var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.6

Kirjutatud 13:03 25/10/2017
Avaldatud 20:29 25/10/2017
Vaadatud 1403 korda
Ei meeldi?
kunagi oli sõpradega koos ajaviiteks lõbuks jututubadest otsida nikunäljas noori ja vanemaid mehi. neile vastavalt, kas tavaline nikusoov või midagi erilisemat, aadress öelda ning siis ise eemalt kõht kõveras naerda, kuidas mingi ajukääbik, till vinnas, seisab ja ootab või hakkab uksele koputama. tihti panime sõpradega ühes kortermajas pidu ja kortermajast natuke eemal oli vana puidust mitme korteriga väiksem maja, mis oli ühe perekonna valduses. tihti kutsusime jobusid jutuga, et fiktiivne "naine" üürib seda ja seal saab nikkuda ning koputa uksele kui oled kohal. üks perverdist vanamees, kes tahtis arstimänge mängida, sai majaomaniku käest tookord rehaga piki sääri ja jooksis minema nagu sitt lendab ihust. raske on vist elada kui ainult türaga mõtled ja türa käske täidad.

Kommentaarid

pedofiiilidega ka kirjutas 03:02 - 26/10/17:
-5 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Kui veel kunagi jippii mänguportaal oli, siis seal sai pedofiilidega mängitud, et olen laps. Muidugi pedod ise hakkasid kirjutama, et kas tussut või nokut ka silitad jms ja kui aeg küps, siis hakkasin endast kogemata rohkem infot lekitama, ütlesin, mis lasteaias või algkoolis käin ja tahtsin peale kooli kokku saada. Siis tulidki pedofiilid algkooli juurde nuuskima ja hiilisid sisse. Mida nad ei teadnud, oli see, et lasteaed-algkool oli kolinud seal ruumides töötas ajutiselt politsei. Kui nad niimoodi, till vinnas, sisse tormasid ja lapsukesi kutsusuid, siis politsei muudkui pani nende käed raudu ja lõpetas sõbramehe poolest tilli ära. Ei saanud need politseinikud üldse aru, kust neid pedofiile pidevalt välja imbub, aga meie teadsime, piilusime akna taga.
Nimi*
Vastus*