1.0

Kirjutatud 19:22 18/11/2021
Avaldatud 21:01 18/11/2021
Vaadatud 720 korda
Ei meeldi?
Kallis abikaasa,

Kuidas on nii, et mina olen ainukene, kes näeb, et meie suhe on kõige halvemas seisus, mis see 12 aasta jooksul olnud on? See kuidas me omavahel läbi saame ja suhtleme on täiesti kohutav - õel, süüdistav, ebaviisakas, ükskkõikne. Miskipärast sa arvad, et mulle meeldib see. Miks sa arvad, et ma naudin, pigem vingumist ja pettumist, kui rõõmu ja naeru? Kas tõesti pool aastat elu Eestis, viib meid täpselt tagasi sinna, kus oli meie suhe ennem kui ma Norra kolisin - täpselt sellisena ma seda mäletangi, sinu poolt null emotsiooni (isadepäeva kink - isegi ei vaevu nuusutma või proovima, lihtsalt niiiiiiii pohhui). Ainuke vahe on see, et nüüd on meil imetore tütar, kes tahaks nii ema ja isa, aga mis kasu on emast ja isast kui need omavahel läbi ei saa. Vaikselt hakkab vastu. Jääb mulje, nagu sina isegi ei näe, et meil probleem on, rääkimata suhte teraapiast, nõustamisest, sest see ju maksab. Kas paned meie kooselule ja õnnele nii kergelt hinnasildi? Või oled liigaa enesekeskne, uhke, et tunnistada - me ei saa hakkama ja vajame abi? On see häbiasi? Minu jaoks ei ole.
Ma ei ole elus nii õnnetu olnud, kui praegu - justkui on meil kõik, millest oleme unistanud, ja nüüd kui meil see käes on, laguneb meie suhe koost?

ENESEANALÜÜS - ma näen, et sinuga ei ole mentaly kõik korras. Sa oled kuskil augus, aga sa ei teavusta seda endale, sa lihtsalt oled seal. Iga teine inimene ei ole iseendaga okei ja seni kuni sina ise sellest aru ei saa, ei saa ka keegi sind aidata (täpselt nagu probleemid sinu isaga). Its okay not be okay, aga kui sa vaatad sügavalt enda sisse ja oled enesega aus, siis saab minna paremaks.
Ma rääkisin ka sulle, et ma tundsin ka ennast mega sitasti, nagu veits deprekas ja ma hakkasin teadlikult mõtlema, mis seda põhjustab ja kuidas ma saan ennast aidata sellest välja? Üks suur asi, mis mind morjendab on mu keha, millega ma pole rahul. Ma olen püüdnud end kokku võtta, fastin, liigun rohkem, väldin liha ja söön vähem kaloreid. Enesega rahulolematus põhjustab ka seda, miks ma seksida ei taha ja ma tahan seda muuta. Samas, mis point on seksida (minul), kui ma nagunii selle 3 minutiga midagi ei saa. Üksluine, igav, tuim - ja meil on olnud väga hot-hot olukordi.

DATE NIGHT - kõige suurem pettumus viimasel ajal. Oli enam vähem meeldiv õhtu Edelweissis, kahekesti, maitsev toit. Ja siis nagu kirss tordil sa ütled: 50 euri ikka kallis. Olgu, nõus ja, 50 euri on tõesti nagu kallis, aga üks kord kuus võib ju Date Nighte teha, et suhet värskena hoida ja one-on-one aega veeta. Aga seda ka veel teist korda öelda - nii palju raha läks, 50 euri nii kallis - sa rikud alati kõik ilus, mingi pasa halaga ära. See pole esimene kord, kui me veedame mõnusalt aega, ja ilusa õhtu lõpetuseks sa hakkad virisema, kuidas sa tegelt tulla ei tahtnud ja kuidas kõik asjad ikka raha maksavad. Raha-raha-raha. Kui me nii kaua vastu peame, et saame veel Date Nighte teha, kui ma olen tööle tagasi läinud, siis sa ei maksa senti ka ühegi õhtu eest. Minu jaoks ei ole 100 eurot ka palju, kui ma saan sinuga aega veeta. Ja raista seda ühte lapsevaba õhtut, üks ühes toas ja teine teises toas, lihtsalt telos / tvs passides? Täielik nonsense. Ainuke asi, mis ma sellest õhtust sain, oli hea uni. What a waist…

SEKS - oleks siis meil nii hea seks, et muu pasa välja kannataks. Aga vähemalt on meil üks ühine eesmärk - et sul hea oleks, mina jään pea igakord kõrvale. Mulle ei paku seks midagi, sa keskendud minu vajadustele ainult siis, kui ma sulle teen märkuse, et “Hallo ma ka siin”, ja seegi läheb sul ruttu meelest. Eelmängust sa oled kuulnud, aga miskipärast arvad, et “Kepime?” on piisav eelmäng ja rohkem pole vaja pingutada. Soovitan veits eeltööd teha, uurida, kuula näiteks Epp Kärsiniga podcaste. Ta annnab tõsiselt head infot, mis võiks meid mõlemaid aidata. Mõtle vähe rohkem, kui enda peale.

Ma tahan olla õnnelik täna, asjade üle mis mul on. Jah, ja ma tahan alati paremat ja rohkem, aga see on käik ülesse ja edasi. See ei tähenda, et ma ei oleks rahul, see tähendab, et ma tahan arengut, olles rahul sellega, mis meil on.


vot sellise kirja sain arvutist.

Kommentaarid

Guuuruuu kirjutas 00:09 - 20/11/21:
-1 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Teil on vaja peeru tšakra saada paika, et tekiks sümbioos. Kui seda ei ole, siis õuna ei saa. Vanasti oli ikka kombeks käia 2 ringi ümber kõige jämedama tammepuu. Ent seda teil hoovis ilmselgelt ei kasva. Vast on aeg teritada pliiatsid ja panna paberile kirja miskit... Londonis on ikka vihma rohkem kui Tallinnas.
heino kirjutas 20:06 - 19/11/21:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
nagu vabse põhiasi on ju seksuaalne klapp, mis tehakse kohe algul selgeks. vahest on kepp hea ja inimene vale ja vastupidi aga kepp ei tohi kunagi sitt olla. tattide probleemid kes 20 aastaselt kohe pere teevad ja siis ohivad. ennem tuleb ikka ringi tõmmata ja veidike uurida ja ennast tundma õppida. inimesest saab inimene alles 30 aastaselt kui aju lõpuks kõik ühendused loob erinevate osade vahel. 20a mees ei mõtle muust kui saaks oma riista kuskile toppida.
Emmanuelle kirjutas 08:30 - 19/11/21:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Naine on paksuks läinud, mees tahab nikku aga paks naine ei eruta nii väga et sooviks üle 3 minuti panna. Naine seepärast ei taha nikku. Kokkuvõttes on viga paksus naises ja väheses nikus.
Aa ja kindlustuseks on tehtud pätakas, et meest kinni hoida ja kui tahabki ära minna siis saab talt pappi ikka pumbata.
karvane riist kirjutas 00:28 - 19/11/21:
-2 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Mida sa ulud, seda auku topib juba ammu teine mees..... BDW, sitt kui lastega nii läheb, et pole õiget ema ega isa..
Otsi teine naine. Kohutav sitt tõesti.
perse kirjutas 22:44 - 18/11/21:
-2 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
kohutav sitt.
Sleek kirjutas 21:32 - 18/11/21:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ja mode peab panema märksõnade hulka plot twist, sest sellist wild snorlaxi-i, kes läheb välismaale selleks et meest üleval hoida, pole olnud usual suspects-ist ning inception-ist saati.
Sleek kirjutas 21:25 - 18/11/21:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Mis nuss on, kui vitt ei praksu?
Nimi*
Vastus*