Viimased
kommentaarid

3.5

Kirjutatud 16:07 03/06/2016
Avaldatud 23:51 03/06/2016
Vaadatud 1784 korda
Ei meeldi?
ma arvan, et taksojuhid, bussijuhid, kaubikujuhid ja veoautojuhid on alamrass või allapoole normaalsust kontingent. eriti alamrass on veoautojuhid ja bussijuhid. vaadates, kuidas sellised türad liikluses käituvad ja kuulates / lugedes juttu, mida nad elust, tööst ja tehnikast arvavad, siis isiklikult olen veendunud, et valdava enamuse peaks neist kastreerima või tabletiravi määrama. samas normaalne inimene sellist ametit ei peakski. pensionäridest taksojuhtidest saab aru, lisaraha on ikka teretulnud ja positiivsemad kogemused taksosõidus ongi pensionäridega.

bussijuhtidest ei saa üldse aru. türa raisk teile värdjatele on tehtud terve linn bussiradu täis, aga ikka tilbendate tavalistel sõiduridadel ja takistate normaalset liiklusvoolu. ekspressbussid samamoodi... kasige oma bussiritta, mitte ärge uimerdage ühest reast teise tavalistel sõiduridadel. sitased värdjad. enamus türakotte ei näita suunda ka kui bussitaskust välja sõidetakse. mõni üksik ootab ja veendub manöövri ohutuses, et autojuht on aeglustanud või peatanud ning näidatakse varakult suunatuld. kui linnas on kiiruspiirang 50 km/h, siis see ei tähenda, et 40 km/h peaks venima. kui on vaja venida, siis uimerdage oma bussireas sellise kiirusega. türa on vaja ronida tipptunnil bussireast välja liiklust takistama. sitased türakotid raisk.

veoautodest ei saa samuti üldse aru. maanteel imetakse üksteisele persse kinni, et hoida kokku liiter erimärgistusega kütust ja ad-blue kusihapet ning lastakse 90 alas 75-80 km/h. jutt on samas kõva, et maanteel sõiduautod takistavad ja venivad. ainukesed sõiduvahedid, mis maanteel liiklust takistavad on kolonnis sõitvad veoautod. krusad tohiks ainult õhtusel ja öisel ajal 23.00 kuni 06.00 vahemikus liigelda. muul ajal taguge puhkealas pihku ja toksige jalaga rehve ning varastage "sinist" kütust. lisaks võiksite oma sitased kaks miljonit km läbisõiduga autod ära remontida. samas kui ikka raamil ja kandvatel struktuuridel on praod sees või läbiv rooste, siis tuleks auto utiliseerida kuusakoskis. 10 aasta jooksul olen väga palju kordi sõitnud suurematel maanteedel ja olen kohanud võib-olla maksimaalselt 10-15 viisakat veoautojuhti, kes annavad suunatulega märku, kas on ohtutu või ohtlik möödasõitu alustada või tõmbavad natuke tee serva, et oleks parem nähtavus.

kaubikujuhid on täiesti eraldi kategooria debiilikutest. kõik on oma lühikeste surfipükstega, sandaalidega, marlboro t-särgiga ja lõhnakuusega sitaks kõvad ja kogenud liiklejad ning kõik teavad kõike elust. kunagi oli mingi kaubikujuhist türakott, kes tuli kommenteerima, et kui üks pidurituli ei põle, siis tuleks lõuga kütta. enda sitasel bussil põles ees maksimaalselt üks gabariidituli, autos oli roostet rohkem kui metalli ja suunatuled ei töötanud. kust sellised värdjad tulevad? kui enda laps hakkaks kaubikurooli keerama, siis teaks, et lapsevanemana olen ebaõnnestunud ja ainult suitsiid päästaks häbist. eriliselt on meeles see kaubikuga trügiv värdjas järvevana teel, kes ei osanud sõita ja siis tõmbles, et liikluse takistamine on kuritegu. kas sa värdjas tõesti sõidad esimest korda seal ja ei tea, et rida lõppeb ära? putsi raisk kõik debiilikud tuleks tagasi autokooli saata või jalameheks teha. olekski liiklus hõredam ja mugavam sõita.

seda ka lõpetuseks, et jalgratturitest pederassid, eriti nn. eliitrajoonidest pärit liisingurottidest tervisesportlastest jalgratastega pederassid, kes te sõidate kahekesi kõrvuti kitsastel teedel, teil tuleks kodarad segi peksta, sadulapulk kusitisse suruda ning kiiver persse toppida. sõidetakse üksteise sabas, mitte ei laiutata nagu "lai veos" treiler sõidureas. värdjad olete.

PS. videoregistraatorid tuleks keelata. iga teine pede arvab delfisse oma sitta laadides on steven spielberg.

Kommentaarid

grillvorstike kirjutas 15:48 - 04/09/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
täiesti nõus eelkõnelejatega
killu hane kirjutas 19:42 - 26/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
vanasõna ütleb, et sõida subaruga kiiresti kui tahad, e34 ja valge kaubik on ikka kiiremad
Ardo STI 349 kw kirjutas 00:01 - 26/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
täitsa mõistan, AMG-ga venida on samamoodi patt. minimaalselt 55-60 km/h peaks ikka linnas pidevalt sees olema, v.a. mingis järvevana või tuukri tänava ummikus kerasid hautades.
Tarmo AMG 368kW kirjutas 23:42 - 25/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Jah ei salli neid uimerdajaid. Eriti hullud on veokad ja bussid mis lasevad linnas 30-40km/h tunnis ja maanteel 70-80km/h. Samuti papid kes koguvad kiirus oma audi 80 1.9 tdi- ga 50km/h 2km ja lasevad suvas kohas keset teed pidurid järsult bloki. Nende autost on pohui, aga kui enda iludus saab nende tõttu kriimustada, siis ajab ikka sitta keema küll. Peab vist dodge rami hankima ja sina paigaldama custom tugevast terasest kängururauad. Las siis sittad libisevad teelt eest.
Ardo STI 349 kw kirjutas 16:41 - 25/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
kuhu sa kimad kui üks rida või mõlemad on blokeeritud uimerdajate poolt? üle topeltjoonte ka ei hakka kangelast mängima. kõik on videoregistraatoritega või mobiilidega blairwitch projecti tegemas ja nadi on delfis oma lõusta näha. naljakas on, et kardetakse mingit pedekast äpu tehtud filmiklippi rohkem kui liikluspolitseid. STIga on ekstra raske linnas sõita. mitte auklikud teed ja rööpasse sõidetud rajad ega kiiruspiirangud ole murekohaks, vaid see, et teise või kolmanda käiguga on nadi venida. turps ei saa korralikult pöördeid ja õlitusele mõjub kehvasti. lisaks elektriautodele peaks bussiradadele lubama ka alates teatud kw ka muud sõidukid. kui sul on ikka igapäevane poes piima järel ja kontorisse tööle sõitmiseks mõeldud auto 250+ kw, siis võiks bussirajal kihutada.
nox kirjutas 18:06 - 04/06/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
kurat ma olen töötanud kullerina, sõitsin valge pirukaga nagu 85 % kaubikutest on ja tra õhtul vihmasajus panin tammsaare teel 90ga autode vahel, täitsa perses
Pärnu maanteel järvelt nõmme poole 110ga, järvevana teel 130ga, rohkem selle panniga ei jõudnud
talvel pöörasin tihti käsipiduriga sest nii sai kiiremini kurve võtta
Vot raisk, kõva tempo pidi kogu aeg sees olema, hea et see aeg möödas on, avariisi teha ei jõudnud ülemus oli munn kah.
edgarVolvoFH kirjutas 11:14 - 04/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
75-80 km/h sõidavad karvajalad( rumeenlased, poolakad ja muud ida-eurooplased) sest kütus müüakse maha ja koju tuleb kuidagi ökotada, eesti veokijuhid panevad enamasti piirajas või nats vähem. Ennast veokijuhid ei häiri eriti, taune leidub igasuguste sõidukite roolis aga olen tähele pannud, et enamasti teevad kahtlaseid manöövreid ikka vanad inimesed. Sellegipoolest pole mõtet üldistada, ´´spielbergide´´ delfisse saadetud jura on muidugi naeruväärne, seal on ainult mõni üksik pärl mis väärib vaatamist.
Neandertaal kirjutas 10:55 - 04/06/16:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Autojuhid jne on küll iga aastaga normaalsemaks muutunud. Ise pean rõvedaks ja aina hullemaks kontingendiks neid viinerikiledes rattureid.
vihmauss16 kirjutas 23:56 - 03/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
soovitan kiirem auto osta siis saad kõigist neist mööda kimada ja ei pea ärrituma koguaeg sedasi. mind nad ei häiri, las taidlevad :) bussijuhid on enamasti kusjuures toredad, lasen nad alati vahele ja vahel nad tänavad ka.
Nimi*
Vastus*