Viimased
kommentaarid

2.8

Kirjutatud 18:16 06/08/2015
Avaldatud 07:39 10/08/2015
Vaadatud 2975 korda
Ei meeldi?
Kas see tundub ainult mulle haiglane, et naistel on imelihtne omale mehi sebida soovi korral? Ma ei räägi ainult mingitest sekspommidest ja tibidest, ka harju keskmistest naistest. Just enda kogemusest - on mul sõbranna, kes muidu eelistab üksi ja sõltumatu olla, keppida kellega meeldib ja lihtsalt nii elada. No ta on küll päris seksikas ja vabameelne, paljudel meeste ilajuhtmete käivitaja jne. Aga kui talle keegi meeldima hakkab nagu korralikult mingil hetkel, saab ta täiesti suvalise jutu ja oma kehavõludega pmslt igaühe kätte, keda tahab. See on täiesti ebavõrdne võim võrreldes meestega. Naisi on kaks korda rohkem küll, seda me teame kõik, aga nagu reaalselt ilusaid kutte on sitaks vähe. Naised saavad nii lihtsalt kutte oma saba järel vantsima, pakkudes küll mingit kehalist naudingut kui naisel endal tuju on või osatakse kuidagi jutuga tüüpe küljes hoida. Aga meil meestel on üliraske mingit naist enda juures hoida, rääkimata lihtsalt mingist friends with benefits värgist. Kui pole autot, raha, lahedat välimust, pikkust ja mingit hullu enesehinnangut, siis taodki elu lõpuni pihku ja pead leppima mingi maakast karoova või paksu/koleda eidega kui sedagi. Eks sõimata võib kõiki tüüpe kellel eelnevaid omadusi pole, aga kõik ei saagi endale sellist elu lubada. Ja olen seda ka kuulnud, et hoolivad ja armastavad tavalised mehed on ka kõik kõrvale jäetud enamasti. Mida vittu siis tegema peab, et selles ühiskonnas normaalset naist leida?

Kommentaarid

ei saa aru kirjutas 21:01 - 31/10/15:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Ise ütled, et naisi on kaks korda rohkem ja ilusaid mehi on vähe. Kuidas on naistel siis lihtsam? Ilus naine võib jah koleda mehe enda järgi jooksma panna, aga miks ta peaks seda tegema, kui talle see mees ei meeldi? Paljud naised ikkagi hoolivad ühiskondlikust arvamusest ja sebivad ükskõik, kui koledaid mehi, peaasi, et mees oleks. Seetõttu on naistel just raskem.
Siis räägid veel, et autota saad ainult paksu/koleda/karvase eide, aga naistel ei olegi valikut, sest ilusad mehed on kas homod või iga kümnes, kellel on juba sadu naisi ümber ning seetõttu ülbed. Isegi, kui naine on auto ja majaga, haritud, ilus, peab ta leppima keskpärase või koleda mehega. Sinul on täiest ausalt palju lihtsam - vaata tänaval ringi ja mõtle, et oleks oma välimuse juures heteroseksuaalne naine, kujutle, kui palju mehi sind üldse huvitada võiks. Mina ise kujutan sageli ette end heteroseksuaalse mehena ja kui naisi vaatan, siis annab otsida neid, kes ei meeldiks, meeste puhul vastupidi. Paraku mind ei huvita naised, võib-olla mitteseksuaalsed intiimsused, aga mitte seks, kuid esteetilises mõttes on naised ikka tunduvalt ilusamad.
e39man kirjutas 19:33 - 12/08/15:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ma pigem onaneerin mõnuga või maksan vahel seksi eest aga näotut naist ka ei võta. Sõprade pealt vaatan et miks nad küll sellised mordad on võtnud omale, et tahaks ju naist aga paremat ei saa, no lepin siis selle lehmaga.
Ise olen mõnes mõttes perfektsionist, kõlbab ainult väga hea. Aga eesti naiste kohta ei ütleks halvasti, tuleb ise asjalik olla ja palju tutvusi hankida, siis on ka niku saamise võimalus suurem.
treial kirjutas 22:53 - 11/08/15:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kuulge naisi sitaks lihtne saada ju (eks suur munn peab ka olema muidugi) aga isegi kui naine seda ei tea veel tuleb alfa olla ja pole mingit probleemi. Naised armastavad kõrvadega. Saab isegi sebida nad ennem käima kui ütled mis auto perse all on, siis vabsee..baaam shes wet...Krt tinderist pressib nii palju nikku telefoni et paha hakkab aga juba muutud valivaks ei viitsi modellide juurde ka ronida kui tuju on õhtul paar kvaliteetõlle lipsu taha tõmmata...Kõik vändagängstrid siin on mu tunnistajaks. Nii, et hakka ise naisi mindfuckima (Y)
uugu kirjutas 22:10 - 11/08/15:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kõike muud kõrvale jättes, siis sellel tüübil või tibil on õigus. Naistel on selles suhtes eelis. Iga kell saavad keppi, kui vaid vähegi soovi avaldavad.
suslik kirjutas 00:14 - 11/08/15:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Ütleks isegi et vaata välismaale. Kuigi loomulikult võtaks ikka omale kena eesti naise, siis järjest enam tundub et eesti naisele enam eesti mees ei kõlba hästi. Kes tahab neegrit, kes lihtsalt iga päev erinevat riista saada. Ma ei väidagi et kõik naised sellised on aga see on järjest tõusev trend, eriti just nooremapoolsete hulgas. Enne kepi eesti lohakatest isu täis ja siis vaata mujalt korralik naine.
oscar de la sex kirjutas 19:05 - 10/08/15:
-1 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
vene, ukraina, valgevene, isegi leedu ja läti on normaalseid naisi täis. elasin vahetusüliõpilasena kaks aastat ukrainas ja kohtusin üllatavalt paljude normaalsete naisterahvastega. eestis kui sul mingit toonklaasiga audit ja igaks õhtuks koksi ja joogi panekuks nutsu ei ole, siis oled mõttetu türa. enamus noori eesti plikse on litsid või "ma ei taha suhet, ma tahan iseseisev vaba naine olla", s.t. tahetakse ilma piiranguteta tutti tuulutada ning orbikutest kuttidel oma iPhone liisingut kinni plekkida.
Neandertaal kirjutas 18:13 - 10/08/15:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Eesti mehed peaksid hakkama ka rohkem välismaale vaatama. Kui sa oled hooliv, hea, intelligentne - jumala eest, vaata ida-euroopast, sh eestist eemale. Tänapäeval on olemas netiportaalid, kus inimese moodi tutvuda saab.

Eesti meeste maine on meedias mingite jobirastidest alfaisaste pärast täiesti maha tehtud, aga te ei pea sellele alluma. Võtke munad pihku ja vaadake välismaale.
mugul kirjutas 11:56 - 10/08/15:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
autoril on õigus
Juss kirjutas 09:49 - 10/08/15:
-0 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Vot sellepärast taodki ona, et sa lükkad kõrvale nn.karoovad ja vahid mukitud tibinaid. Ei poolda hooldamata naisi (elementaarne hügeen ja enda eest hoolitsemine on iseenesest mõistetav), aga puhtalt välimuse põhjal valides jäädki ekraanilt "silikoonpomme" vahtima. Kui lihtsalt auku tahad rammida, siis muidugi maksa prostile pappi. Küll vanemaks eas sul prioriteedid paika loksuvad.
cptn dick johnson kirjutas 08:55 - 10/08/15:
-2 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
kõlab nii nagu pihtimuse autoril oleks väike munn, mida välja võttes jääb naerualuseks. sa ära ole kibestunud kogu maailma peale, et sul on väike munn, mis ei leia naisi. maailm ei ole selles süüdi. looduse ja kevade vingerpussid ning juhuslikkuse komponent geneetikas on selles süüdi. pead surmani näpitstangide abil pihku panema.
Nimi*
Vastus*