var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.9

Kirjutatud 08:00 19/03/2019
Avaldatud 09:35 21/03/2019
Vaadatud 652 korda
Ei meeldi?
Tere!

Proovin siis lisada Teie prusside ja persete vahele midagi elust, südamest.

Asi siis selline, et väga kadedaks ajab teiste elamistingimused. Nad töötavad, kulutavad raha igasuguste vidinate peale, olgu too Iphone, kallis kell või uus auto. Ajab kadedaks kuid mõeldes seda ,et mul on ka kell, auto ning ka telefon mis ei ole tippmudel kuid on talutav.

Nad raiskavad oma teenitud raha elades laenudes aga mina, mina kogun raha. Vaikselt kogun ja hiljem investeerin kinnisvarasse mis läheb üürile, et 30selt minna pensionile. Mitte töötada ja nautida elu. Mul läheb kõik hästi! Edu neile kõigile.
Passiivne sissetulek 1500 euri oleks isegi hästi, saaks vaikselt aiamaal kaalikaid kasvatada,reisida saaremaale ning hommikuni baaris istuda.

Soovin produktiivselt tagasisidet. Ei ole homo.

Kommentaarid

lehm kirjutas 19:40 - 25/03/19:
-3 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Oled väga tubli poiss, oleks sinusuguseid rohkem siis meie majandus kukuks kiirelt kokku, sest keegi ei tarbi enam.
keilapederast kirjutas 19:43 - 22/03/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Miks peaks siis teiste võlas elamise peale kade olema? Võite ju kaalikaid kasvatada ja kasvuhoonesse kasvõi elama kolida kui nii on odav. Mul suva kuidas teised oma raha kulutavad, põhiline et endal läheks hästi ja ei peaks almust küsima sõpradelt.
MaikelKnaiht kirjutas 08:05 - 22/03/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Parim investeering on teha OÜ ja lasta töötajad rahadega üle. Kui asi perseks kisub, siis kuulutada välja juriidilise isiku pankrott ja teha uus OÜ. Tööjõuna kindlasti kasutada ukrainlasi, sest neid on lihtsam üle lasta.
Valmar kirjutas 23:17 - 21/03/19:
-1 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Nikkumine mulle meeldib. Ja sellest ei loobu veel niipea, ütlen ma.
rahaboss kirjutas 22:25 - 21/03/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
teate 30 tonni pole mingi näitaja, kui raha saab otsa teenitakse uus! ehitusel panen marmorit, kipsi, kõike mida vaja! Käed on kuldsed, kõri ka kuldne!
autorile kirjutas 18:09 - 21/03/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
tra sa siia pihidesse tulid kui sa homo pole. käi vittu, sitane heteropõkk.
viineripirukamees kirjutas 11:44 - 21/03/19:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
homoseksuaalne: üürib kahetoalist korterit välja, et vältida lastega peresid.
8 liikmeline mustlaste perekond: soodne kinnisvara!
homoseksuaalne kirjutas 10:04 - 21/03/19:
-3 -1    +1 +4 Teata ebasobivast

kas maksab nüüd sellise pasa peale kade olla kui näed iphone ja macbook ning sotsiaalmeedias mingit liivast randa. valdav enamus inimesi elab räigelt võlga ja kõik teenitu kulub liisingute ja järelmaksude ning krediitkaardiga seotud võlgade katmiseks. lisaks iphone ja kiirmoe hilbud seljas ei tähenda, et see inimene on jõukas. paljud sellised elavad ühetoalises peldikut meenutavas korteris ning sõidavad ühistranspordiga. samas riietusest ja fotomaterjalist jääb mulje, et raha on nagu ratsahobusel sitta.

sul peab ikka väga korralik palganumber olema, et saaksid keskpärast igapäevaelu elada ning tohutult säästa, et soetada sellises koguses kinnisvara, mis sulle eesti keskmise palga suuruses passiivse sissetuleku tagab. arvestamata jätad sa oma arutelus siiski kinnisvaraga seotud kulud ka. remont, hooldus, ettenägematud kulutused. lisaks kui jäetakse papp maksmata paar kuud, samas on sul kommunaalid maksta jne. passiivse korraliku tulu teenimiseks, et saaksid elu nautida ning kõik kulutused on kaetud ja on ka reservis raha, selleks peaks sul logistiliselt linnasiseselt heas asukohas olema vähemalt 7-8 korterit, mis 1-2 toalised. need toovad kõige rohkem üüriraha sisse ja on nõutuimad. lisaks jääb ära üks oht - lastega pered, kes lagastavad nagu loomad. 1-2 toalist üürib üksik tööinimene või paar ilma lasteta. 7-8 korteri ostmiseks aga arvuta ise keskmist turuhinda arvesse võttes kogumaksumus. korteriüürimine stiilis, et võtad laenu ja siis üürid, sellega kaasnevad suuremad kindlustusmaksed jne. sissemakse ja kuumakse suurus arvutatakse laekuva summa järgi pangakontole.

suht läbimõtlemata plaan. mingi diima oled või niisama ain? paras taburett persse panna ja rallit sõitma hakata sellega nii et sitta lendab igas ilmakaares.

minu nimi on vallo
Nimi*
Vastus*