid nende tausta ja ütlesid kellena nad elama hakkavad.
Mõnda koheselt hakkati peksma ja pandi magama ukse juurde, mõned pidid aga narri alla jääma. Kui välja tulid ilma loata, hakkati peksma.

Tuli ka minu kord minna. Neli meest siniste kätega. Pealikul olid käed täis nakolle. Ta hüüdnimi oli "Serõi" mis tähendas halli, kuigi nimi oli tal Anton. Mees oli oma välimuselt ja juttu poolest väga arenenud ja tema silmis oli näha, et mittu vanglat läbi käinud. Ta rääkis rahuliku hääletooniga ning mõtles läbi igat enda sõna.

Küsiti üldiseid küsimusi, kui jutt läbi sai, näitas Serõi ühe narri peale ja ütles, et ma võin seal pesitseda. Mu staatust määrati ära kui "Muzhikk" ehk mees. Kontingent oli umbkeelne,palju oli igast venemaa otsast venelasi. Vähemalt minu barakkis oli nii.

Meelde jäid veel sellised sellid nagu Hans M. Hans oli umbes 20ndates poiss kes siis seksis neiuga ja too andis ta politseile sisse. Teda ei pekstud ega vägistatud. Ta vastutas koristamise eest. Kõik pidi läikima ja Hans oli selle koristamissalgu eesotsas. Peldikuid ta ei koristanud, see ei olnud tema tööülesannetes.
Peldikuid puhastas Vladimiri nime kandev kodanik,umbes 30 aastane mees, kõik rääkisid, et teda olevat seksitud eeluurimiskambris. Mina temaga ei suhelnud.

Teine huvitav kodanik oli Kalju. Kuigi tal oli eesti nimi,ei valdanud ta riigikeelt eriti hästi. Kalju istus vanglas juba enne minu sinna tulekut, ma ei mäleta miks ta täpselt seal oli, aga ta sai koguaeg läbi kinnimakstud ametniku pakke ja müüs neid edasi, panustades nii ühiskassasse kui ka teise heaolusse produktide müügiga.

Vabanesin 94nda aasta oktoobris ennetähtaegselt. Aeg oli raske, tööd leida ei saanud. Igasugused inimesed üritasid äri teha. Kes sai kes ei saanud.

#Elust enesest. #lugu #Marek

Kommentaarid

peipsi kilu kirjutas 11:10 - 04/02/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kas ninarõngas on suhuvõtva naise tunnus?
Valmar kirjutas 14:39 - 03/02/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ints, Joasoo ja Kosmos võiksid ju kokku saada ja üksteist nikkuda, siis nad rahuneksid maha.
jobisoo kirjutas 10:26 - 03/02/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
joasoo on jälle kade. see pederast veel siin kosmole ja intsule vigla selga lajatab suures kirehoos türa vinnas.
vesi kirjutas 23:02 - 02/02/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Norm lugu ju, parem kui indrekute homoerootika
Indrek nuga Murru kirjutas 20:57 - 30/01/20:
-4 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
tule nüüd teedukene pilvedelt alla. ega sa ole ainuke teedunimeline pederass eestis, kellel pederassist vend nimega tiit. teiesuguseid pederasse, kelledel nimedeks tiit ja teet on eestis rohkem.
teet kirjutas 20:43 - 30/01/20:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
tiit ja teet olid 1996 aastal 10 aastased ja ei saanud kuskil rummus olla. sa pederast ints kontrolli oma fakte enne.
Indrek nuga Rummu kirjutas 11:58 - 30/01/20:
-3 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
ma olin vanglas "muzhik" staatuses ehk niisama mees, kes istub oma aega. küll aga mäletan noori vendi tiitu ja teetu, kes kambrisse astudes ei puhastanud jalgu platnoi poolt pandud rätiku peal ukse ees vaid trampisid oma cyka jalgadega uhkelt edasi. peale seda platnoid hakkasid neid ajaviiteks vägistama ja igasugust tsirkust korraldama. teedul avastati türakarvades mandavozkad ning karistuseks põletas kambri peaplatnoi teedu türakarvad välgumihkliga ära. kuna teet ja tiit olid vennad, siis platnoid arvasid, et nad on ka peded ning kui ühel on satikad, siis on teisel ka. seega põletati ka tiidu türakarvad ära. enamuse ajast olid tiit ja teet narivoodi all põrandal, sest selliseid pederasse ei lubatud kambris niisama ringi käia. minu magamiskoht oli naril alumine ja kahjuks tiit lamas minu nari all. oli ikka eriline piin küll, sest tiidu perse oli nikutud platnoide poolt nii sodiks, et tiidu perse ei pidanud enam ei sitta ega kõhutuult kinni ja see pidev pasahaisu peal magamine oli rõve. pidin kodustel paluma saata paki, milles oli plokk punast marbsi ning läksin sellega platnoi jutule, et kas oleks võimalik, et selle pederasti tiidu mu magamiskoha alt minema saaks, sest sitahais öösiti, mis kerkib läbi õhukese madratsi on rõce. platnoi võttis marbsi vastu ja ütles, et kuna ma olen okei mees ja panustan ka obroki heaks, siis ma ei pea enam edaspidi tiidu sitahaisu sisse hingama. tiit kamandati pärast välja ning nikuti koos teeduga sodiks ja edaspidi nad hakkasid elama kambris paraski kõrval, kus on sellistele ka paras koht. lisaks paraski kõrval elades oli kambri koristajal, üks vanem mees heino, kes oli metsavarguse puhul tankistiks pandud ja nüüd kandis karistust, oluliselt lihtsam seda tiidu ja teedu persest lekkivat sitta koristada. palju sa seda kambripõrandat nühkida jaksad kui laialivoolanud sitta pead koristama ja keegi kõndida ei saa eriti puhta jalaga. umbes aasta pärast tiit ja teet viidi kambrist minema, sest nende persed olid juba nii sodiks vägistatud, et polnud neist mingit tolku enam. jalutusboksis infot vahetades sai meie kamber teada, et tiit ja teet said räigelt peksa teises kambris, sest nende perseid ei olnud enam võimalik kasutada ei valuutana ega kambri platnoide sugulise kire rahuldamiseks. Rummu töölaager 1993-1996.
teet kirjutas 19:04 - 29/01/20:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
no indrek näiteks istus ka kinni, aga teda nikuti peamiselt persse.
sadross kirjutas 10:29 - 29/01/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
mul üks tuttav Marek istus ka kinni tükk aega aga vanus ja aeg ei klapi :D
Valmar kirjutas 23:14 - 28/01/20:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Ei saa ka aru, miks nikkumisest juttu pole. Vanglas nikutakse nagu nugised. Aega laialt käes ja türad kõigil vinnas.
DMB 88 kirjutas 21:22 - 28/01/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
kes see türastanud pederastist äbarik on, kes mu kommentaari kustutas?

küsisin, et kumma järgi siis karistus tuli, kas NSVL KaS järgi vargus või EV KaS järgi rottis kellegilt neeru vms. lisaks välkjendasin huvi, et vanglavend võiks persenussist ja kaasvangide nussimisest kirjutada.


kes see türastanud kusik on, kes mu kommentari kustutas? anna endast märku, tahaks sul prussiga uhti uhti teha. kuradi sitane värdjas kusikust äbarik. ripud veel ema tissi otsas ja seeliku all liigud. värdjas rott selline raisk.
teade kirjutas 19:52 - 28/01/20:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
kopeeritud jutt.
Nimi*
Vastus*