Viimased
kommentaarid

2.8

Kirjutatud 13:37 02/12/2021
Avaldatud 17:55 02/12/2021
Vaadatud 183 korda
Ei meeldi?
võimalik tulevikusenaarium mis võib juhtuda. on aasta 2050, demokraatliku vabariigi asemel on "riik numbriga #32" vaba mõtlemine ja arvamuse omanine on riigikorra ja inimsusvastane kuritegu ning karistuseks on surmanuhtlus. viimati nägid sa kaukaasia valge nahaga inimest neli aastat tagasi. tänaval on enamus päevitunud nahaga ja kitsaste silmadega kollased inimesed. sa võtad külmkapist fooliumpakendist oma iganädalase riigi poolt saadud toiduratsiooni rohutirtsudest tehtud geelibatooni ning kujutad ette, et see on midagi paremat kui maitsetu geeljas mass suus. sinu kiip õlavarres annab sulle kerge elektritlöögi, mis tuletab meelde, et sul on keelatud midagi arvata ja mõelda. kugistad selle batooni alla lisaks peotäis vitamiine, mis sisaldavad 15G nanokiipe. teisest toast tuleb su katseklaasis solgutatud laps, kes ütleb sulle mõtliku näo kohta, et mõtlemine ja arvamuse omamine on kuritegu. sa tahaksid öelda, et "jah, poeg", ag asa ei saa öelda, sest kellegi või millegi soo determineerimine on samuti ränk kuritegu, karistatakse 25 aastase sunnitöölaagriga nanokiipide ja vaksiinide tehases. selle asemel ütled sa "jah, inimeselaadne isik". inimeste eluiga on valitsuse poolt piiratut. üle 50 eluaasta on keelatud elada, karistuseks on surmanuhtlus. viimati nägid sa päikest taevas 20 aastat tagasi kui geoinseneerlus ja chemtrailid ei olnud massilised. nüüd on hea meel kui chemtrailide pilved on kõrgemal kui 200 meetrit, sest muidu on liiga ahistav. halvematel päevadel tunned sa ennast ahistatuna, sest chemtrili pilved on peaaegu käega katsutavad. sa saad iga kord arvamuse ja mõtlemise eest elektrilöögi oma õlavarre kiibilt. kord kaotasid sa teadvuse, sest elektrilöök oli aina tugevnev. sinusse paigaldatud 15G nanokiibid aga ei lase sus südamel seiskuda, sest su 50 eluaastat ei ole veel täis ja sa pead veel sionistide korporatsioonidele kasulik olema. inimeste efektiivsuse tõstmiseks ja valede soovide ning mõtete vältimiseks on sul määratud ainult kodu-töö-kodu marsruuti käia. kõrvalekalde puhul gps tuvastab su trajektoori muutuse ning sa saad oma kiibilt õlavarres jälle hoiatava elektrilöögi. oma vanemaid sa nägid viimati 30 aastat tagasi, praegu näed sa neid monitooritud videokõne ajal ning keelatud on vabadel teemadel vestelda. sinu kodus võib olla kasutatud maksimaalselt 3 erinevat halli tooni värvi sisustuses. iga täistund hommikul kella 5 kuni õhtul kella 21 on 5 minutit kestev ringhäälingu saade, mida sa kuuled oma peas tänu kiipidele ja 15G tornidele. see on selleks, et sa ei keeraks televiisorit ega raadiot kinni ja ei kuulaks teateid. teated on iga tund ühed ja samad - sa oled vaba inimene, sind kaitstakse sinu jälgimisega ja vaba tahte piiramisega ning mõtlemise piiramisega. enesetapp on keelatud, 15G nanokiibid blokeerivad su liigutused kui sa muutud suitsiidseks. öösiti kaua ärkvel olemine on keelatud. see kõik on sinu enda kaitseks.

Kommentaarid

Aga kirjutas 06:12 - 04/12/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Oh sa vaene lamemaalane. Tee ruttu suitsiid ära enne kui seda takistav kiip sulle sundvaktsineemisega paigaldatakse. Kuradi neegrid, homod ja liberaalid, raisk!
Kohvikupidaja kirjutas 12:21 - 03/12/21:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
bc1qjm5cfr9emh082dzgs4624axyzutay4flp0hwt2
Toetage ühisrinnet tagakiusu vastu. Bt konto.
piimamees kirjutas 23:12 - 02/12/21:
-2 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Mina Elav INIMENE, annan avalikult teada #facebook
Olge teadlikud kallid meie Eestimaa kaasmaalased Facebook hakkab uue maailmakorra loomisega järjest kohtusse andma ja meiesugused kes on praeguse uee maailmakorra reegitevastased saame karistada koonduslaagris istumisega vabadusekaotus, sest facebooki kirjasisu hoiatused: Wot Wät nii #facebook
Igaks juhuks.
Homme algab uus Facebooki / Meta reegel, kus nad saavad kasutada teie fotosid. Ärge unustage, et tähtaeg on täna! Seda saab kasutada kohtuasjades sinu vastu. Kõik, mis sa kunagi postitasid, postitati täna - isegi kaugsõnum. See ei maksa midagi, lihtsalt kopeeri ja postita, parem kui hiljem kahetseda.
Vastavalt UCC artikli 1-207 seadusele 1-207, 1, 308... kehtestan oma õiguste ombudsmani...
MINA EI LUBA Facebooki / Meeta ega ühelgi teisel Facebooki / Metaga seotud isikul kasutada minu fotosid, teavet, sõnumeid või sõnumeid nii minevikus kui tulevikus. Selle avaldusega teavitan Facebooki / Meeta ' t, et selle konto ja / või selle sisu põhjal on rangelt keelatud avalikustada, kopeerida, jagada, jagada või teha minu vastu mingeid muid toiminguid. Selle konto sisuks on isiklik ja konfidentsiaalne teave. Minu eraelu rikkumise eest saab karistada seadusega.
TEADE: Facebook / Meta on nüüd avalik organisatsioon. Kõik osalejad peaksid selle märkuse postitama.
Kui eelistad, võid selle versiooni kopeerida ja kleepida. Kui te vähemalt korra avaldust ei avalda, lubate mul automaatselt kasutada teie fotosid ja konto staatuse uuendustes sisalduvat teavet. EI ′′ jaga "! vaid ′′ kopeeri + kleebi "!
Nende uue algoritmi valivad samad inimesed - umbes 25, kes loevad sinu postitusi.
Seega:
Hoia sõrm ükskõik kus selles postituses ja ilmub koopia. Klõpsa nupul Kopeeri. Siis mine oma lehele, alusta uut postitust ja pane näpp tühjale väljale. ′′ Sisesta ′′ ilmub ja klõpsa sellel. See läbib süsteemi.
Ma ei anna Facebookile / Metale luba jagada oma teavet, mis on postitatud nende veebisaidil. PILDID, KURRENT või PASTA, PUBLIKATSIOON, TELEFONINUMBER VÕI POSTITUS... Absoluutselt mitte midagi ei saa kasutada ühelgi kujul ilma minu kirjaliku loata.
vot nii #facebook
Igaks juhuks.
kollanemehike kirjutas 21:27 - 02/12/21:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
see milline elu meid ees ootab on pohhui sest seda rongi niikuinii peatada ei saa. tasub keskenduda enda elukesele ja kohaneda sest kes ei kohane see hääbub.
smeg2 kirjutas 20:29 - 02/12/21:
-2 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
ainsad vabad riigid on venemaa ja valgevene!
Nimi*
Vastus*