var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

3.7

Kirjutatud 21:28 19/01/2012
Avaldatud 21:53 19/01/2012
Vaadatud 1129 korda
Ei meeldi?
Olen rattas. Orav rattas. Kunagi, veel kõigest mõned aastat tagasi vandusin, et ei hakka oravaks rattaks, kes järgib skeemi kool-töö-töö-töö-töö-töö-töö-surm. Aga ei saanud hakkama vastupidisega. Järsku tulid laenud, kommunaalid, üürid, arved, igasugused arved... nüüd elu keerleb raha ümber. Ja maksmise ümber. Ja ma tean, et nii jääb see illmselt väga pikaks-pikaks ajaks. Ei ole siin midagi, et naudin elu ja elan nii nagu ise tahan. Tööle peab hoopiski minema. Sinna, kuhu võetakse. Ja töökohad, kuhu mind võetakse, ei ole need, kus ma tööd teha tahaks. Aga muud üle ei jää, raha tegema peab. Nii et jooksen rattas iga päev üheksast kuueni, täpselt, nagu ma lootsin, et ma kunagi ei pea tegema.

Kommentaarid

negro kirjutas 19:52 - 29/12/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Mul sama teema, kogu aeg olen tööl ja pingutan, et raha teenida, sest elu vajab elamist ja enamus asjad siin ei ole tasuta. Peaks midagi õppima, et parema töö peale saada aga mitte miski mind ei huvita. No tõesti mida ma küll peaksin tegema. Tegelikult ma ei tahagi midagi teha, tegeleks ainult hobidega, magaks nii kaua nagu süda lustib ja kui tuju tekib siis vedeleks niisama. Aga ilma rahata sellist elustiili ju ei saa lubada.
Antti Soushal kirjutas 03:12 - 20/01/12:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Selle kohta ütles vanasti keski tark olend kenasti: "Oh, you hate your job? Why didn't you say so? There's a support group for that. It's called EVERYBODY, and they meet at the bar."

:-) Kunagi tulin ise ühe mõtte peale, mis kõlas nii: If you want things to change, it's time for a change. Ehk eestikeeli, kui tahad, et miskit muutuks, on ehk aeg muutuda. Võta midagi ette - Sa oled ainus, kes seda teha saab, keegi teine Su elu muutma ei torma, usu mind... Kui seda jääd ootama, jäädki rattasse...
Vinskaja kirjutas 23:02 - 19/01/12:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ei vea.
Nimi*
Vastus*