Viimased
kommentaarid

1.5

Kirjutatud 19:07 24/10/2019
Avaldatud 14:15 30/10/2019
Vaadatud 904 korda
Ei meeldi?
Ma vihkan Stuart Little-it. Ma tean, et te arvate, et see on mingisugune nali, aga ei. Stuart Little on täielik munn. Kuradi rotinärakas, kes valiti lastekodust üle inimlaste ja ta peaks sellepärast mingi kangelane olema?
Ja ma ei suuda üles loetleda palju kuradima kordi olen ma leidnud ülihäid parkimiskohti ainult, et avastada Stuart Little-it seal juba oma pisikest debiilset kabrioletti parkimas.
Ta röövis mu naise, lapsed, mu maja ja mu töö!
Türaristi väel, ma lasen ennast maha ja võtan selle kuradi türastunud närilise endaga põrgu kaasa.
Stuart Little on lõhkunud mu perekonna. Eelmisel suvel kohtasin seda räpast hiirt tänaval ning küsisin tema käest autogrammi, sest mu poeg on tema suur fänn. See kuradi rott andis mulle autogrammi ja käskis mul perse käia. Hiljem kui ma edastasin autogrammi pojale ajas see ta nutma ning ta ütles, et vihkab mind. Tuli välja, et see türavari, ei kirjutanud oma autogrammi vaid hoopis:"Sa oled persevest ja ma nikkusin su ema".
Ma oleb nüüd lahutatud ja plaanin suurt kohtuasja selle väikse valge saatana vastu, kes mu elu ära rikkus. Su aeg hakkab lõppema, Stuart! Kõik inimesed kellega sa oled hujjanud tõusevad sinu vastu üles!

Kommentaarid

rektoloog kirjutas 10:15 - 07/11/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ma arvan, et sul on ussid või siis oled liigselt anaalseksi harrastanud ning pärak on ära hõõrutud. tule astu läbi ja vaatame mis teha saab. teeme su rektumi korda nagu naksti.
suur munn kirjutas 19:09 - 06/11/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ma vihkan seda kui mul pärast sittumist jääb mingi pasatükk soolikasse kinni ja siis hakkab jubedalt sügelema.
Emm kirjutas 10:46 - 01/11/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Pane siis hiirelõks üles või lase kassil väike värdjas tükideks rebida.
Nimi*
Vastus*