Viimased
kommentaarid

2.1

Kirjutatud 21:41 16/09/2017
Avaldatud 11:29 18/09/2017
Vaadatud 3469 korda
Ei meeldi?
Naine, 25. Suhtes väga armastava ja hooliva mehega 3 a. See võikski olla kogu lugu, aga ei.
Läksin kooli. Kutsekasse, kui nüüd täpne olla.
Klass koosneb eranditult 15-19 aastastest. Poisid, tüdrukud - kõike leidub. Ning siis mina - naine, klassi vanim. Mõtlesin, et nende lastega ma küll jutule ei saa. I was wrong.
Rühmatöid tehes sattus üks noormees (16a.) , klassi loudmouth, peaaegu alati minuga samasse rühma. Sealt see hakkas minema. Hakkasime suhtlema ja käisime vahetundidel suitsul koos. Tema kurtis oma elu, näiteks, et millised sitad natsivanemad tal on & ma suurem osa ajast kuulasin, kui oskasin, andsin nõu. Tundus, et see fakt, et keegi kuulab teda ja hoolib, oli ta jaoks tähtis. Mina võtsin teda kui "hoiulast", kuna olen töötanud lapsehoidjana (+vanusevahe on ju meeletu & meie mõttemaailm on täitsa teine).
Ajapikku lisandusid temapoolsed füüsilised puudutused näiteks: 1. sõrmuste lähedamalt vaatamine, mis oli ilmselge ettekääne,hoidmaks mu käest kinni, 2.mu ehmatamine koridoris, peale mida palus vabandust ja paitas mu käsivart, 3.arvutiklassis oma tooliga minu tooli "sisse sõitmine", mille peale vabandas ja silitas mu jalga, vaadates mulle otsa.
Käisime koos söögivahetunnil söömas. Mõne aja pärast selgus, et meil on koolist ühine tee raudteejaama ja nii me hakkasime koos peale kooli sinna kõndima. Juhtus nii, et temapoolse ettepanekuga hakata ka hommikuti kokku saama, et koos kooli minna, ma nõustusin. So what eks, ongi hommikud lõbusamad.
Ühel päeval selgus, et esimene tund, mis pidi algama kell 9, jäi ära ja meil oli aega 1,5h (+45 min. söögivahetundi), enne kui uus tund algab. Nii me jalutasimegi mööda linna ringi ja lihtsalt rääkisime. Mingil hetkel istusime ühele pargipingile ja see loudmouth oli nii vaikne, üle pika aja! Ehk äkki isegi esimest korda selle aja jooksul, kui ma teda teadsin. Ta vaatas mõnda aega kaugusesse, siis pööras pilgu minu suunas ning pannes käe mulle ümber, ütles ta, et:" Tead, sinuga on nii hea kahekesi olla." See oli mulle nagu bitchslap, et ou ,wtf, mis toimub, ärka üles! Ütlesin talle umbes, et jaa, sa oled ka päris ok, kui oskad vait olla.
Ajaga lisandus järjest uusi puudutusi ja ka jutt muutus natuke otsekohesemaks. Ühel ilusal päiksepaistelisel päeval kooli kõrval pargis soovis ta, et ma oleksin ta padi (lol ,right! :D), mis tähendas seda, et ma istun murul ja ta paneb oma pea mulle sülle. Pärast ~5 minutilist mangumist ma andsin alla ja ütlesin, et Ok, fain. Hakkas taas see jalgade puudutus pihta ja vastus küsimusele, et miks tal on vaja nii teha, vastas ta, et mul on pehmed teksad (jeggingsid , you know). Mõtlesin, et ok, vahet pole, kui ta sellest mingi hea tunde saab, siis ok, ta ju siiski laps. Jutt jätkus sellel teemal, et ta mainis, kui hea oleks siis, kui seda juhtuks kogu aeg - tema pea mu süles siis. Ta olevat õnnelik nii. Ma ei saanudki midagi vastata, kui tulid herilased ja ma panin jooksu :D. Seal pargis sai istutud paaaalju kordi ja ilmselt istume veelgi.
Ühel koolijärgsel pärastlõunal otsustasime minna teist teed mööda raudteejaama ja tee viis üle silla. Silla keskel ma peatusin ja vaatasin üle ääre alla. See oli muidugi suurepärane hetk Temale, sest ta otsustas mu selja taha tulla ja võtta mult ümbert kinni. Ma olin wtf-shokis. Ta tuli mulle eriiiiti lähedale ja toetas natuke oma lõuga mu õlale ja ütles: "Sa lõhnad hästi." That awkward moment, kui sa realize.d, et see soe õhk su kaelal, need käed su ümber, see hääl su kõrva juures ja see poisi kõvanev p..nis, mida tunned oma keha vastas, ajavad sind, fucking ÜLE 20 aastast naist kergelt kiima, mistõttu sa rebid ta käed enda küljest lahti ja ütled talle otse, et:"Sa oled liiga lähedal mulle!".
~ Nädal aega hiljem on reede. Ma olen niiii õnnelik, sest nv ! Kõnnime koos raudteejaama taas. Enne raudteejaama on park ja Despacito laulu (mida me mu telefonist kuulame) eufooria muudab mind idioodiks. Arvan, et on oi kui lahe, kui hööritaks selle (kiimase) teenageri ees puusi paar sekki. Loll loom nagu ma olen. Tüübil tundub vist pükstes ebamugav olevat ja peale mu "esinemise" lõpetust ta kohendab ennast. Altpoolt.
Peale seda muutusid mõned asjad meie suhtluses. Kui muidu rääkisime whatsappis väga vähe, siis peale mu puusahööritamist hakkas tulema sellist manti , et oh oh. Ta kirjutas sõnumis, et kuidas ta seal pargis oleks tahtnud mu püksid alla kiskuda ja panna mind nii fast ja hard kui possible. Olin natuke meelitatud ja natukene ajas see mind ennast oksele,,,,see, kuidas ma käitusin, sest isssand jumal, mul on ju oma kallis mees olemas !
Muud klassikaaslased on ka pannud tähele, et midagi toimub. Kord küsiti mu käest , et kas Ta on obsessed with me ? Ma ei osanud midagi tarka öelda ja vastasin ,et ehk äkki , ma ei kujuta ettegi :D
Tundide ajal, kui ta proovib mind puudutada, ma ütlen talle otse, et lõpeta ära, see ei ole lahe. Samamoodi ka vahetundide ajal. Kojumineku teema on natuke chillim.
Nüüdseks on asi nii kaugel, et ta on mitmeid kordi teinud komplimente mu reite ja perse kohta. Paar korda on tal isegi õnnestunud oma kätega üle mu tagumiku libistada, millele järgnes kommentaar, et:" Sul on nii hea perse!" See on juhtunud just seal kooli kõrval pargis, kus ei käi palju inimesi.
Juhtus ükspäev veel selline asi. Tavaliselt on tunnid pärast söögivahetundi alganud täistunnil, arvasin, et ka seekord. Kuid oh imet, hakkas hoopis 15min enne täistundi ja kuna hilinemist ei sallita, siis ma ei pääsenud klassi. Mõtlesin, et pohh, lähen koju siis. Järsku näen meie klassi whatsapp grupis küsimust Temalt, et kas keegi saaks klassiukse lahti teha (uksed on muidu lukus). Küsisin talt u. 3min pärast, et kas teda lasti sisse , vastas eitavalt. Tegin ettepaneku kooli kõrval pargis kokku saada ja mainisin, et olin just hakanud raudteejaama poole liikuma.
Noh, kuna see tund, kuhu ma oleks pidanud minema, on tavaliselt nervewrecking, siis mulle on prescribetud ühte teatud rohtu, mille pakist olin jõudnud juba ühe tableti ära süüa enne tunni algust. See muutis mind asjadest mitte-nii-huvitatuks ja isegi pohhuistiks vähe + väsinuks.
Olime siis seal pargis ja tüüp tahtis, et ma talle sülle istuks. Keeldusin ja toetasin ennast pigem vastu puud. Kuna pargi lõpus on üks kiviaed, otsustasin tõsta oma käekoti aia peale ja olla hoopis seljaga tüübi poole. Ja sealt see taas tuli. Võttis mu ümbert kinni ja make's sure'i , et ta on tihedalt vastu mind. Toetas taas oma lõuga mu õlale ja ühtäkki see hakkas katsuma mu tagumikku ja peale seda peaaegu, et reite sisekülgi isegi. Ja mul oli niiii pohhui. Võttis siis veel käestki kinni, öeldes, et soojendab seda (mul oligi tegelt külm). Jälle tundsin ma ta meheau enda vastas. Käis mõte peast läbi, et võiks naljapärast küsida et mis see on :D. Ja tegingi nii, ainult et ma panin käe meie vahele, tema privaatpiirkonda ja alles siis esitasin küsimuse. Seda minupoolset katsumist ta küll oodata ei oskanud ja vastas kuidagi huvitaval (jahmunud) toonil, et see on tema dick. Ja see polevat isegi kõva. Oookay booy.
Nüüd paar päeva tagasi ta saatis mulle sõnumi, kus ta andis teada, et ta armastab selliseid hetki kui oleme kahekesi üksteise lähedal.
Olen talle algusest peale rääkinud, et ta on laps ja tema omakorda vastanud, et ei, ta on noor inimene, mitte laps :D. Olen talle ka korduvalt öelnud, et armastan teda kui sõpra, mille peale ta ükskord reageeris nii, et pakkus välja, et me võiks dirty friends olla. Huhh, tänapäeva noorus :D.
Veel on ta maininud, et ta tahaks , et ma ta voodi peale lükkaks, riided seljast rebiks ja ta peenise peal ratsutaks. Kas tõesti 16 aastased on sellised? :D
Viimane pärl tuli paar päeva tagasi, kui ta küsis mu käest stringides belfiet ja oli valmis saatma (tegelt ta ise käis selle idee välja) dickpici O_o. Ei ta mingit belfiet siiski saanud.
Nüüd lõpuks küsimus- mida vittu ma oma eluga teen??? Kodus on mul oma rahulik koduelu ja koolis on omamoodi vürtsikas koolielu.... mis ületab juba mingeid piire! Mis minust saab nii? Kaine mõistus käseb ta lähenemised ära blokkida, aga wtf,miks tunduvad need teatud olukorrad natuke liiga põnevad?? Olen üks loll lammas, kes ei oska elada. Shoot me. Tegelt ka.

Kommentaarid

Vanaema kirjutas 14:48 - 09/01/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kõige parem viis oleks kulla laps avada enda silmad noore kuldi ees. Noored kuldid tahavad seksi ja kogemusi vanemate naistega ja siis pärast kembelda sõprade eest, et vaat näe ma sain kätte. Pärast kõnnid koolis silmad häbi täis ja kuldi sõpsid proovivad ka su peal ehk saab ka asipulgale. Lõpus naerab kult koos sõpradega su üle ja vanemana meenutab sind kui suvakat hoora, keda ta nüssis. Sinu kooselu läbi, nolk läinud, üksi ja juhuu klubid ja purunenud mehed koos alkohaisu ja imalate külgelöömistega ning üksikud ööd pisaraid ja sõprade halvakspanus. Tegele enda suhtega ja mine tee trenni, toitumiskava ja pane ilusti riidesse. Tee mehele üllatus ja käi temaga spaas jne. Ütle otse talle mida soovid. Oma suhtega tuleb vaeva näha. Ütle kuldile otse, et nii see edasi kesta ei saa ja hüvasti.
lolz kirjutas 22:26 - 22/10/17:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Hey Autorsiin1hei,
haha mis toredad kommentaarid siin, suht masendav, et sellisel saidil kus inimesed pihivad oma "t6elisi" m6tteid neist selliste teerullidega yle s6idetakse. Te ei saa aru, et selle saidi m6te ongi välja käia m6tteid mida nsm ei öeldaks v?
Ayway ma ei viitsi hakata m6tlema selle pasa yle mis kirjutati nende poolt ja keskenduks Sinu kirjutatule.
Esiteks tore oli lugeda midagi pikka ja sisu arendusega. Kohati m6tlen, et millegi taolise ees seisan mina, aga sel kuradi 16a on rohkem julgust olnud kui minul. Usun, et ainus mida Sa selles situatsioonis minu meelest peaksid teadma, on see, et asi on täpselt nii kaua huvitav ja minu silmis "syytu" kui see 6rritusena kestab. Taga ajada ja millestki keelatust unistada on kordades erutavam kui korra tehtuna. Hiljem tundub asi vallutusena, k6ik saladused on paljasatud ja siis suht kindlalt pole see enam see. Saad aru kyll, mida ma selle all m6tlen. Me k6ik oleme inimesed ja ma pole hetkel ikka veel aru saanud monogaamiast, sest minu silmis on see väga piiritlev. Nagu Sa ytlesid, et mehega nalja teha kui paksuks te olete läinud ja siis kuskilt mujalt kuulda kuidas keegi täiega hindab seda keha mis Sul on, on meeldiv. Samas kellegagi koos olla ja teda usaldada ja temale toetuda, seda ei tahaks ka l6hkuda. Usun, et see piir mis Sul on hetkel seatud ja mida Sa yritad hoida on piisav! Kuigi tyyp kombib neid piire, siis edu selle piiri hoidmisega.
Armastan isegi kedagi ja sooviksin, et oleksin rohkem piire kompivam ja mitte selline möku, aga piire ei tea kunagi ja plakvatus näkku ka vb pole k6ige parem, kuid siiski, we live only once blabla (: seega fuck it!

PS. nii naljakas kui see ka pole, mulle meeldib Su kirjastiil. Kuidagi tuttavlik, kuidagi kodune, meenutab kedagi.
Diima1234 kirjutas 18:31 - 25/09/17:
-9 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
To AUTOR, hahaha, tunnistasid ülesse ja mees nii kergelt lasi minna, tundub ,et tal oleks savi kui aa võtaks põske nolgilt.
25.sept 2017 kell 20:30, ole chattis.
nikumasin kirjutas 22:08 - 24/09/17:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
mina soovitan autoril selle poisi oma koju kutsuda ja siis oma mehega kolmekesi nussida. väga soovitaksin ka pepuseksi proovida, see on väga moekas ja ülihea nikkumise viis. ma enam muud ei tahagi.
jhgf kirjutas 18:57 - 24/09/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Loen ja imestan, tundub, et osad naised ei pea üldse paljuks mingi teise jorsiga mehkeldada ise samal ajal suhtes olles. Aga tundub, et nende mõlema jaoks on see normaalne, oma jorss ei olnud ka kuigi kõigutatud sellest. Loodan, et sellisega ise kokku ei peaks kunagi puutuma.
TheRedPill kirjutas 18:48 - 24/09/17:
-10 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Autor sai noort munni õrritada ja tema (beeta)isasel on veel hea meel selle üle.

GOTT MIT UNS.
TheRedPill kirjutas 18:47 - 24/09/17:
-9 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
see et te mulle miinuseid laote, ei tähenda, et ma midagi valesti oleks kirjutanud, elate näete
Autorsiin1hei kirjutas 11:52 - 24/09/17:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Tunnistasin "pattusid" oma mehele. Ja mida tema selle peale ütles? " Noh, poiss saab natuke kogemust."
Ja kõik. Muud mitte midagi. Kivi langes kohe südamelt. Fakkkk kui kerge on ollla!
Autorsiin1hei kirjutas 07:50 - 23/09/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Diima123, oled üks ropp mees küll. Tule chatti ja teeme selgeks, mis sind vaevab! ('žileTiga' kirjutatakse muide ühe t-ga)
Diima1234 kirjutas 00:51 - 23/09/17:
-13 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Autor, jummel, 25 aastane ja nii saamatu neiu. Türa selliseid taune mehed peksavadki, et nad paremaks läheks. Lugedes su viimast komentaari, teen järelduse, et sa võiks endal veenid lahti tõmmata. Alt ülesse, mööda veeni žilettiga.
Rõve lugeda seda halamist.
Diima1234 kirjutas 00:51 - 23/09/17:
-10 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Autor, jummel, 25 aastane ja nii saamatu neiu. Türa selliseid taune mehed peksavadki, et nad paremaks läheks. Lugedes su viimast komentaari, teen järelduse, et sa võiks endal veenid lahti tõmmata. Alt ülesse, mööda veeni žilettiga.
Rõve lugeda seda halamist.
aino kirjutas 23:41 - 22/09/17:
-0 -1    +1 +10 Teata ebasobivast
mul oli hiljuti just sama case aga kui paberi üles korjasin selgus, et tegu on vana Elroni piletiga tallinn tapa vahel. Siis tuli meelde, et käisime ju Mardiga üleeelmisel nädalal Heinari sünnal tapal.
autorsiin1hei kirjutas 19:54 - 22/09/17:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
See 16a. lapsuke on nüüd peaaegu nädal snäppinud ühe tüdrukuga ja näitas, et muutis oma taustapildi telefonis ära - nüüdsest ilutseb seal see tema silmarõõm. Olin niiiiiiiiiiii õnnelik, kui sain teada, et suhtleb omavanusega!
Eile koju kõndides tahtsin jope taskust kõrvaklappe võtta ja maha kukkus kokkuvolditud paberitükk. Tublina kodanikuna ma oma kräppi kunagi maha vedelema ei jäta ja tõstsin selle siis üles. Avasin paberitüki, et vaadata, mis see täpsemalt on, enne kui prügikasti lendab.
Ja mis see oli?
Sinna paberile oli ilusasti inglise keeles kirjutatud : I think I love you <3. Selgus, et tema paber ofc.
Mida fakki selle poisikese peas toimub?!?!! Ma ausalt ei saa aru.
Tyrayrask2000 kirjutas 21:55 - 20/09/17:
-0 -1    +1 +12 Teata ebasobivast
see discordi reklaamija võiks ka vittu kerida. ära kurat promo oma pederastide kogunemiskohta siin.
suslik kirjutas 17:29 - 20/09/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kirjapildi järgi võtaks tõesti 10 aastat autori vanusest maha ning ksf. sarnaselt kahtlen, kas mitte mingi 16 aastase kuti fantaasiaelamus hoopis.

Ja jääb samuti mulje et pisut vara suhtesse astutud, kui sarved alles maha jooksmata, et mingil tiinekal ennast lastakse näppida ja läbi pükste türa sügatakse.

Paneb ikka imestama, kust naised tähelepanu vastu hakkavad võtma, kui oma kaaslane iga sekund komplimente ei pillu.
munnipump kirjutas 12:58 - 20/09/17:
-19 -1    +1 +10 Teata ebasobivast
lugupeetud süütud tattninad, kes arvavad, et nad on isased tõutäkud ja nikuhundid. ma täpsustaksin ühte väidet, mida siin igasugused vinnilised kutsekooli ilalõuad pidevalt üritavad selgeks teha. millisest otsast te võtate, et ma olen kibestunud ja naistevihkaja? sellist ila saavad mu teksti kohta ainult ajada need türapead, kes ei ole ise õiges suhtes olnud ega naisi proovinud (enda pihk ei lähe arvesse või see vitt, kes tatti pani kui oli sigalakku täis). tänapäeva noor instagrami põlvkonna tudengist või kutsekoolist pärit lits on täielik rämps ja kalts ning spermapuhver. sellised ei ole kooselu- ega perematerjal, kellega oma tulevikku planeerida. sajast vitust võib-olla maksimum 10 on normaalsed ning mõistlikud mehed kosivad säärased varakult ära. sellistest kombodest sünnivad 10 ja rohkem aastat kestvad kooselud ja normaalsed lapsed. ülejäänud mehed lihtsalt nikuvad ja vahetavad naisi nagu sokke, sest muuks nad ei ole kõlbulikud. päris paljud normaalse kõrgharidusega või kuskilt sitasest nurgatagusest akadeemiast omandatud bakalaureusega vitud on oma ilase jutuga "omg ma tahan olla vaba ja iseseisev ning girl power ja ma ei vaja mehi" kõik mehed häälestanud ainult nikkumise lainele. keegi ei viitsi ressurssi ega aega raisata putsi peale, kes on niisama tuss, kuhu end tühjaks lasta. kui nüüd hakkab selle jutu peale ka mingi süütute poiste nikuinin peale, siis küsiks kui paljud teist omavad pikaajalist suhet või on normaalses kooselus normaalse naisega? vastan juba ise ära - null. ise samasugused, kes "ejaculate ´n´ evacuate" või süütud türapead. mul on olnud munni otsas vurritamas rohkem naisi kui teil sitapeadel ema tiss suus käinud.
Streetfighter kirjutas 12:41 - 20/09/17:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Autori peaks läbi nikkuma
bff kirjutas 23:58 - 19/09/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
mulle see autor hullult meeldib
bubbleman kirjutas 19:48 - 19/09/17:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Teema autorile küsimus, kas sinu 16a sõbrake teab et sa oma mehega suhtes oled?
HDIndrek kirjutas 19:20 - 19/09/17:
-10 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
täitsa putsis, mehed. mingi vinguviiulist ja vaimselt põhikoolis õppiva tatika tasemel oleva eide, kes tõenäoliselt on tegelikul meessoost, pihtimuse üle nii tuline arutelu. ilmselgelt on see pihtimus kirjutatud teiste samasuguste tattninade kiima ajamiseks.
Diima123 kirjutas 19:03 - 19/09/17:
-12 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
TO Tyrayrask2000

Sa võid kuuritaga endale taha keerata, ma leian ,et teksti autori käitumine on vale. See algaja hoor võiks chatti tulla, meelega kuulan ta muresid ja valan ausa kriitikaga üle (loe viskan sitta tema näo suunas)
TheRedPill kirjutas 17:36 - 19/09/17:
-15 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
See ei olegi teaduslik informatsioon. Samamoodi ma võin kutsuda psühholoogiat pseuoteaduseks, mis ta mingil määral ka ikkagist on. Ära võta sealt kõike tõena, vaid loe, filtreeri, praktiseeri ja sa ISE näed, mis aitab ja mis mitte.
Theredpill on pigem sinu suunamiseks.
Tyrayrask2000 kirjutas 17:01 - 19/09/17:
-0 -1    +1 +12 Teata ebasobivast
diima ja munnipump on kaks naistevihkajast pederasti, kes on lihtsalt kadedad, et mõne naise vastu mehed huvi tunnevad.
aino kirjutas 16:29 - 19/09/17:
-0 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
oioi diimakene kui sa vaid teaksid kuidas elu tegelikult käib
Diima123 kirjutas 14:20 - 19/09/17:
-15 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
TO, Autorsiin1hei

Tõhusam meetod? Naljahammas, räägi oma mehele ära, kahetse patte, ütle et mingi jobu alakas sebib sind, kui mees pole loll, läheb ja tõmbab liblika selle jobu ribide vahele.
VÕI, saa aru oma saatusest, mine kutsekoolist ära. Istu kodus , ime mehe türa ja ole vait.
Nimi*
Vastus*