var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
3.7

Kirjutatud 14:50 09/07/2016
Avaldatud 11:17 10/07/2016
Vaadatud 1339 korda
Ei meeldi?
Töötan mingi pool aastat juba Soomes ja juba olen õppinud rahvuseid näo järgi eristama. Eriline ekspert olen eestlaste peale. Nad (tüübid) on kõik ühesuguse soenguga, kas kiilaks lastud või siis 92. aasta ette kammitud tukaga. Kannavad lühkareid ja plätusid. Näiteks ka kõrvalreas sõitva auto aknasse vaadates tuvastan 90% täpsusega eestlase(hiljem numbrimärki vaadates). Alati kui märkan selliste tundemärkidega tonti poes, siis mingil hetkel ta kraaksatab oma kaaslastele midagi nõmedat eesti keeles. Karjub nagu oleks mingi jõle kõva vend, "ainuke eestlane Soomes ja kõik sommid peaks mulle nüüd respekti taguma". Kuradi pööbel nahhui, häbi on olla eestlane siin teiesuguste pärast.

Kommentaarid

n00b5laya420blazin kirjutas 15:08 - 10/07/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
eestlase tunneb soomes tõesti kaugelt juba ära. imetakse ehitusele asbestitöid tegema vahendanud ruslani kürba lisaks, et saaks vähekasutatud A8 osta, et eestis külapeldiku taga oleks kõva mehe tunne ja kohalikud pramotid taoksid kulpi, et härra laseb 10 m raadiuses oma rondist viibida. eestis samamoodi näeb, õigemini kuuleb, kaugelt ära, et kes on soomes asbesti või kipsi peal, sest ega kohalik usin tööinimene ei röögi üle prisma peremarketi "tulin just soomest, võta paar kasti aleksandri odavat õlut ja lapsele võta üks kõige väiksem pulgakomm." täielik rämps. normaalne inimene teenib eestis ka need paar tonni ära, mitte ei pea võõrsil suhu võtma ehitussoojakus. need vähesed normaalsed, kes pappi teenivad soomes, need kannatavad kõige enam eesti rämpsu pärast soomes. eestis kui härrasrahvas käib ja on kipsitolmu eesnaha vahelt maha pesnud, siis ei jõua ka ära kuulata kui kõvasti kulpi peab taguma iga tänavanurga peal, et nad hoiavad eesti majandust üleval.
Nimi*
Vastus*